Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

• nakúpil v obchode Vegshop pred 6 mesiacmi

• Pekný darček k objednávke
    • Skvelé akurát ceny
    • Bombastický dizajn
    • A veľmi ekologické balenia

Úplne tento nákup má doslova posunul v pred a urobil nesmiernu radosť, sú veľmi milý čo mi navodilo príjemnú atmosféru, ceny sú akuratne výrobkom, a dodanie bolo v poriadku, a celkom rýchle, a krabička ktorá dostala 2 šancu, veľmi úžasné... ❤❤❤

• nakúpil v obchode Vegshop pred 1 rokom

Prešlo 10 dní a ja stále nemám objednávku doma aj keď to malo byť skladom. Paní v telefóne sa mi ani neospravedlnila. Arogantná a bolo jej to jedno, že sa do obchodu už nevratim a dám zlé hodnotenie.

Reakcia obchodu Vegshop

Dobry den prajem. Ospravedlnujeme sa za oneskorenu objednavku, avsak Vase velmi negativne hodnotenie sa nam zda trochu prehnane a uvediem aj preco. Vsetok tovar, ktory ste si objednali bol aj skladom, tak ako to mame uvedene na nasom eshope. Pani v telefone, teda moja manzelka Vam uctivo vysvetlila ze sme museli odist nahle do porodnice a nestihli sme najst nahradu za nas. Pisete, ze bola arogantna a ani sa neospravedlnila. Dovolim si nesuhlasit, 1.x sme sa Vam, ako aj inym dotknutym zakaznikom ospravedlnili emailom 20.11.2017 o 15:02 a 2.x 24.11.2017 kde sme Vas aj informovali, ze Vasa objednavka bola odoslana.
    K udajnemu arogantnemu vystupovaniu mojej manzelky uvediem len tolko, ze moja manzelka arogantna nevie byt, ani keby chcela:) Prajem krasny den. Roman Kopernicky 0908784621

• Spoločnosť

Dakujeme

• rychle vybavenie
    • mily pristup

Velmi Vam dakujeme

• nakúpil v obchode Vegshop pred 1 rokom

• cisto rastlinne produkty- vhodne pre alergikov na mlieko

• Vela nenakupovat

• kvalitny tovar
    • neviem

dobry obchod, dobry pristup

• nakúpil v obchode Vegshop pred 2 rokmi

• Zatial to neviem presne zhodnotit,pri mojom prvom nakupe sa mi pacila rychlost dodania tovaru. Ocenujem dobry vyber produktov.

• Skvelý výber, fajn ceny
    • Že nie je v našom meste :-)

• Kvalitný tovar, kvalitný servis
    • Nemá slabiny

Odporúčam jednoznačne

• nakúpil v obchode Vegshop pred 2 rokmi

Tri zo štyroch tovarov majú expiráciu jeden v 04/2017 a dva v 06/2017, čo je absolútne krátka doba od času dodania.

Reakcia obchodu Vegshop

Dobry den. Mrzi nas, ze ste neboli spokojna, Zoberte prosim do uvahy aj fakt, ze nie vsetky vyrobky, ktore predavame maju dlhorocne spotreby.

• Super sortiment

• dobré ceny
    • široký sortiment
    • osobný odber si treba dohodnúť vopred
    • miesto osobného odberu pred areálom označené

dobré ceny
    príjemná komunikácia

• nakúpil v obchode Vegshop pred 2 rokmi

• Ocenila by som pri vyrobkoch slovensky alebo aspon cesky navod, ktory ma predajca zabezpecit pri kazdom vyrobku.

Reakcia obchodu Vegshop

Ospravedlňujeme sa Vám, došlo z našej strany ku chybe. Preklady su samozrejmostou. Polepšíme sa.

• nakúpil v obchode Vegshop pred 2 rokmi

• kvalitné potraviny, dobrý prístup personálu, prehladný web,
    • mohol by mať vačší výber a možno aj obchod

Doporučujem. Nakupujem a budem nakupovat. Držím palce

Reakcia obchodu Vegshop

Dakujeme :) snáď aj obchod bude, ale vzhľadom na skutočnosť, že pochádzame z prostého ľudu, potrebujeme ešte čas a vytrvalosť :)

• nakúpil v obchode Vegshop pred 2 rokmi

• Maju tovar, ktory ako alergici potrebujeme a je vo vybornej cene.

Odporucam

• skvely sortiment