Bolo mi doručené ochranné sklo, ktoré nepasuje na môj telefón. Nedokázal som sa dovolať reklamácie napriek viacerým pokusom

Skličko pasuje , ale na záhyboch to nesedi a stale saodlepuje.....
    Nieje spravne zahnuté

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

Vaši objednávku jsme prověřovali, ale bohužel u ní neevidujeme žádnou reklamaci.
    Na základě recenze není v našich možnostech problém posoudit.
    Pro reklamaci nás prosím kontaktujte prostřednictvím online formuláře na našich stránkách.

Poslali mi iny tovar

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

mrzí nás, pokud se zbožím nebylo něco v pořádku. U Vaší objednávky neevidujeme žádnou reklamaci a na základě recenze není v našich možnostech problém posoudit.

Tímto bychom Vás chtěli poprosit, abyste nás kontaktoval prostřednictvím online reklamačního formuláře na našich stránkách, reklamací se budeme rádi zabývat.

• Nespravni tovar

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

velice nás mrzí, že zboží nebylo dodáno správně.
    Navzdory veškeré snaze mohou i zaměstnanci našeho skladu udělat chybu.
    Reklamační oddělení ihned reklamaci řešilo a bylo Vám odesláno správné zboží.

Tým tvrdene-skla.sk

Poslali mi úplne iné ako som objednala.

Tým tvrdene-skla.sk

• Môj názor. Za lacný peniaz dovezene z Číny za draho predaný .Nedoliehajuce strany krytov nefunkčný odtlačok prsta hrozne ostré hrany krytu prvý dobrý pocit z tovaru vás rýchlo prejde .Takže 20 eur skončilo v koši ako aj kryt .

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

velice nás mrzí Vaše nespokojenost.
    Bohužel u Vaší objednávky evidujeme reklamaci pouze na prasklý obal, který Vám po naskladnění byl odeslán nový.
    Žádná další reklamace u Vaší objednávky není evidována, na základě recenze není v našich možnostech problém posoudit.

Tým tvrdene-skla.sk

Poslali ste mi vetsii kryt na hodinky ako som si objednala nepasuje je veľký .

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

bohužel u Vaší objednávky neevidujeme žádnou reklamaci.

Tým tvrdene-skla.sk

Ochranné sklo, ktoré som kúpil od vás je nekvalitný.. strašne zle mi funguje cez to dotyk na telefón, aj keď mám zapnutú citlivosť.. aj gombíky na boku strašne strašne ťažko sa zapínajú..niesom spokojný, neodporúčám nikomu.

Tým tvrdene-skla.sk

Kupoval som viac krát niečo, zase objednávka popletená, nemam silu už na reklamáciu

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

prověřte prosím, že nedošlo k omylu.
    Na Vaše jméno evidujeme pouze jednu objednávku a žádnou reklamaci. Nerozumíme tak, na základě čeho nedoporučujete náš obchod.

• Rýchla doprava,kvalitná komunikácia

Sklíčko nepasuje na presný typ smart hodiniek,asi chyba výrobcu nie predávajúceho.

sklo prišlo prasknute. de

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

je nám líto, pokud jste obdržel poškozené sklíčko. Všechna skla jsou před odesláním kontrolována, abychom měli jistotu, že neodešleme vadné zboží. Samozřejmě nás mrzí, pokud došlo k poškození při přepravě.
    Vaši objednávku jsme prověřovali a neevidujeme u ní žádnou reklamaci. Pokud byste nás kontaktoval prostřednictvím online reklamačního formuláře na našich stránkách, řešili bychom reklamaci k Vaší spokojenosti.

Tým tvrdene-skla.sk

Display nebol citlivy na dotyk po nalepeni folie, takze sme ju hned museli odlepit a zahodit

Tvrdene-skla.sk

• Prijateľné ceny
    • Tvrdený ochranný kryt pre Xiaomi Amazfit GTR 3 PRO mi prišiel s poškriabaným sklom z vnútornej strany. Poškriabaná časť bola navyše pod ochrannou fóliou.

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

je nám líto, pokud jste obdržel poškozený kryt. Všechny kryty jsou před odesláním kontrolovány, abychom měli jistotu, že neodešleme vadné zboží. Samozřejmě nás mrzí, pokud došlo k poškození při přepravě.

Tým tvrdene-skla.sk

Kryt som uz aj stratila, stale sa mi odliepal.

ochranné sklo mi prišlo prasknuté

Dodanie o.k.- sklíčko na iný mobil-zla veľkosť

dlho sa cakalo

• Vaše sklo bolo o 5mm kratšie a bočné ohyby nepasovali na ohyby telefónu.

• Som sklamaný a aj nahnevaný objednal a zaplatil som si 2ks skiel a prišlo mi len jedno. Takúto zlú skúsenosť mam len z eshopov z Moravy. Prvú som mal z Valašskeho Meziŕíčí a teraz druhý krát od Vás.

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

velice nás mrzí, pokud s Vaší objednávkou nebylo něco v pořádku. Zároveň jistě chápete, že není v našich možnostech ovlivnit problémy způsobené moravskými e-shopy.
    Vaši objednávku jsme prověřovali a neevidujeme u ní reklamaci. Pokud máte se zbožím jakýkoliv problém, kontaktujte nás prosím prostřednictvím online reklamačního formuláře na našich stránkách.

Tým tvrdene-skla.sk

• Ochranné sklo prišlo a pri aplikácii hneď puklo. Su veľmi krehké. Neviem si predstaviť keď mi padne telefón či z toho skla niečo ostane.

Reakcia obchodu tvrdene-skla.sk

Vaše nespokojenost nás mrzí.
    Účelem sklíčka je ochránit displej před poškozením a není v našich možnostech ovlivnit způsob manipulace se zbožím.