Továr zatajil nebol doručený a už chcete hodnotenie

Reakcia obchodu Vinársky dom Kopeček

bohužel opravdu došlo k pochybení z naší strany, já naprosto chápu vaše zklamání a sypu si za to popel na hlavu. Dovolte mi jen, abych krátce vysvětlil, proč k tomu došlo.

Objednávku jste provedl o Vánocích a my ji začali zpracovávat mezi svátky, tedy v době, kdy jsme měli otevřeno. V tomto čase jsme však pracovali v omezeném režimu, jelikož část firmy měla na toto vánoční období dovolenou. Mezi ně patřila i naše zaměstnankyně, která má na starosti kontrolu plateb převodem a zaskakoval za ni její méně zkušený kolega. A právě zde došlo k chybě, jelikož vaši platbu prostě přehlédl a nezadal do systému na zpracování objednávek. Ten ji proto zaevidoval jako neuhrazenou a po uplynulé době ji stornoval.

Jsme menší rodinná firma, nemáme vše automatizované jako velké korporace, proto zde došlo k této čistě lidské chybě (i když je třeba dodat, že se tak stalo poprvé).

Přijměte prosím naši velkou omluvu. Jakmile se to naše zákaznické oddělení dozvědělo, okamžitě začalo vaši objednávku přednostně řešit a dnes ji také odesílá. Součástí toho bude i dárek, jako taková „omluva za naši nepozornost“.

Ještě jednou se omlouvám za způsobené komplikace.

S přátelským pozdravem,
    Zbyněk Kopeček Jr.,
    obchodní ředitel.

Komunikácia s obchodom v poriadku. Moja nespokojnosť je na základe nefunkčnosti tovaru, ktorú som očakával. Chcel som debny s víkom ako ochranu vecí pred prachom. Dostal som debny s pokrútenými stenami, na ktoré víka nepasujú.

Tovar nedodaný. Neviem prečo.

• Už sa mi stalo že objednaný tovar neposlali,aj keď som zaň zaplatili.
    • Namiesto objednaného tovaru poslali iný,aj keď podobný.
  • Tovar po týždni od objednávky ešte nedorazil, nemám zatiaľ ani info o spracovaní objednávky, ktorá už bola zaplatená. Predajca ma na stránke info o meskani objednávok, tak ešte chvíľu počkám a uvidím.

• na tovar čakám už týždeň a nič

• prehľadné web stránky.
    • pomalé vybavovanie zasielky

v dnešnej dobe e-shopy reagujú pružnejšie a
    vybavia objednavky do niekoľkých hodín a nie
    dni až týždňov ako pri tomto obchode.keby som vedel že vybavenie potrvá tak dlho ,objednam to od ineho dodávateľa,ale ulakomil som sa na cenu.Len dúfam , že objednaný tovar dostanem nakoľko som ho už zaplatil a obchod ma doposiaľ neinformoval
    kedy a či vobec objednavku vybavia.

Objednavka vytvorena v pondelok. O tyzden prisiel mail ze sa zmenil stav objednavky na vybavuje sa. Telefonicky sa nedalo spojit. Na email nereaguju.

Nebolo mi dodané plastové vedro aké je vyobrazené v Eshope , to čo mi poslali nie je dobré a ani vhodné. Musím vrátiť.

• Zlepšiť prepravu tovaru