• Nie je
    • Nedoručený tovar
    • Na maily odpovedá automat
    • Nie je telefónne číslo

Tovar, ktorý bol uhradený hneď objednávke mi neprišiel. Nie je možné sa dovolať. Na žiadosť o zrušenie objednávky a vrátenie platby odpísali, že je možné až po neprevzatí tovaru. Neodporúčam tento obchod.

Ahoj dobré ráno!

ďakujeme za Váš čas a za Vašu recenziu.
    Veľmi ma mrzí tento problém, ktorý ste mali. Neuviedli ste však žiadne kontaktné informácie ani referenčné číslo.

Odporúčam vám kontaktovať priamo náš e-mail [email protected] a oni vám pomôžu.

Ďakujem a prajem pekný deň!
    José Manuel vidaXL

• Vybavenie reklamácie
    • Neodporúčam

Objednavala som kurín. Prišla mi jedna haraburda, ktorá sa nedá nazvať kurínom. Ledva zo drží pokope. Kurín neodporúčam.

Po telefonickom dohovore s jednou milou pani, sme vyriešili reklamáciu, takže ďakujem.

Dobrý deň

ďakujeme za Vašu recenziu

Poškodený kurín nás mrzí

V priebehu dneška sa Vám ozveme a nájdeme obojstranne vyhovujúce riešenie

S podravom tím vidaXL

• heureka.sk toleruje podvodnikov?
    • nekale praktiky pri objednavkach
    • ZIADNA ZARUKA (cudzinci)
    • velmi neochotny support, falosne mena
    • objednavku nikdy nejde zrusit
    • strasne nekvalitny tovar
    • robot reaguje na recenzie

Ak poznate praktiky z Aaa auto, Pens Europe alebo Mountfield... toto je podobny podvod na spotrebiteloch. Musia mat strasne vela sudmych konani, za to ako sa chovaju na hrane zakona. EU si s nimi nevie rady a klient vzdy naleti na tvrdy marketing smejdoveho tovaru.

NEODPORUCAM NAKUPOVAT U NICH. OKLAMU VAS NA 100%!!!

PS: odpoved ze som neuviedol cislo objednavky, je tiez roboticke klamstvo.... pozrite aj dalsie recenzie. Ludia neklamu

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto že ste zažili takúto situáciu.

Pokiaľ ste "uviedli" číslo objednávky tak ako do tejto recenzie, bude veľmi obtiažne Vám pomôcť.

Prosím kontaktujte nás na [email protected] a my Vám radi pomôžeme. Pekný deň

Síce som tovar vrátila, pretože nespĺňal moje očakávania, ale ich proklientsky prístup bol veľmi dobrý. Vrátenie prebehlo bez problémov. Veľmi rýchle jednanie a zabezpečenie dopravy zdarma z ich strany.

Objednala som si vyvýšené záhony ..obrázok super, ale výrobok ...Aj konzerva má silnejší plech a menej zručný majster ..no neviem..Už pri manipulácii sa plech ohýba a to sme nedali záhon ani na svoje miesto...je to hanba ,že obchod niečo takéto ponúka...ale chyba zákazníka ,že to kúpi. Za mňa nikdy viac. Určite nebudem obchod nikomu odporúčať.
    Veľké, veľké sklamanie.

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto že ste zažili takúto situáciu. Kontaktovali ste nás bez čísla objednávky , preto Vás nemôžeme kontaktovať. Prosím kontaktujte nás na [email protected] a my Vám radi pomôžeme. Pekný deň

• zakupeny tovar nezodpovedal ani tvarom ani farbou. Objednala som bielosivú klietku a prišla nam hnedozelená.
    • Neopdpovedaju a nekomunikujú
    • Kvalita produktu nezodpoveda cene
    • Neodporúčam tento obchod

Reakcia obchodu vidaXL

Záhradný nábytok veľmi nekvalitný (vzhľadom k veľmi vysokej cene sme očakávali kvalitu). Pri vrátení jedného kusa na výmenu veľké obštrukcie s dodaním náhrady. Po mesiaci a pol sme sa po xy pripomenutiach dočkali náhrady.
    ďakujem, nikdy viac.
    Pol hviezdičky len preto, že menej sa dať nedá!

• Komunikácia
    • Zákaznícky servis

Nikdy viac si nekúpim NIČ z tohoto hrozného obchodu. Výrobok kvalita -10. Objednali sme si stolík pod TV a nočné stoliky. Najprv prišiel iba stolík (chvalabohu), ktorý vyzeral ako ohlodaný myšou. Keď som to zbadala, nočné stoliky som ani neprevzala. Jedno stastie, že som tak urobila a nezaplatila dopredu. Teraz čakám 3 mesiace na moje peniaze. Stále mi zasielajú tú istú preloženú správu. KONEČNE mi predvčerom zaslali e-mail, kde je napísané niečo iné a že peniaze vrátia. Nechcem tomu ani veriť, lebo mám tušák, ze to tak nebude. Na stránke majú prosím pekne informáciu, ze peniaze vracajú do 10 pracovných dni. Ak sa mi peniaze nevrátia (dávam im posledných 10 dni), budem to riešiť inak ako e-mailom. HROZNE HROZNE HROZNE v živote som takú skúsenosť nemala.

• nízke ceny
    • tento obchod je slovensky aliexpress

tovar nekvalitný naposledy prišla WC doska v takomto stave : https://www.youtube.com/watch?v=zE2jRF29RYk predtým sme objednávali stolíky tam zase odpadávala jedna noha musela sa zalepiť. Komunikácia s obchodom cez robota ktory ani nerozumie co im pisete podla mna prekladaju cez prekladač. Pre poškodený tovar poslali kuriéra to prebehlo OK som zvedavý ešte či nám vrátia platbu. V tomto obchode som nakupoval napoledy. operátor odpovedá nacvičenými formulkami CTRL C + V úplny hnus ! neodporúčam !!!! Navyše operátori sa skrývajú za nejakými skratkami ani meno tam nemajú. Beriem, že je to zahraničný shop okej. Ale na 99% predávajú použité veci alebo veci čo stáli podľa mňa niekde na smetisku alebo ich ešte niekto pred konečným zákazníkom 2 roky používal tovar znehodnotil .... To na aliexpresse nakúpim lepšie. Ak sa chcete vyhnúť problémom nenakupujte na Vida XL

• Možný podvod
    • Kvalita výrobkov slabá
    • Žiadna komunikácia

Pozor na tento eshop. Nakupovali sme na firmu, kedy mal byť nákup bez DPH - keďže sa jedná o zahraničnú firmu.

Tento neseriózny eshop nám však napísal, že musia zaúčtovať aj DPH a tú nám neskôr vrátia. Do dnešného dňa (viac ako pol roka) nám nebola DPH vrátená. Písali sme niekoľko emailov a na žiadnu sme nedostali odpoveď.

Teda úmyselne zadržiavajú naše peniaze.

Odporúčam sa tomuto obchodu vyhnúť oblukom.

POZOR NAJNOVŠIE SA OBCHOD ODVOLAVA NA TO, ŽE SOM NEZASLAL ČÍSLO OBJEDNÁVKY. PO TOM, ČO SOM IM DOKAZAL, ŽE SOM ČISLO OBJEDNAVKY ZASLAL VYŽADUJU DALŠIE DOKUMENTY.

KONTAKTOVALI SME ADVOKATA. NEODPORUČAME PLATIŤ VOPRED, MOŽE SA STAŤ, ŽE O SVOJE PENIAZE PRÍDETE.

Reakcia obchodu vidaXL

• Všetko bolo v poriadku,kým nám neprišiel tovar,veľmi nekvalitný materiál,hrany na skrinke sú ošúchané,nespĺňa to absolútne to čo ponúkali v eshope.Vcera zmontovanu komoru mám chuť vyhodiť.Iste je,že od nich už nič neobjednam.
    • Nekvalitný tovar
    • Platba vopred

• Tovar poškodený
    • Zla komunikacia
    • Tovar nezodpovedá fotke

Vida xl je jedna katastrofa ,objednali sme stolík a sedačku ... Stolík prišiel v nepoškodenej krabici no bol celý rozbitý ,krivý ,poškriabané nohy... Pár dní na to prišla sedačka ,rozkladacia na spanie ,materiál čistá katastrofa tam by sa nám ani pes nevyspal,sedačka špinavá,zle spracovaná ,výplň je len akási vata .
    Vrátenie tovaru : neviete kam to máte poslať lebo adresu nikde neuvádzajú ,napíšu vám že máte zadať meno a adresu odkiaľ balík pôjde že vám pošlú kuriéra a ten email posielajú dookola pri každej otázke . Zatiaľ nám však nikoho pre balík neposlali !!!! Nikdy v živote od nich nič nekúpim.

Reakcia obchodu vidaXL

• emailom odpovedaju ako keby to niekto prekladal
    • nereaguju na to co po nich zakaznik chce
    • stale pisu dokola tie iste emaily

NEOBJEDNAVAJTE SI OD NICH NIC!
    Viac problemov ako pomoci.

- objednali sme si na firmu, zadali spravne udaje, ale faktura nam prisla nespravne a druha faktura chyba
    Dostat od nich upravu faktury ako aj vratenie DPH, plus druhu fakturu nula bodov!
    Absolutne neodporucame.

Lubka

Reakcia obchodu vidaXL

Výrobok prišiel poškodený - chcela dom hneď ho vrátiť ale ponúkli výmenu poškodeného diela tak súhlasila . Po týždni stále nič a len výhovorky , potom sa zistilo že náhradný diel skladom nemajú a nebude dostupný. A to písala asi 5 emailov pred tím a sľubovali že všetko bude ok. Ľutujem že nevrátila to hneď lebo teraz iba natahuju čas. A už asi aj vrátiť nedá - to tlačidlo na vrátenie cez objednávku už nefunguje.

• nevidím žiadnu výhodu
    • NIKDY v živote neobjednám od tejto firmy. Nekomunikujú, nereagujú na maily. Odriekla som objednávku, hneď na druhý deň. Vzplnila som aj formulár, presne podľa pokynov..odoslala v maili. Napriek tomu tovar prišiel, keď som nebola doma, bez oznámenia či SMS...absolútne nič a dopravca-ani neviem ktorý to vnútil susede, ktorá tovar prevzala. Varujem pred firmou Vida XL.sk!!!
    • NIKDY v živote neobjednám od tejto firmy. Nekomunikujú, nereagujú na maily. Odriekla som objednávku, hneď na druhý deň. Vyplnila som aj formulár, presne podľa pokynov..odoslala v maili. Napriek tomu tovar prišiel, keď som nebola doma, bez oznámenia či SMS...absolútne nič a dopravca-ani neviem ktorý to vnútil susede, ktorá tovar prevzala. Varujem pred firmou Vida XL.sk!!!

Reakcia obchodu vidaXL

• plesnivý , poškodený tovar, obchod nekomunikuje

Opakovane som kontaktovala tento obchod, nakoľko mi prišla voliera kombinovaná s drevom , ktorá bola plesnivá. Drevo mokré, pleseň čierna na každej latke. Samozrejme tak, ako ostatní sa neviem domôcť toho, aby so mnou firma komunikovala, peniaze samozrejme v nedohľadne. Nikdy túto firmu nikomu neodporučím, skôr radím aby ste sa jej vyhli. Samozrejme budem riešiť dalej cez úrady, ak budú nadalej hrať hluchých. Objednavka 0421000103451

Dobrý deň!

Veľmi pekne ďakujeme za Váš čas a nákup.

Veľmi nás mrzí vaša zlá skúsenosť. Chcel by som Vás informovať, že zelená farba dreva je súčasťou nášho impregnačného procesu, aby sme drevo ošetrili a zvýšili jeho odolnosť voči poveternostným vplyvom.

V systéme vidím, že je pre vás naplánované bezplatné vrátenie.
    Vašu refundáciu spracujeme hneď po zaregistrovaní vrátenia produktov.

Prajem pekný deň! José Manuel vidaXL

• Otrasna kvalita
    • Zavadzanie zakaznika,tovar na eshope nezodpoveda tovaru v realite

Otrasný obchod.My sme si objednali zahradny nabytok 8stoliciek+stol.Stolicky krive,nozicky rozne vysky a teda ceresnicka na torte bol stol, ktory bol totalne prehnuty za celu zostavu sme zaplatili 759€ ,boli sme s manzelom v soku ze co su schopny poslat,ich tovar je totalny shit. My sme si tovar neobjednali priamo cez vidaXL,ale cez iny eshop,ktory odobera od nich.My sme pani,ktorej patri eshop kontaktovali,tovar zabalili a kurier to prisiel zobrat.Dolozili sme fotky a cakame na vratenie penazi.Nikdy viac od nich nic neobjedname.

Dobrý deň!

V prvom rade veľmi pekne ďakujeme za nákup. A ďakujeme, že ste sa s nami podelili o svoje skúsenosti.

Veľmi sa ospravedlňujeme za tieto veľké nepríjemnosti.
    Prosím Vás, aby ste nás kontaktovali e-mailom so snímkou obrazovky tejto odpovede. Čo najskôr vám pomôžeme vyriešiť váš problém.

Tešíme sa na vašu odpoveď, prosím. prajem vam velmi dobry den.

José Manuel vidaXL

• skvely pristup

• Žiadna
    • Dodaná iba časť objednavky
    • Komunikuje s vami automat

Objednala som si lehátko a boli mi doručené iba podušky. Pri kontaktovaní vám odpusuje iba automat .
    Peniaze vrátia iba v prípade ak im ja doručím dodané podušky.
    Daný obchod v žiadnom prípade neodporúčam.