Kupila som si vianocne gule, prisli mi polistyrenove gule olepene lepidlom,este mokre ,spinave s otlackami prstov nejakeho zhotovitela. Retiazky a sklicka ktore mali byt na guliach sa odliepaju a odpadavaju. Proste hrozne!!!! Manzel mi tuto zasielku prevzal a zaplatil ale boli sme zhrození. Nemam cas vraciat tento bordel ale urcite uz nikdy nenakupim u vas. Ježková

Reakcia obchodu Unitex.sk

Dobrý deň ,kúpili ste si u nás gule ktoré aj v popise sú napísané ako nerozbitné.Balíky pred odoslaním sa riadne kontrolujú,teda možnosť ,že by sme poslali niečo mokré alebo špinavé nepripadá do úvahy.Mohli ste nás hneď kontaktovať alebo poslať foto v akom stave prišli.Ak by niečo premoklo ,tak jedine kurierovi .Ale v tom prípade,že by sa stalo niečo také,tak by sme Vám hneď tovar vymenili .Preto ,keď ste nás nekontaktovali ani telefonicky ani mailom tak ,nemôžeme reklamáciu vybaviť.Nie je naším zámerom posielať ľudom poškodený tovar a reklamáciu by sme hneď riešili.Nakoľko tento tovar máme aj na predajni nestretli sme sa z nespokojnosťou zákazníkov.S pozdravom kolektív Unitexu

• Tento obchod predáva 3D obliečky s krásnymi ostrými hyriacimi farbami, no ale nám prišli domov obliečky, ktore boli pre nás veľkym sklamaním. Materiál umelina a farby: rozmachlené, nie ostre ako na obrazku.

Váš obchod sme zvolili, kvôli rozmerom obliečok, pestrej ponuke a krásnymi potlačami na obrázkoch, ale to čo prišlo bolo pre nás veľkým sklamaním. Už u Vás nebudem nakupovať, pretože ked tvrdíte, že 3D obliečky, tak by to mal byť teda taký obraz ako udávate na obrazku a material veľmi zly.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Nie son spokojna,nakolko farba mikulasov na zaclone vyzera,ako by bola uz stara,vela krat oprana.

• pekný tovar, ale jedná miera, ktorá nesedí na včetky okná
    • dosť drahé poštovné,

ok

Reakcia obchodu Unitex.sk

Dobrý deň ,celá firma si pozrela vašu recenziu a nikto nerozumieme tak radi by sme to chceli vysvetliť.Objednali ste si detskú záclonu Minie 3m ,píšete pekný tovar ale nerozumieme ,keď sme Vám nič nešili aké miery Vám nesedia na okná .Poslali sme vám iba záclonu na metráž.Čo sa týka poštovného tak v poštovnom sú zahrnuté aj sáčky,krabice,tonery do tlačiarní,nie je to len poštovné.Tak sa pýtame,prečo ste dali,že NEDOPORUČUJETE ,keď tovar bol kvalitný.

• O výhodách neviem,pre mňa bol sklamaním.

Objednala som si 3D návlečky s motívom delfína.Prišli mi nechutné návlečky,kde farby boli úplne tmavo sivé,namiesto belasích.a najväčším prekvapením bola druhá strana návlečky na paplon,ktorá bola pozošívaná z viacerých kusov,kde vôbec nenadväzoval vzor.

Reakcia obchodu Unitex.sk

Dobrý deň ,vaša recenzia nás prekvapila nakoľko týchto obliečok sme predali v tomto vzore už veľa.Šitie týchto obliečok nezávisí od nás nakoľko to je dovoz.Niektoré obliečky majú zipsy na spodu niektoré nie.Máte možnosť tovar vrátiť a my Vám sumu pošleme na účet,keď nie ste s nimi spokojná.

• tovar nekorešponduje s vyobrazením na paplonovej návlečke je jedna machuľa namiesto tulipánov

Reakcia obchodu Unitex.sk

Dobrý deň ak sa Vám náš tovar nepáči môžete ho vrátiť.Obliečky 2562 ktoré ste si objednali sme reálne odfotili a pridali ku obrázku na našu stánku.Nám sa nevidí,že by to bola jedna machuľa.Môžete si obrázok porovnať.Je jasné ,že výrobca nafotí obrázky krajšie ,ale že by to bola jedna machuľa ako píšete sa nám nevidí.

• Niesom spokojná s tovarom,ktorý mi bol doručený.Objednala som si oblečenie na posteľ,ktoré na obrázku vypadalo neskutočne krásne.Dodané obliečky boli nevýraznej farby,niektoré sa priam zlievali dokopy,takže motív bol úplne niekde mizivý!!Keby boli fotky reálne ako sú na obliečkach,tak by som ich nikdy neobjednala...

Reakcia obchodu Unitex.sk

Dobrý deň,reagujeme na Váš komentár.Tovar ste si objednala 14.3.piatok cez slovenskú poštu a my sme Vám ho odoslali v pondelok 17.3.Nevieme prečo ste dali teda hodnotenie 2body,keď sme vám tovar poslali na ďalší pracovný deň,už rýchlejšie sa to nedá a mohli ste si dať kuriera UPC ktorý Vám tovar doručí do 24hodín,čiže ste nás nespravodlivo ohodnotili .Obliečky ,ktoré sme Vám doručili môžete vždy vrátiť pokiaľ sa Vám nepáčia . Fotky nám dodáva výrobca . Zákazníci nám volajú a my im ochotne fotíme do telefónu a posielame MMS.A čo sa týka kvalita komunikácie,veď ste mali zdvihnúť telefón a mohli ste nám zavolať a my by sme sa s Vami dohodli ako postupovať.My nemôžeme volať každému zákazníkovi a pýtať sa či je spokojný!Asi si nedokážete predstaviť čo je to predávať cez internet.Sme sklamaný vašou reakciou a za krivé obvinenie ,ktoré ste nám napísali.

Obliecky na vankuse maju zips cez stred va kusa, cim sa nedaju pouzit obojstranne.Slov.posta. i oznamila, ze mi murir doruci zasielku. Poprosila som, aby. I zasielku dorucili na druhy den, nakolko prajpcujem. Sloven.posta mi vsak zauctovala o dve € viac.Viac si tovar u Vas neobjednam.

Reakcia obchodu Unitex.sk

Dobrý deň,reagujeme na vašu pripomienku.Tovar ste objednali 2.3.2014,ktorý bol následne odoslaný 3.3.2014.Nakoľko ste si objednali tovar,ktorý je dovoz, nemôžeme ovplyvniť šitie vankúšov.Pokiaľ však nie ste spokojná, tovar môžete vrátiť. Sama ste si vybrala spôsob dopravy,podmienky doručenia Slovenské pošty nemôžeme ovplyvniť, nakoľko ste si ho vy objednala na doručenie po druhý krát.Mrzí nás Vaša reakcia však spoločnosť UPC doručuje bez poplatku na tri krát.