Materiál popísaný ako froté absolútne nezodpovedá froté. Cena 50€ za pyžamo a príde niečo úplne iné.

Tovar bol doručený. No materiál z ktorého sú výrobky ušité nie je dostatočne kvalitný v pomerne ku cene výrobku.

• ...ani na urgenciu o stave objednávky sa neozvali....

...ak dnes, t.j. 27.11.2017 nepríde, ruším objednávku, resp. tovar neprevezmem...

• + kvalita isla rapidne nadol
    • + aby setrili latku, vrecka na nohaviciach su asi tak plytke, ako myslenie majitelov, kdeze veci sami siju.
    • + dokonca sietria aj na nitiach, posledne veci sa po pol roku rozpadli!

Ak sa da, nakupujte inde, za posledne 3 roky isla kvalita neskutocne nadol. Klasicke SK/CZ podnikanie, ked sa to raz rozbehne, zacneme sklbat zakanzika.

• Zobrazenie tovaru dobre
    • Realita sklamanie nad kvalitou.

Radsej nehodnotim.

• Jeden z málo internetových obchodov s nadmernými veľkosťami.
    • Výrobky, ktoré som si objednal ja, boli neskutočné, ale naozaj neskutočné šmejdy vyrobené "na kolene", ľuďmi čo nevedia nič o strihoch, materiáloch a šití.

Stránky, pekné, pomerne prehľadné. Ceny ľudové. Doručovacia doba primeraná. Bohužiaľ nedá sa ani v najmenšom spomenúť slovo "kvalita" v súvislosti s výrobkami tejto firmy.. :-(

Reakcia obchodu velline s.r.o.

Dobrý den, pán který si termoprádlo z našeho obchodu objednal je vysoký skoro 2 m a štíhlé postavy. Objednal velikost 3XL. Šijeme nadměrné oblečení i na míru. Je samozřejmé, že velikost 3xl mu nemohla sedět :-) Nechi tuto reakci nechat jen tak. Za vrácené zboží i poštovné jsme poslali peníze zpět.

Tady posílám část komunikace se zákazníkem:
    Dnes mi bola doručená zásielka z objednávky č. 13363932 kde som si objednal 4 ks pánskych spodkov veľkosti 3XL. Po príchode domov som si hneď jedny obliekol aby som otestoval, či s
    nimi nie je nejaký problém... Bohužiaľ je. :-) Meriam 192 cm (štíhla postava) a preto som si objednal až veľkosť 3XL, pretože bežné XL mi obvykle bývajú krátke. Bohužiaľ Vaše spodky COOLMAX 3XL sú ešte kratšie ako bežné veľkosti XL. Siahajú mi do polovice lýtok. Neuveriteľné. :-( Navyše ich strih je defektný. Guma okolo pásu nie je po oblečení vodorovná, ale na bruchu je pás asi o 5 cm vyšší, než na zadku.Celé to zaklincoval špeciálny materiál, z ktorého sú spodky vyrobené . Je sí ce elastický - ale len v horizontálnej rovine - teda do šírky. V smere do dĺžky sú absolútne neelastické.

• cakam uz takmer 2 tyzdne a nikdo sa neracil ani napisat vyjadrenie preco tovat nebol odoslany...

...samotny obchod, priapdne ochotu zamestnancov hodnotit nejdem, kedze som s nima nijako blizsie nekomunikoval...

Reakcia obchodu velline s.r.o.

Omlouváme se komplikace. Na firmě byla týden dovolená. Balíček je již na vaší poště. Děkuji za pochopení.

• materiál(riflové nohavice) ponúkaný ako rifle je len tenšia látka (rozhodne nie riflovina).

rozhodne nedoporučujem ( zavadzanie spotrebitela )