• Odkvapkavač na riad ma krivý podstavec (miesto kde odteká voda z riadu) a teda nestojí rovno a celý sa hýbe. Som sklamana z výrobku!

Tovar prišiel včas

• Zásielka v poriadku prišla
    • Kvalita zodpovedá cene
    • Relatívne rýchle dodanie

• dobre ceny
    • rychle dorucenie

dobry obchod,kde najdete vsetko za dobre ceny,a aj komunikacia je vyborna

• rýchle doručenie
    • krásny tovar
    • ochota

• Slušné ceny produktov.
    • Objednaný tovar nespĺňal kritéria ktorí som objednal.

Posielajú tovar čo majú v sklade nie presne ten čo zákazník objedná.

• komunikacia s obchodom

Tento eshop som si vybral kvoli tomu, ze ma zaujalo to, ze maju dany produkt skladom a aj cena bola v poriadku. Tovar som objednal v nedelu, prisiel v piatok. Od nedele od momentu, kedy po odkliknuti objednavky mi prisiel mail, ze to eviduju, tak odvtedy dalsie informacie neboli. V stredu som si dal namahu a zavolal do obchodu, kde mi bolo povedane, ze sa to vyskladnuje a ze v piatok to pravdepodobne bude. Cakal som, ci mi z DPD pride nejaky mail alebo SMSKA, ze nam dnes budu dorucovat zasielku, ale nic sa nestalo. Volal som teda do obchodu v piatok a pytal sa, ci mam v piatok (ten isty den) cakat toho kuriera alebo nie a bolo mi povedane, ze by to malo byt v piatok dorucovane. Na to mi 5 minut potom volal kurier, ze je pred dverami a ma pre mna zasielku. Prislo mi to zvlastne, ze proste v dnesnej dobe, kde je zaplava informacii z kazdej strany tak je zakaznik tak slabo informovany, kedy zasielka pride a ide to vyslovene na blind, ze clovek sa dozvie, ze mu to prislo, az ked kurier stoji pred dverami s balikom v ruke. Takisto sa na eshope nedalo zaplatit dopredu kartou, ale posielaju len na dobierku, nechapem, preco? Kazdopadne aby som obchod len nehanil, to, co som si objednal prislo, zabalene to bolo v poriadku a prislo tolko kusov, kolko som si objednal. Avsak po tejto skusenosti s komunikaciou zo strany obchodu nabuduce zvazim, ci si radsej nepriplatim u konkurencie a budem lepsie informovany.

• Velky vyber dobrá cena odporucam

všetko prišlo v poriadku podľa informácií

• Z tohto obchodu som už objednávala a som s ním veľmi spokojná .

Som spokojný s dodaním objednaného tovaru aj s kvalitou.

• výber
    • prehladnosť webu
    • na

Komunikácia s obchodom dobrá, tovar bol doručený ako bolo dohodnuté som spokojná, ďakujem

Celkom prehľadná stránka a dobré ceny .Široký sortiment výrobkov .

Som rad lebo majú viečka nič sa nevyleje

Prehľadná stránka , veľa tovaru a celkom dobré ceny .

prijatelne ceny,balenie tovaru je 100% tu sa vam nemoze stat zeby tovar prisiel poskodeny.

• Rýchle dodanie, vynikajúce zabalenie tovaru, nakoľko to bolo sklo, dobrá komunikácia,

• výber tovaru
    • dobré ceny
    • super komunikácia
    • rýchlosť doručenia
    • žiadne nevýhody

Od samotného zadania objednávky až po doručenie tovaru prebehlo všetko v absolútnom poriadku a objednaný tovar mi bol doručený. Komunikácia s obchodom prebehla úplne perfektne. Je tam veľmi milá a ochotná pani, ktorá Vás informuje o všetkom čo potrebujete k vašej spokojnosti. Za mňa určite tento obchod odporúčam všetkým a zároveň ďakujem za všetko.

Skvela komunikacia