• Neprofesionalita

Tovar uvedeny skladom realne skladom nebol, avsak ma informovali a nasledne tovar objednali u dodavatela. Trvalo to dlhsie, ale tovar uz mame doma. Komunikacia s obchodom bola fajn.

• Objednavka bola dorucena včas a vyhoda ja ,že som zakupila všetky semená na jednom mieste

Tovar ktorý je skladom a dodanie je do 2 dní neni vobec skladom,objednávka zrušená!

• Sklamanie nakoľko bolo písané že v bal. je 6 kusov a pri doručení mi prišlo len 3 ks kvetov ale ja som si objednala podľa toho čo písali 3x po 6 kvetov. Ani farba kvetu nie je vôbec taká ako na obrázku

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Ďakujeme za Vašu správu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Sme veľmi znepokojení, že objednané kvety neprichádzajú s očakávaným množstvom ani farbou podľa obrázku.

Rádi by sme tento problém riešili a vyriešili čo najskôr. Vášu spätnú väzbu berieme veľmi vážne a chceli by sme zdôrazniť, že sme si uvedomili, že ste objednali konkrétny počet kusov, a informovali sme Vás telefonicky o presnom počte kusov, a nie o balení. Taktiež si uvedomujeme, že farba produktu môže sa líšiť od fotky vzhľadom na rozdiely v nastavení displeja a svetelných podmienkach. Chceli by sme vás však uistiť, že sme poslali presne ten produkt, ktorý ste si objednali.

• Tovar nedošiel

Solidna firma

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu! Veľmi si ceníme, že ste si našli čas vyjadriť svoju spokojnosť s našimi službami. Vaše podporujúce slová nám dodávajú motiváciu a teší nás, že sme Vás mohli uspokojiť.

Som veľmi spokojná.Ustretovost je predpoklad dobrej spolupráce.
    Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Ďakujeme Vám za krásne slová a pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi si ceníme Vašu spokojnosť a teší nás, že sme mohli prispieť k príjemnému zákazníckemu zážitku. Ustretovosť je pre nás kľúčovým prvkom a sme radi, že ste si to všimli.

• Tovar stále nemám aj keď bol údajne skladom

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Radi by sme Vás informovali, že Váš produkt sme úspešne doručili v dohodnutom čase.

• Všetko ok

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Dobrý deň! Chceli by sme sa úprimne poďakovať za vašu recenziu nášho webshopu. Veľmi si ceníme vašu podporu a sme radi, že ste spokojní s našimi službami. Ďakujeme za nákup a tešíme sa na vašu budúcu návštevu!

• Zo skúseností z iných obchodoch mam dubru skúsenosť

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Ďakujeme za vašu zdieľanú skúsenosť! Veľmi si ceníme, že ste mali pozitívne skúsenosti s naším webshopom.

• Ziadna

Cele zle. Ponukaju to co nemaju na sklade, uvedene maju dodanie do dvoch dni a nikto nevie, ako je mozne, ze to tak maju uvedene na strankach. Objednavku som zrusil kvoli terminu dodania, ktory bol vo hviezdach a ceresnickou bolo vratenie platby na moj ucet po stornovani objednavky. Podarilo sa im to az za takmer 2 tyzdne. Vobec neodporucam

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Ľutujeme, že vaša skúsenosť s našim obchodom nebola pozitívna. Chceme vám poďakovať za vašu otvorenosť a zdieľanie vašich pripomienok. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a uistime Vás, že vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá.

Vzhľadom na vašu zmienku o vrátení platby by sme chceli zdôrazniť, že náš tím je úplne oddaný rýchlemu a efektívnemu spracovaniu vrátení. Všetky transakcie, týkajúce sa vrátenia platby po zrušení objednávky alebo vrátení tovaru, sa snažíme vybaviť do 14 dní od obdržania vráteného tovaru alebo od zrušenia objednávky.

Našim cieľom je zabezpečiť, aby naši zákazníci boli plne spokojní s našimi službami, a budeme sa snažiť zlepšiť procesy, aby sme predišli podobným situáciám v budúcnosti. Ďakujeme za váš čas a trpezlivosť.

• Namiesto ľudí tam asi majú opice
    • Objednal som si 8 m meter s prišiel 2m
    • Objednal som si 750ks kajlov a prišlo asi 40ks...

Hrozna skúsenosť s obchodom, dlhé dodanie, a neprišlo vôbec čo malo. Viac už objednávať nebudem a radím aj ostatným nech objednajú z iného obchodu

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Ďakujeme za zdieľanie Vašich skúseností. Snažíme sa pochopiť, čo sa presne stalo s Vašou objednávkou a sme nesmierne ľúto, že ste mali takúto negatívnu skúsenosť.

Preverili sme Vašu objednávku a údaje na faktúre a zistili sme, že množstvo v objednávke sa zhoduje s tým, čo sme Vám odosielali. Ak ste však obdržali menej, než ste očakávali, prosíme Vás, aby ste nám poskytli fotografiu balíka, ktorý ste obdržali, a radi Vám poskytneme chýbajúce časti.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nejasnosti alebo nepríjemnosti, ktoré ste zažili. Sme tu pre Vás a budeme sa snažiť vyriešiť túto situáciu čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Prosím, pošlite nám fotografie a ďalšie informácie na [email protected] a radi Vám pomôžeme.

Dlhé vybavovanie objednávky s doručením pozrite sa na deň objednania a na dátum doručenia

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Obchod deklaruje tovar na sklade, dodanie do troch dní. Ani po týždni tovar nebol dodaný prepravcovi na odoslanie.

Reakcia obchodu UNASJE.sk

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy s dodávaním tovaru. Chceme vám vysvetliť, že sme ihneď po vašej objednávke urobili všetko pre to, aby sme vás informovali o stave doručovania balíka. Kontaktovali sme vás s informáciou, že váš produkt ešte nie je na sklade a bude trochu trvať, kým ho dostaneme do expedície.

Keď nám produkt dorazil, okamžite sme ho odoslali prostredníctvom GLS. Ďakujeme za trpezlivosť a chápeme, aké dôležité je pre vás dostávať včasné a presné informácie.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré by toto meškanie mohlo spôsobiť. Budeme sa ďalej snažiť vylepšiť naše komunikačné postupy, aby sme v budúcnosti predišli podobným situáciám

• nedá sa kúpiť viac kusov naraz.

Srdečne vám ďakujeme!

• Rychlost a velka ochota

• Komunikácia super

Veľmi pekne ďakujeme!

• spolahlivost a rychle jednanie, dobra komunikacia

spolahlivy