Moja objednávka nebola dosť zrozumiteľná, a tak po telefonickom kontakte som ju upravila na 2 osušky po 8,90e. A 4 uteráky po 4,60e.Takto mi to aj poslali, ale na faktúre je napísaných 6 ks uterákov. Teda som zaplatila naviac 2 uteráky, ktoré som nedostala. Dúfam, že sa to ešte dorieši. Inak s tovarom a kvalitou som spokojná.

Objednávala som si dve záclony aj našitím riasiacej stuhy na zavesenie záclony - na obidvoch záclonách mi stuhu našili zle!!!!! Na prvej záclone je riasiaca stuha na boku a na druhej záclone na dolnej strane záclony. Keďže je vzor motorkár - tieto záclony sa vôbec nedajú použiť a zavesiť !!!!

Poslali poskodeny tovar

• Ešte 28.11.2021 som si objednala vianočnú záclonu a do dnešného dňa 05.12.2021 som zatiaľ žiadnu odozvu nedostala.

Na objednaný tovar mali status "skladom", po zaslaní objednávky mi prišla odpoveď, že tovar musia objednať. Zatiaľ tovar ešte nemám. Bola to moja posledná objednávka v tomto obchode.

Objednala som si záclonu a závesy. Urobili mi nesprávnu dĺžku záclony, hoci som viackrát apelovala, aby bola dĺžka záclony správna (rovnaká dĺžka záclony aj závesov). Záclona je viditeľne a výrazne kratšia ako závesy, čo nevyzerá dobre. Ponúkli síce opravu, ale to už nebolo možné.

• Vôbec nebolo take ako na obrázku

Objednavka nedorazila ani po viac ako 2 tyzdnoch

• Celkom dobre ceny
    • Tovar ešte nedorazil takže ho nemôžem hodnotiť. Ale služby sú jedna veľká katastrofa, píše skladom -ale pride mi e-mail, že sa latka len objednala. Keď som po tyždni niekoľko krat volala ako dlho približne bude trvať dodanie nik nezdvihal, na opakovane emaily nereaguju. A takto to trva už viac ako 2tyždne

• Rýchla dodávka
    • Výška hotovej záclony kratšia ako v ponuke, boky zašité nakrivo, keďže boli - zrejme v rýchlosti - aj krivo vystrihnuté.
    • Obchod ponúk
    • Obchod ponúka na stránke tovar ,ktorý V skutočnosti nemá na sklade hoci je uvedené na sklade ,dali mi možnosť vybrať si iný tovar alebo peniaze vrTia nakoľko som nenašla tovar vhodný pre mňa rozhodla som sa pre vrátenie peňazí dodnes nič neprišlo na ucet

• Po zaplatení mi neposlal potvrdenie a do dnes mi nebola zásielka doručená

• Neinformovanost zakaznika na stranke o dostupnosti tovaru!

Čakám na tovar už 2 týždne a nič neprišlo, ani nikto nenapísal

Namiesto sľúbeného dodávky v stredu/štrvtok sa cez týždeň stal štvrtok/piatok. V piatok som musela urgovať pani, ktorá bola veľmi ochotná a pomohla mi c kontaktom na doručovateľku firmu, kuriér našťastie robil aj v sobotu. V pondelok pri odbabaleni sme ostali sklamaní, lebo listy mali krátky presah( chýbala fotka prierezu listy. Našťastie som mala veľmi šikovných majstrov, a koľajnice osadili.

Ja viem,ze obchod nemôže rozbalit každý tovar,no ja som nemala šťastie

• nekvalitný materiál

v živote som nemala záclonu ktorá vyzerá ako zlomená,
    nepomohlo ani dvojdňové vyrovnanie , aj po opratí vyzerá takisto,
    viac si u Vás neobjednám

Reakcia obchodu Unitex.sk

Dobrý deň,nerozumiem ako môže byť žakarová záclona zlomená?Môžete ju poslať na našu adresu a my to skontrolujeme a vymeníme.Máme ich na predajni a okrem toho ,že sú zložené v sáčkoch sa bez problémov dajú vyžehliť.A keď ju namočíte do aviváže nevidíme problém.Tak nám ju pošlite až vieme ,že túto rezenziu nepíše konkurenčná firma.Predávame ju už tri roky a ešte žiadna sťažnosť na tento vzor.

• Nezopdpovednost, a zle informovane zakazníci, nikomu neodporúcam!!!!

Reakcia obchodu Unitex.sk

Milá pani,nakoľko máme aj kamennú predajňu a záclona sa nám chvíľu pred Vašou objednávkou vypredala,nie je dôvod nám písať takúto recenziu.Snažili sme sa ju aj objednať u dodavateľa a bohužiaľ ani oni ju už nemali vyrobenú.Ponúkli sme Vám náhradnú možnosť a tú ste neprijali.Snažíme sa vychádzať všetkým v ústrety no niekedy to nie je možné.S pozdravom kolektív Unitexu

tovar- obliecky nie su zhodne s obrazkom ,velmi nekvalitne usite. . karo posunute o 4 cm. . uz by som si u vas tovar NEOBJEDNALA!!!!!

• Tovar nebol doručený

tovar nedoručený, obchod vôbec nekomunikuje. Potvrdil objednávku a 10 dní žiadna informáci

Reakcia obchodu Unitex.sk

Dobrý deň,skúšali sme Vám volať niekoľko krát ale nezdvíhali ste pevnú linku,tak sme Vás nemohli informovať o objednávke.Pokiaľ nám niekto nezdvíha mobil tovar ani neposielame.Pekný deň.