Tovar písaný skladom vôbec skladom nebol

Dobrý deň

Na stránke mame produkty zalistovane, ALE nie na SKLADE. (aby sme boli cenovo konkurencie schopný)
    Tovar objednávame, len na objednávku od zákazníka. Vo Vašom prípade, bol tovar na objednávku 2-4 týždne. O čom sme Vás aj informovali.

• Tovar nebol na sklade.

• Rýchlosť doručenia.
    • Poškodenie tovaru.

Tovar prišiel poškodený,pravdepodobne od kuriéra,krabica bola pokrčená,tým pádom bol poškodený aj obal na procesore a niekoľko pinov bolo ohnutých.A to aj kvôli tomu,že tovar nebol dostatočne zabalený,žiadna výplň zvnútra!

Dobry den

Mrzi nas to, ze tovar prisiel poskodeny. V kazdom pripade tovar balime s vyplnou - vo Vasom pripade sme tam dali nafuknute vankusiky (mame kamerovy zaznam). Je divne, ze ste sa nam vobec neozvali, ze Vam to prislo poskodene, lebo zakaznici sa vacsinou ozvu ihned, ako im pride poskodeny tovar.

Samozrejme, ak nie ste s tovarom spokojny, viete nam ho vratit do 14 dni a my Vam vratime peniaze, alebo zasleme novy kus ak si to prajete.

Za vzniknutu situaciu sa Vam velmi ospravedlnujeme.

• Ich stránka obsahuje ponuky ktoré nedokážu dodať označené ako "nie je na skade". O tom že niektorý tovar ktorý ponúkajú je iba na objednávku, ako v mojom prípade ,nie je nikde zmienka. Je pod ním iba tabuľka vložiť do košíka!

Táto recenzia sa netýka objednávky grafickej karty pri mojej predchádzajúcej objednávke kde bolo všetko v poriadku. Reagujem tu na nasledujúcu skúsenosť preto lebo obchod objednávku PC zdroja zrušil a tak mi samozrejme žiadny dotazník o spokojnosti nepríde.
    Chcem sa na tomto mieste ale podeliť o skúsenosť z nasledujúcej objednávky 850W PC zdroja zo 04.03.21.
    A musím konštatovať že som sa nikdy nikde s väčšou aroganciou nestretol!
    Ale pekne poporiadku: na druhý deň mi poslali mail že zdroj ktorý som si objednal majú iba na objednávku a navrhli mi náhradu 700W zdroj.
    Po mojich výhradách, a vyjadrenou nespokojnosťou, po viacerých vzájomných mailoch to dospelo až osobnému telefonátu pracovníka obchodu v ktorom ma nazval chorým a že sa mám dať vyšetriť, nech mi predpíšu nejaké tabletky.
    Dokonca mi oznámil že takého zákazníka nepotrebujú a mám si tovar objednať niekde inde! A môžem vraj napísať aj 10 recenzií a dá mi aj adresu na ŠOI kde sa môžem sťažovať.

NASE VYJADRENIE KU TEJTO VYMYSLENEJ RECENZII:

Je nam velmi luto, ze ste nedostatocne citali popis na nasej stranke a uviedli ste sa sami do omylu. Pri produkte, ktory ste si vybrali, sme neuvadzali, ze je skladom. Ihned sme Vas kontaktovali o dlhsej cakacej lehote a nasledne sme Vam nasli nahradu. Nakolko ste nesuhlasili a Vasa komunikacia nas urazala, Vasu objednavku sme zrusili.

Je nam ozaj velmi luto, ze sa najdu ludia, ktory nieco zle pochopia a kvoli tomu nam chcu uskodit. Zial, nevieme kazdemu pomoct a niekomu sa zial pomoct neda...

na internetovej stránke bol tovar , v skutočnosti nebol

Reakcia obchodu TvojPC

Na nasej strake uvadzame, ze tovar je dostupny, ale niekedy sa moze stat, ze nieco vypadne, nakolko sa skladove zasoby rychlo menia. Ihned na druhy den sme Vas informovali, ze tovar dostupny nie je a ponukli sme Vam nahradu. Mrzi nas to, ale niekedy sa stane, ze tovar uz nevieme objednat.
    TvojPC.

• Dobré ceny
    • Nemaju nikde uvedene, ci tovar je skladom alebo nie

Maju asi najlepsie ceny, no nemaju uvedene pri objednani, ci dany tovar je skladom alebo nie, clovek si objedna, potom za dva dni dostane e-mail, ze tovar na sklade nemaju. Zbytocna strata casu.

Reakcia obchodu TvojPC

Nemame uvedene, ci tovar mame skladom alebo nie, nakolko sa velmi rychlo menia ceny komponentov. Aby sme mali pre nasich zakaznikov co najlepsie ceny, musime to mat takto nastavene.

Vzdy ale so zakanikom komunikujeme a co najrychlejsie mu dame informaciu o dostupnosti tovaru.
    Tak to bolo aj vo Vasom pripade: objednavku ste spravili v utorok 05.01.o 23:19 hod. a ihned v stredu 06.01. aj napriek tomu, ze bol statny sviatok, ste dostali informaciu, ze tovar nie je dostupny.
    NECAKALI STE 2 DNI.

dlhá doba dodania v dnešnej dobe "home officou" ..keď musíte čakať za ssd diskom vyše týždňa aj keď ho majú skladom ,,,vás donúti vybrať si dovolenku pretože nemáte s čím pracovať .

Reakcia obchodu TvojPC

Je nam luto, ze ste nam nedali vediet, ze Vam dlhsia cakacia doba robi problem.
    Objednavku ste spravili v nedelu, ihned v pondelok rano sme Vas informovali, ze Vasu objednavku Vam dorucime az v piatok. Disk, ktory ste si vybrali sme skladom nemali, ani sme neuvadzali, ze ho mame skladom. Keby ste nam dali vediet, ze Vam dlhsia dodacia doba nevyhovuje, nasli by sme Vam iny disk, ktory sme mali skladom a mali by ste ho hned na druhy pracovny den. Zial, neozvali ste, preto sme Vam nevedeli pomoct.

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.