Toto som kupoval: vidaXL Skrinka do kúpeľne, čierna 60x33x58 cm, drevotrieska

Objednávka vytvorená 12.6. a kuriér ju priniesol 19.6. čiže dodacia lehota 4-6dní ako mali uvedené bola splnená.

Skrinka bola zaprášená z nejakého dreveného odpadu celú som ju musel utierať, vrchná časť bola polámaná, našťastie nie zlomená. Či to padlo prepravcovi alebo to už také odoslali neviem, nereklamoval som, kašlem na to. Celkovo materiál pôsobí veľmi lacno, dierky na pripevnenie madiel na dvere neboli predvŕtané, aj napriek dotiahnutiu všetkých skrutiek ide o labilnú konštrukciu (aj keď to pri takomto type skrinky nevadí). Čiže celkový dojem nič moc.

Reakcia obchodu vidaXL

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto že ste zažili takúto situáciu. Kontaktovali ste nás bez čísla objednávky , preto Vás nemôžeme kontaktovať. Prosím kontaktujte nás na [email protected] a my Vám radi pomôžeme. Pekný deň

• Tovar prisiel

Tazko odporucit tento zahranicny e-shop. Zial nepozreli sme recenzie a tiez sme nieco objednali. Konkretne detsky dreveny domcek so smykalou. Drevo na mna posobi velmi staro, akoby lezalo skladom 10 rokov a to sme kupili osetrenu verziu. Musel som to sam natriet lazurou aby to nieco vydrzalo
    Niektore dosky boli krive a drevo pri srobovani praskalo.

• žiadna
    • komunikácia
    • vrátenie tovaru

NEODPORÚČAM objednávať tovar z VidaXL. Ak potrebujete vrátiť tovar, tak vyplníte formulár, alebo si chatujete s chatbotom. Na formulár poslaný mailom, Vám odpíšu, že do 12 h, Vám pošlú odpoveď. Tá odpoveď je to isté ako formulár, žiadne bližšie info kam vrátiť tovar. Máte 14 dní na odstúpenie od zmluvy, alebo 30 dní na vrátenie tovaru, ale keďže s vami "komunikuje" chatbot, tak je to v intervaloch 12 hodín, a žiadna rozumná odpoveď. Takže po 2 dňoch nekomunikácie neviem KAM a AKO vrátiť tovar. Cez chat som si zadala požiadavku komunikovať s niekým reálnym, ale odpoveď tá istá..do 12 hodín vám príde na mail odpoveď. Samozrejme chat centrum niekde v Južnej Amerike, alebo Indii, alebo kde v ...
    a bonus.. v maily, že či mi nestačí miesto vrátenia peňazí 5€ zľava. Asi nechápu, že ja im chcem vrátiť tovar a oni mne vrátia peniaze.

Reakcia obchodu vidaXL

• Tento obchod vám ABSOLÚTNE neodporüčam, vyvarujte sa nákupu v tejto spoločnosti, hoci majú lacnejší tovar
    • Tovar pošlú vadný, nesprávny alebo poškodený
    • Následne po vrátení tovaru vám neuhradia peniaze späť ani po dvojnásobnej lehote
    • Klamári, podvodníci, nastavený automat na odpovedanie k záležitostiam, kde od vás pýtajú presný popis problému

VIDAXL vám zašle tovar, no ten bude vadný alebo nesprávny a nefunkčný alebo poškodený. Peniaze zaň vám nevrátia ani 2 týždne po sľúbenej lehote. Pri riešení konkrétnych problémov s tovarom vám odpisuje automat s prednastavenými odpoveďami - načo si má človek dávať námahu s dokumentáciou zlého tovaru, keď to aj tak nikto nečíta a neanalyzuje?

VYHNÚŤ SA VIDAXL za každú cenu.

• Nespravny tovar
    • Dlhy cas reklamacie
    • a zase nespravny tovar

Objednal som platno na 6 rebrovy slnecnik (podla popisu na stranke). Poslali mi platno na 8 rebrovy. Pri reklamacii potrebovali milion fotiek. Poslal som im to naspat. Oni mi poslali novy produkt....platno na 8 rebrovy slnecnik, cize to iste. Ale popis na stranke si zmenili. Predpokladam, ze take ake som objednal ani nikdy nemali. Ak by chcel reagovat nejaky Jose, Manuel alebo Tian Tian tak cislo objednavky je tu 0421000212764. A nepis mi tu, ze ta to mrzi lebo ti je to uplne jedno kedze si mi dva krat poslal zly tovar a ani necitas co objednavam a reklamujem

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu recenziu
    Mrzí nás, že ste dva krát obdržali nesprávny produkt
    V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie
    Veronika tím vidaXL

• Materiál katastrofa
    • Vôbec nespĺňa moje očakávania
    • Vyzerá to ako keby to už niekto používal
    • A napíšu že vhodne do dažďa a pritom je to drevotrieska
    • Neodporúčam nákup
    • Drevo popukané

Ahojte, objednala som klietku pre zajaca no vôbec nespĺňa moje očakávania.
    Neodporúčam nákup z tejto stránky, už nikdy viac a hlavne že cena 100€ peniaze vyhodené do koša.

• Katastrofálny materiál
    • Vôbec nespĺňa účel na čo je stanoveny
    • Montáž hrozna
    • Manuál hrozný
    • Manipulácia katasrofa

Objednával som si vyvýšený záhon , na obrázku krásne sa pozerá naň ale realita je niekde úplne inde, už pri montáži hrozna manipulácia , ten pozinkovany plech je ako papier,čiže si viete predstaviť skladať vyše 3m dlhý záhon z toho materiálu. Nakoniec som poslal ale keď som začal vypĺňať záhon tým čím sa má tak mám pocit že to nevydrží ,všetko po bokoch sa ohlo tak že je celý deformovaný a len čakám čoli ho úplne nepretrhne po bočných stranách. Hrôza a tak sa človek tešil ....

• žiadna výhoda
    • komunikácia obchodu žiadna, negramotný "chatbot" stále dookola vypisuje ako vám môžem pomôcť a to je asi tak všetko čo sa dozviete

Objednala som kuchyňu a bez upozornenia nedodali jednu spodnú skrinku. Spojiť sa s nimi nedá... neodporúčam tento obchod.

Reakcia obchodu vidaXL

• Predávajú tovar bez udania výrobcu

• žiadna
    • kvalita= odpad

ak si chcete ušetriť čas radšej neobjednávajte, ak ste tú chybu už spravili tovar vraďte vedia aký odpad predávajú a našťastie do bez problémov zoberú späť a peniaze vrátia.

• ŽIADNA
    • dodaný len 1 ks namiesto 2 ks
    • stále píšu dookola tie isté emaily
    • na maily odpovedá automat
    • vybavenie reklamácie
    • komunikácia ( MÍNUS 10*)
    • zákaznícky servis
    • robot reaguje na recenzie, napísala som aj číslo objednávky :)
    • nedá sa tam dovolať
    • absolútny nazáujem riešiť problém
    • nedvíhajú žiadne telefónne číslo
    • NIKDY VIAC!!!!!!

• Nekvalitný tovar
    • Lacný materiál
    • Komunikácia pri vrátení tovaru žiadna

Objednal som čierne nočné stolíky na stenu. Kvalita výrobku už po rozbalení bola hrozná, nekvalitne spracovaná. Po zložení stolíkov nesedeli poriadne k sebe jednotlivé časti. Zásuvka nieje funkčná ani u jedného stolíka. Nedá sa vysuvať a zasekáva sa. Kontaktoval som obchod, dostal som len generovanu odpoved že som “sprostý” a že to neviem poriadne poskladať. Raklamaciu tovaru ďalej neriešili. Stolíky vhodne na poskladanie do pece aj to neviem či by dobre horeli. Neodporúčam, otrasná kvalita, žiadaná komunikácia.
    Ďakujem nikdy viac

• Tovar prišiel rýchlo m
    • Kvalita v pomere s cenou otrasná.

Objednávala som viackrát, s príchodom balíka nebol nikdy problém ten prišiel vždy a celkom rýchlo. ALE tá kvalita. Objednali sme vitrinu, v ktorej boli naopak diery na vrátka takže tú sme museli po domácky prerobiť aby sme si ju mohli nechať. Potom sme objednali regál, ten mal tak kryve dosky a všetko, že sa nedal ani poskladať takže sme ho vracali naspäť a predvčerom mi prišiel kryt na radiátor, ktorý mal byť biely, ale je celý flakatý nejakými modrými flakmi, dosky zase kryve takže má úplne štrbiny a chýba výrez na jednej doske aby kryt bol pekne opretý o stenu, takže zase celý kryt treba prerobiť pretože ho súrne potrebujem ale vzhľadom na cenu tohto krytu teda nejakých 70€ za pár škaredých dosiek a ktoré ešte musím brusit a pretierat a neviem čo všetko... Vida XL posledný krát. Dovidenia

Reakcia obchodu vidaXL

• Tovar objednaný zaplatený a nedodaný
    • Podvodný eshop
    • Neodporúčam!!!!!!!!!

Reakcia obchodu vidaXL

• Dlha dodacia doba aj ked regal bol skladom
    • Nabytok v otrasnej kvalite
    • Regal mi prisiel poskodeny

Absolutne otrasny eshop. Doba dodania z 3 az 5 dni sa predlzila na 8 dni. Regal priaiel poskodeny, na dreve bola vyryta diera, kraje osuchane. Nabytok uplne lacna kvalita, hrozne vyzera, ako keby som si to sama vyrobila...velmi som sklamana...kupila som regal za 88e a vyzera to ako by som ho kupila pouzivany od ruky a dala za neho max 10e. Nikdy viac...z tejto stranky uz tovar neobjednam. Velke sklamanie

Reakcia obchodu vidaXL

• Tovar reklamovany 24.12.!!!! Takmer okamzita reakcia a vybavenie reklamacie a dohodnuty termin odvozu tovaru.
    • Penizae vratene. Na ucte boli o 10 dni od reklamacie.
    • Takze reklamacia prebehla velmi rychlo a bezproblemovo

• podvodná firma
    • sídli v Holandsku, takže na ňu nemá nikto dosah
    • najhorší poľský nábytok, aký kedy na tejto planéte vznikol

Stolík mi prišiel nekompletný, chýbal montážny materiál. Po troch týždňoch sľubovania som sa rozhodol stolík vrátiť. Keďže mi nechodila vrátená platba kontaktoval som callcentrum na Sk kde mi povedal arogantný pán, že im chýba 14kg tovaru, nikto vrátený balík nekontroloval a bol zničený. Platbu mi nevrátia ak im nevrátim imaginárnych 14kg, čo je vlastne hlúposť, lebo balíky váži kuriérska služba a mnou odoslaný balík teda 20kg nemal. Ešte som sa nestretol s eshopom, ktorý nekontroluje vrátený tovar, ale váži ho.

Pointa je, že nemám ani tovar a ani platbu, čiže čistý podvod a keďže to je zhúlená holandská firma tak sa ani nedomôžete pravdy.

Ahoj dobré popoludnie!

Veľmi pekne ďakujeme za Váš čas a za túto recenziu.
    Je mi ľúto tejto skúsenosti, ktorú ste zažili.

Prepáčte, ak bolo moje správanie voči vám arogantné.
    A prepáčte, ak nemôžem zaregistrovať váš návrat, pretože chýba nejaký obsah. Žiadam vás, aby ste pochopili môj postoj.

Žiadam Vás, aby ste nás opäť kontaktovali prostredníctvom e-mailu, pretože ste neuviedli žiadne číslo objednávky ani kontaktné údaje, takže Vám nemôžem ďalej pomôcť.

Ďakujem mnohokrát!
    José Manuel vidaXL

• Predávajú neskutočne šmejdy toto som ešte nevidel teda takýto aušus, katastrofálne.Jeden nočný stolík za cenu skoro 100 eúr a výsledok že hneď po rozbaleni som musel .Fotky by som pridal ale nedá sa to sem dať
    • Strašný aušus predávajú, jeden nočný stolík za skoro 100 eur a neskutočný šmejd,po rozbaleni som to musel hneď opraviť a to nie že jedna chyba ale hneď tri.Katastrofa nikdy viac.

Ahoj dobré popoludnie!

Veľmi pekne ďakujeme za Váš čas a za Vašu milú recenziu.
    Je mi veľmi ľúto, keď čítam, že produkt nesplnil vaše očakávania.

Vidím, že ste nás ešte nekontaktovali. Pripomínam vám, že svoj produkt môžete bezplatne vrátiť počas prvých 30 dní po doručení. Takže si to nemusíte nechať.

Pošlem vám e-mail, aby som vás informoval, len aby to bolo jednoduchšie.
    Ďakujem veľmi pekne za váš čas.

• Dodanie
    • Posteľ sa nedala poskladať podľa návodu
    • Nekvalitný produkt

Ak nemusíte nekupujte

Ahoj dobré popoludnie.

Ďakujeme za túto recenziu a odporúčanie.
    Je mi veľmi ľúto, že produkt nesplnil vaše očakávania, úprimne.

Nezabudnite, že výrobok môžete bezplatne vrátiť počas nasledujúcich 30 dní od doručenia.

Okrem toho, ak potrebujete našu pomoc, môžete nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu. Radi vám pomôžeme.

José Manuel vidaXL

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.