• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Ponúkajú bonus body, potom na faktúre nie je odrátaná suma!!!!!!! tá pani v telefóne nikdy nič nevie....bol náš posledný nákup!!!!!!!!!!!!!!!

• Drahé krmivo a taktiež doprava.

Zlá komunikácia.

Reakcia obchodu vasekrmivo.sk

Vážený pane, Vaše neslušné chování zjevně nemá mezí. Přikládám vzor komunikace, aby ji každý mohl vyhodnotit sám.

Zákazník: Dobrý deň. Chcem kúpiť tovar zo zľavou bez DPH nepotrebujem faktúru. Bolo by to možné? Inak nemám záujem o vašu objednávku. Ďakujem.

Obchod: Dobrý den,
    objednávku tedy budete mít stornovanou. Požadovaná cena je pro nás nedosažitelná. Prodej zboží bez DPH pro neplátce není možný.
    Příjemný den.
    Hrnčíř, vašekrmivo.sk

Zákazník: Ok kúpim zo Slovenska nebudem podporovať Čechov!

A přitom byste nás byl býval ''podpořil'' rád, pokud bychom přistoupili na Váš nezákonný požadavek. A to vše kvůli 5 EUR za DPH.

V tomto případě chyba na naší straně nebyla.

• Od obchodu zakázaná platba kartou,takže po balík som si musela ísť 2 x a vybrať peniaze v meste o 20km ďalej a vrátiť sa.urcite už neobjednám....

Ak platíte hotovosťou tak v pohode ale platba kartou zakázaná od obchodu.takže len výhradne hotovosť

Objednala som si v ponuke aj po dobe expirácie konzervy pre mačky IRON PET taurin 100% trout s tým, že keď to ponúkajú, tak je ok. Po otvorení konzerv mi obsah vybuchol na stôl, znehodnotený. Zrejme zle skladovaný u dodávateĺa, lebo použiteĺnosť bola do 11.2022, čo by do 10.2.23 malo byť ešte vporiadku. Nejaká prekrytá doba musí byť. Ale že si to bez overenia dovolia predávať, je druhá vec.
    Inak dodávka objednaného tovaru bola bezproblénová a rýchla.

• Neviem ohodnotiť keďže mi tovar stále nedorazil

Reakcia obchodu vasekrmivo.sk

Vážená paní Lenko, vaše objednávka byla vyexpedována a předána dopravci hned následující den po jejím vytvoření. Byla jste o tom informována e-mailem, který obsahoval i číslo zásilky. Zásilka patrně uvízla někde v přepravě. Zadal jsem reklamaci dopravci a budu vás hned zítra informovat o dalším průběhu.

Prosím mějte na paměti, že nemáme možnost zkontrolovat doručení všech podaných zásilek. Pokud se doprava zpozdí a nechcete doručení sama reklamovat, tak je vždy možné obrátit se na nás telefonicky, nebo na e-mailu [email protected], rádi se pak o dořešení doručení postaráme.

Jiří, vašekrmivo.sk

Objednala som dva týždne dozadu aj vyplatila a nedostala som žiadnu správu prečo mi moja objednávka nechodí a ani neviem kde je problém

Reakcia obchodu vasekrmivo.sk

objednávku jsme nedodali, protože nebyla uhrazená. Sama jste si zvolila - Okamžitá platba kartou online, ale neuhradila jste. Tedy jsme nemohli dodat.

• Pred 6dnami som si objednala mliecko Royal Canin Recovery, velmi surne som ho potrebovala ale do dnesneho dna mi NIC neprislo, ste neseriozni uz si u Vas Nic neobjednam!!!! Sabova