• Pisala som ohĺadne dodania tovaru a nikto mi neodpovedal termín sa mi zdá veĺmi dlhý na dodaniedufam

Vzhladom na to že som platila vopred tovar disial neprišiel takže dúfam že sa ho dočkäm

Reakcia obchodu Vivaco

na Vašu správu sme obratom reagovali s vysvetlením, že zásielka nebola odoslaná z dôvodu jej neuhradenia. Zvolili ste platbu vopred, no tá z vašej strany nebola úspešne realizovaná. Vždy zákazníkom odporúčame preveriť si úspešnosť úhrady aby nevznikali podobné nedorozumenia. Ak je všetko v objednávke v poriadku, odosielame počas pracovných dní ihneď. Ďakujeme. S pozdravom VIVACO-SK

Nie som spokojna s výrobkami a mne nepomoze, mam suchu citlivú pokozku

• Kvalita produktov
    • Neboli mi doručené komplet produkty
    • bez rozprašovačov
    • pri mužskej voňavke som neobdržala malé cestovné balenie
    • Nedá sa k nim už dovolať opakovane
    • Ak nastala niekde chýba, tak sa ani neračili ozvať s ospravedlnením a zaslať napríklad náhradný produkt

Neboli mi doručené komplet produkty - bez rozprašovačov a pri mužskom som neobdržala malé cestovné balenie.
    Nedá sa k nim už dovolať opakovane.
    Ak nastala niekde chýba, tak sa ani neračili ozvať s ospravedlnením a zaslať napríklad náhradný produkt.

Reakcia obchodu Vivaco

preverili sme Vašu objednávku, ospravedlňujeme sa, no tovar sa zrejme u Vás v košíku nachádzal dlhšiu dobu, systém ho neaktualizoval na akciový a objednávka nebola vyskladnená spolu s darčekmi. Reklamáciu samozrejme vybavíme, na telefónnych číslach aj mailových adresách sme dostupní, preto nás prekvapuje, že sa nemôžete dovolať. Budeme Vás kontaktovať a situáciu vyriešime.

• Zásielka minedorazils

Telove mlieko prišlo otvorené bol na nom uvolnený uzáver...všetko bolo mastné...škoda nakoľko sa jedná o kvalitnú kozmetiku....

spalilo ma to že som až opuchla

• objednala som si 3 krémy, z čoho 1 bol v normálnej neporušenej krabičke, aj s vyznačeným dátumom spotreby. Ostatné 2 krémy som musela vyhodiť a zbytočne som za ne zaplatila, lebo 1 krém bol v plesnivej! krabičke - už pohľad na neho mi bol na zvracanie. bol akoby rok v nejakom sklade - mokrom, okraje krabičky boli normálne plesnivé a krém vykazoval známky nekvalitného krému. ďalší krém s kys. hyaluronovou, na ktorý som sa tešila, bol na pohľad akoby starý a bol tam dátum spotreby zčasti vymazaný , takže si myslým, že bol po záruke. možete to uverejniť aj pre ostaných odberateľov, ale viem, že to tak neurobíte. už nikdy viac si u vás neobjednám.

Reakcia obchodu Vivaco

Pri nespokojnosti s produktom má zákazník právo vrátiť tovar s plnou kompenzáciou hodnoty, čo sme p. Rossbreyovej vrátili aj napriek tomu, že výrobky vyhodila. V každom prípade, produkty po záruke neposielame a určite nie v plesnivej krabičke, o čom svedčí aj spokojnosť zákazníkov.

• Velmi dlha dodacia doba, je potrebne urychlit dodanie...postovne stoji viac ako 1 masticka a treba cakat tyzden na dorucenie...na 1.nakup sklamanie

• Žiadna komunikácia.