Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

• zakúpené v Veselá Stena pred 1 týždňom

• Krásne a kvalitné nálepky, super farby a rýchle dodanie
  • zakúpené v Veselá Stena pred 3 týždňami

Bol to môj prvý nákup, takže nemám veľa skúseností s obchodom. Všetko bolo v poriadku.

• zakúpené v Veselá Stena pred 3 týždňami

• Rýchlo a presne všetko v poriadku

• Tovar prišiel v poriadku

• zakúpené v Veselá Stena pred 1 mesiacom

Tovar splnil moje očakávania . Zodpovedal prezentácii na internete.

• zakúpené v Veselá Stena pred 1 mesiacom

• Promptne doručenie zásielky.

• Veľmi spokojná

Veľmi spokojná.

• zakúpené v Veselá Stena pred 1 mesiacom

• rýchle dodanie a dobra komunikacia s obchodom

• zakúpené v Veselá Stena pred 1 mesiacom

• Všetko super, rýchle dodanie, nálepky už sú na stene (biely podklad), sú krásne, farebné ako na obrázku, trochu sme sa potrápili s nalepovaním, treba dávať pozor, aby sa Vám nálepka nezlepila, keď ju odlepíte z papiera

• zakúpené v Veselá Stena pred 3 mesiacmi

• skvelý výber, rýchle dodanie

• zakúpené v Veselá Stena pred 3 mesiacmi

Objednávka je vybavená rýchlo a doručenie je tiež bezproblémové

• zakúpené v Veselá Stena pred 4 mesiacmi

• rýchle dodanie
    • dobre zabalený tovar
    • pekné farby nálepiek

Nálepky na stene nedržia iba na nábytku a hladkom povrchu ako sú drevo,plast a podobne
    Táto informácia v obchode chýbala

Dobrý den,
    nejdříve bychom chtěli říct, že nás velice mrzí, že jste nás s tímto problémem nekontaktoval, abychom mohli vaši reklamaci řešit. Vzniklá situace nás mrzí, nicméně samolepky jsou určené hlavně na zeď, a proto nevidíme důvod, proč psát, že tomu tak není. Samolepky samozřejmě můžete aplikovat i na jiné povrchy, jako je sklo, lamino, plast a jiné. Koukali jsme na vaši objednávku a musíme říct, že nikdy se nám za ta léta praxe nestalo, že by zákaníkovi nedržela ani jedna ze zakoupených samolepek jako u vás. Výrobce doporučuje dodržet lhůtu minimálně 4 týdny od vymalování, aby došlo k řádnému vyschnutí podkladu. Pokud by jste chtěl samolepky zachovat, doporučujeme našim zákazníkům již ověřené lepidlo Taposa. Je to čiré, tekuté lepidlo na papírové tapety, které je potřeba ředit vodou a je možnost si jím odlepující se části samolepky krásně dolepit. Nestojí moc cca 2 Eura a koupíte ho běžně v každém obchodě, kde prodávají barvy, laky. Pokud by jste s tímto návrhem souhlasil a pošlete nám v příloze doklad, lepidlo vám i proplatíme. Také bychom vám doporučili samolepky zkusit dolepit pomocí fénu, díky kterému samolepka "změkne", lepidlo se rychleji aktivuje a motiv pak lépe drží.

• zakúpené v Veselá Stena pred 4 mesiacmi

• Samolepka na stenu Silný Hulk z Avengers na stene držala hodinu potom sa odlepila a ostal z nej len zlepeny pokrčeny papier. Takže radosť dieťaťa netrvala dlho.

Dobrý den,
    nejdříve bychom chtěli říct, že nás velice mrzí, že jste nás s tímto problémem nekontaktovala, abychom mohli vaši reklamaci řešit. Vzniklá situace nás moc mrzí. Bohužel takto na dálku nejsme schopni ověřit, zda se jedná o vadnou samolepku nebo o špatný povrch stěny, na kterou se samolepka lepila. Na dobrou přilnavost samolepky má vliv nadměrná vlhkost, mastnota a větší nerovnosti na zdi. Stejně tak pro dobrou přilnavost samolepek nejsou vhodné čerstvě natřené, vlhké a latexové povrchy včetně vodou omyvatelné výmalby, jako DULUX apod.. Výrobce doporučuje dodržet lhůtu minimálně 4 týdny od vymalování, aby došlo k řádnému vyschnutí podkladu. Pokud by jste chtěla samolepku zachovat, doporučujeme našim zákazníkům již ověřené lepidlo Taposa. Je to čiré, tekuté lepidlo na papírové tapety, které je potřeba ředit vodou a je možnost si jím odlepující se části samolepky krásně dolepit. Nestojí moc cca 2 Eura a koupíte ho běžně v každém obchodě, kde prodávají barvy, laky. Pokud by jste s tímto návrhem souhlasila a pošlete nám v příloze doklad, lepidlo vám i proplatíme. Také bychom vám doporučili samolepku zkusit dolepit pomocí fénu, díky kterému samolepka "změkne", lepidlo se rychleji aktivuje a motiv pak lépe drží. Pokud samolepku nechcete, je již slepená nebo nepoužitelná, prosíme o zaslání zpět jako doporučenou zásilku. Samolepku klidně přeložte a vložte do obálky. Počítáme s tím, že samolepka je použitá a tím pádem nebude v původním obale. To však není důvod, aby jste nemohla samolepku reklamovat.

• zakúpené v Veselá Stena pred 5 mesiacmi

• pekné farebné nálepky, na stene držia neodlepujú sa
    • rýchle dodanie, dobrá cena

• zakúpené v Veselá Stena pred 5 mesiacmi

Rýchle dodanie. Ľahko sme nalepili a pokiaľ máte doma minecraft fanúšika, tak za "málo peňazí urobíte veľa muziky". Navyše keď z toho za pol roka vyrastie, tak len strhneme zo steny a hotovo.

• rýchle dodanie

nálepka na stenu- veľmi pekná, nepresvitá

• Rýchle dodanie, krásne nálepky

• zakúpené v Veselá Stena pred 6 mesiacmi

Nálepky sú dosť tenké a nálepka púpava vôbec nedrží na stene. Sklamanie, no späť ju poslať nemôžem, lebo už by nebola v pôvodnom obale.

Dobrý den,
    vzniklá situace nás moc mrzí. Bohužel takto na dálku nejsme schopni ověřit, zda se jedná o vadnou samolepku nebo o špatný povrch stěny, na kterou se samolepka lepila. Na dobrou přilnavost samolepky má vliv nadměrná vlhkost, mastnota a větší nerovnosti na zdi. Stejně tak pro dobrou přilnavost samolepek nejsou vhodné čerstvě natřené, vlhké a latexové povrchy včetně vodou omyvatelné výmalby, jako DULUX apod.. Výrobce doporučuje dodržet lhůtu minimálně 4 týdny od vymalování, aby došlo k řádnému vyschnutí podkladu. Pokud by jste chtěla samolepku zachovat, doporučujeme našim zákazníkům již ověřené lepidlo Taposa. Je to čiré, tekuté lepidlo na papírové tapety, které je potřeba ředit vodou a je možnost si jím odlepující se části samolepky krásně dolepit. Nestojí moc cca 2 Eura a koupíte ho běžně v každém obchodě, kde prodávají barvy, laky. Pokud by jste s tímto návrhem souhlasila a pošlete nám v příloze doklad, lepidlo vám i proplatíme. Také bychom vám doporučili samolepku zkusit dolepit pomocí fénu, díky kterému samolepka "změkne", lepidlo se rychleji aktivuje a motiv pak lépe drží. Pokud samolepku nechcete, je již slepená nebo nepoužitelná, prosíme o zaslání zpět jako doporučenou zásilku. Samolepku klidně přeložte a vložte do obálky. Počítáme s tím, že samolepka je použitá a tím pádem nebude v původním obale. To však není důvod, aby jste nemohla samolepku reklamovat.

• zakúpené v Veselá Stena pred 6 mesiacmi

• Dokázala som bez problémov zabazpečiť narodeninový darček počas pandémie
    • Nevidím na vlastné oči, čo nakupujem

• Super, malú potešilo