• Tovar doručený načas, o každom kroku dodávateľa som bol včas informovaný.

Reakcia obchodu u2drogeria

Ďakujeme za Váš nákup a sme radi, že Vaša objednávka bola vybavená k Vašej spokojnosti.

Ku každej objednávke od našich zákazníkov pristupujeme rovnako a snažíme sa tak zabezpečiť maximálnu spokojnosť pre všetkých našich zákazníkov.

Veļmi rychle dodanie .
    Dakujem

Vaša U2 drogéria

• Objednala som si leštidlo na podlahu v počte 15ks a prišlo mi len 7 kusov. Firma mi sľúbila, že mi finančný rozdiel nedodaných leštidiel vráti späť na účet. Do dnešného dňa mi sumu 22€ späť neposlali ani sa neozvali, že je nejaký problém. Cítim sa podvedená a viac si tu už neobjednám. Kvalitu spoločnosti si cením, hlavne pri riešení problémov. Tu som sa toho nedožila.

Neodporúčam, nebol mi doručený kompletný tovar a aj napriek dohode mi nebola vrátená suma 22€ nedodaného tovaru.

Dobrý deň prajem,

Predmetnú objednávku sme urýchlene riešili a kontaktovali sme pani, že momentálne nemáme na sklade požadované množstvo. Pani mala objednávku uhradenú platobnou kartou a rozhodla sa, aby sme jej vyexpedovali počet, ktorý máme aktuálne skladom a preplatok vrátili na účet.

Kolegyňa telefonicky poprosila pani, aby nám poslala svoj iban, aby sme vedeli na ktorý účet máme tých 22€ vrátiť. Dodnes nám však pani svoj iban neposlala a tak sme nevedeli predmetnú sumu vrátiť.

Preto nerozumieme dôvodu tejto recenzií, pani nás mala kontaktovať a celá situácia by bola vyriešená.

• Vyssie postovne

Celkovo som spokojna s tovarom

• Komunikatívnosť, lojalita

Vaša U2 drogéria

Objednany tovar rychlo dodany v neporusenom stave.Velka spokojnost,kratky cas dorucenia tovaru od datumu objednania.

• Spokojnosť

Vaša U2 drogéria

• našla som produkt, ktorý som dlho zháňala

Vaša U2 drogéria

• Ine na obrazku, ine v realite

Dobrý deň prajem,

Kontaktovali sme zákazníka v snahe zistiť, kde nastala chyba pri vybavovaní objednávky. Do budúcna chceme predísť podobným situáciám, aby sme vedeli našim zákazníkom ponúknuť nielen prvotriedny tovar a aj zákaznícku podporu.

S pozdravom správca eshopu.

Plná spojnosŕ

Fajn ceny, prehladnost stranky

Vaša U2 drogéria

• Objednala som dva rovnake produkty (podla webky posledne na sklade), jeden prisiel vo farbe podľa fotky, druhy úplne v inej farbe. Volala som ma cislo na webke, pán ma ubezpečil, že to vyriešime a ozve sa, odvtedy 4 dni, nik sa neozval. Produkt v nevhodnej farbe som sa nakoniec rozhodla darovať, nech urobi radost niekomu inemu, ale najst a zakúpiť novy ma bude stat nejaky ten cas, ktorý som mohla vyuzit aj inak. Normalne obchody, keď maju dva posledne produkty a jeden nezodpoveda fotke, zvyknu zákazníkovi zavolat, či zabalia len jeden alebo oba.

Dobrý deň prajem,

S pani sme riešili predmetnú reklamáciu, keďže nedostala svoju objednávku v plnom rozsahu. Kolegyňka mala zavolať, keď videla, že ide baliť 2 rozličné druhy, no nestalo sa tak.
    S pani sme komunikovali, v telefonickom rozhovore som ju ubezpečil, že situáciu vyriešime, Snažili sme sa po internete nájsť totožnú manikúru, alebo aspoň trochu podobnú, aby sme pani vyhoveli. Nepodarilo sa nám nájsť takú, ktorá by spĺňala tieto požiadavky.
    O to viac nás mrzí, že pani nám zanechala negatívnu recenziu, keďže sme sa z maximálnym úsilím snažili našej zákazníčke vyhovieť.

Komunikácia a vybavenie objednávky bez problémov. Spokojnosť.

spokojnosť

Vaša U2 drogéria

• ochota a dobry vyber tovaru

Vaša U2 drogéria

• Dostupnost tovaru,výhodná cena,rychle vybavenie objednávky

Vaša U2 drogéria

spokojnosť obchod odporúčam, rýchle dodanie

Dobrý deň.

• Kvalta za rozumnu cenu

Rychle spracovanie objednavky

Vaša U2 drogéria

• Vynikajúce ceny, rýchla dodávka, 5% zľava na ďalší nákup, široký sortiment.

Vaša U2 drogéria

• Tovar mi bol rychlo doruceny po objednavke
    • Ochotny pristup personalu a kontaktovanie po neuspesnom objednani
    • Odporucam kazdemu

Dobrý deň.