• Slovensky nekomunikujúci prepravca a nedostatočná komunikácia

• Čistá katastrofa. Tovar nedodali ano za mesiac. Ani sa neozvali a ani neospravedlnili.

Objednal som si a nič mi neprišlo ani žiadne vyjadrenie

Pred 19 dňami objednané a ešte stále nič neprišlo, žiadny mail ani iná komunikácia.

• Za tovar som zaplatil 2x. Raz prevodom, druhýkrát kurierovi! Peniaze mi este nevratili. Uz idem to nahlásiť na obchodnu inspekciu!!!

Čas dodania tovaru v eshope sa nezhoduje s realitou, komunikácia s obchodom katastrofálna, dva krát som im telefonoval aby mi povedali kedy mi doručia tovar, pri oboch telefonátoch mi povedali ze zavolajú naspäť, nestalo sa. Tovar po 19 dňoch stále nemám.

Peniaze mi budú vrátené.ale bohuzial ani po druhom upozornení mi navratka nebola doručená po mesiaci

• Zlá komunikácia

Po doručení sprchovacieho kútu kuriérom, tento odmietol pomôcť s prenesením, za pomoc si pýtal 10€.

Najprv mi poslali zlu farbu,potom ma volali ze na druhy den pride kurier a vymeni,potom mi napisali,ze nepride nikto.
    Ten obchod je jeden velky Kaos.

• tovar je v poriadku a vyzera ok
    • kurier bol mily
    • maju vlastneho kuriera, ktory nehovori po slovensky
    • von vas nevola kurier ale pani zo zakaznickej linky
    • najvacsi minus, odmietli mi vystavit fakturu na firmu s DPH, doteraz ju nemam a uz prestali komunikovat
    • firma sidli v madarsku, odtial posiela aj tovar
    • dodacia lehota bola dlha

Tovar som objednala 20.11.2023, do dnešného dňa 13.12. mi nič neprišlo. Žiadna odozva zo strany obchodu.

Po 20 dňoch žiadna reakcia obchodu.

Dobrý deň. Tovar som riadne zaplatil a po uplynutí 25 dní ho stále nemám.

• Balenie zle zavreté, bol prelepeny len štítok odosielateľa a prijímateľa, z boku sa dali všetky zásielky otvoriť. Neboli vôbec prelepené, keby sme si to všimli ako nám to kuriér predal tak by sme to ani nepreberali.

• deklarované dodanie 4-8 prac dní - nerealne
    • komunikacia žiadna , keby som sám nezavolal po 8 pracovných dnoch , ani neviem že tovar mi nebude doručený , aj keď tvrdili že je na sklade ale " nevošiel" sa na prepravu , po dalšom týždni keď bolo slubené že príde , znova neprišiel ale slubili že ho odošlu , nakoniec po telefonate prišiel mail s tým že obednavku stornujú po 3 týždnoch !!
    • maximalne sklamaný , cena sidce priaznivá , ale za tie nervy to nestojí .pokial tovar chcete hneď , nespoliehal by som sa na dodanie ktoré uvadzajú .
    • ak máte dostatočný časový priestor na prípadnú kúpu z iného eshopu pre prípad že by bolo storno obednávky ......

• Veľmi lákavé ceny
    • Komunikácia

Po objednaní a zaplatení, som čakal na dodanie. Keď sprchový kút nechodil, píšem do obchodu. Odpisali mi ze sa rozbil a že mám poslať č. ú. že mi vrátia peniaze??? Zatiaľ čakám.

Zlá veľmi zlá skúsenosť s obchodom. Problém nikto nereagoval na email ani na telefonáty vôbec žiadna odozva.

• Je to hnoj šiť druhá trieda objednal som už 2 hy produkt v dobrej viere,že to bude kvalitné a nie je!!! Je poohybane poškodené. A v prvom produkte bola je tesnosť zmiešavacej batérie nulová. Nekupujte podvod hnoj šiť. Cena a kvalita nezodpovedá ponuke. Bodka.

Je to nekvalitne strašne. A nech mi nikto nehovorí, že 2 ch objednávok v priebehu cca 6 mesiacov sú obe poškodené, že je to náhoda. Selaví.
    NAKUPOVAŤ.

• Žiadna odpoved po odoslani @
    • Žiadne oznámenie že balik bude meškať

Objednali sme si tovar na dobierku tovar je z madarskeho obchodu nie slovenskeho. Navod na montaz jeden pokrceny zdrap papiera. Tovar prisiel v poriadku. Lacny obchod len lepsia komunikacia so zakaznikom.