Po tyzdni stale ziadme info o uhradenej objednavke a termine, kedy bude tovar doruceny

• dlha dodacia doba
    • tovar mi dosiel poskodeny(granule po odstraneni ciernej folie v ktorej boli granulky zabale sa rozsipali)

• ceny
    • zlavove kupony do eshopov pribalene k objednavke
    • neochota riešiť situaciu
    • poslany zly tovar
    • vysoka cena pošty

Prva objednavka bola v poriadku, celkom rychle doručenie, bola som spokojna, objednala som znovu ale tentokrat som spokojna nebola. Produkt mi prisiel iny, ako bol objednany, zial, všimla som si to až po načati balenia. Pisala som, nik nereagoval, o 5 dni som pisala opať, ako situaciu budu riešiť, teda neviem, zlavou na dalsiu objednavku, alebo poštu zdarma, keďže stoji 5€, pan navrhol zlavu na objednavku, viac k tomu nic nenapisal. Neskor som teda JA žiadala vratenie rozdielu sumy, keďže mi poslali lacnejši tovar, v inych obchodoch to robia automaticky, vracaju na kartu, odkial prijali platbu, dokym som o to nepožiadala, ani ich to nenapadlo, nešlo o velke peniaze, ale o princip, doposiaľ žiadnu zľavu na ďalši nakup nemam, prešli 3 tyždne, takže hladam iny eshop, žial.

• rychle dodanie a dobra cena
    • granule acana maju byt hermeticky uzavrete, v baleni nesmie byt vzduch, co sa u mojej objednavke nestalo, balenie sice nebolo otvorene ale mozno zlym uskladnenim alebo prepravou poskodene a tym padom sa tam dostal vzduch, preto sa asi neoplati kupit viac baleni naraz

• cenový rozdiel medzi objednaným a dodaným tovarom celkom rýchlo prišiel na účet

u objednaného tovaru bolo uvedené skladom, ale až po niekoľkých dňoch ma informovali, že dodanie by bolo 2 týždne aj viac. Nakoľko som tovar potreboval súrne, nemal som už šancu objednať to inde, musel som si kúpiť inú, ale drahšiu alternatívu od tohto dodávateľa.

Deň po objednaní bola objednávka zo strany obchodu zrušená pre údajnú nedostupnosť tovaru, napriek tomu je tovar v e-shope naďalej objednateľný s dostupnosťou "na sklade"

Neni mozne poslat do CR,coz mi prijde v dnesni dobe opravdu nesmysl

• Bol mi doručený uplne druhý typ chemického WC,než ktorý som si objednal.

Neodporúčam.Prišli dve 1.5kg balenia.Zjavne zle skladované.Pes po nich vracal a krvavo hnačkoval.Po nasadení tých istých granul z iného obchudu bolo všetko v poriadku.Skúsli sme potom nasadiť tie od vás a hnačkovanie a vracanie sa opakovalo.Tak sme to skúsili dať mačkám a zvieracie a krvavá stolica bola na druhý deň aj u nich. Šťastie , že naše zvery to po liečbe prežili.Granule od vás sme vyhodili!!!!

tovar nemajú skladom ako píšu na stránke
    2 dni sa nikto neozval či je objednávka vlastne potvrdená
    Po stornovaní sa ospravedlňovali že tovar je už na ceste

Prisiel potvrdzujuci email, ze objednavku prijali a to je vsetko. Uz desat dni nic

• Namiesto 13 kg balenia za ktore som zaplatil 86€ mi poslali 11,4 kg a ako nahradu mi ponukol 3€ zlavu na nove krmivo.

Velky pozor na to co obdrzite z tohto obchodu, dotycni maju radi zisk a to kludne za cenu klamstva

Nebol mi doručený požadovaný tovar, nebola ani ochota zo strany obchodu to promptne vyriešiť. Musel som spätne poslať balík. Teraz čakám, na dúfam už správny tovar a kompenzáciu poštovného.

Bieda

• Neviem tovar som ešte nedostal.
    • Rýchlosť dodania.

Chcel som kúpiť pre psa "antistresové" vitamíny (ALAVIS Calming)z obavy pred silvesrtovskou oslavou. Je 7 dní po oslave a objednaný tovar ešte nebol dodaný, a tak je mi už k ničomu.
    Prišlo mi upozornenie, že tovar bude dodaný neskôr, až po odoslaní objednávky!!!
    No stále som naivne dúfal, že ALAVIS Calming bude doručený ešte pred 31.12.2016

Reakcia obchodu TUNNEL

Dobry den pan Chovanec, objednavku ste spravili 28.12. aj napriek oznamu na nasom eshope, ze objednavky prijate od 22.12 budeme vybavovat az od 9.1.2017, toto iste oznamenie Vam prislo aj do mailu po vytvoreni objednavky, inak sme Vam uz nevedeli oznamit, ze v tomto obdobi cerpame dovolenku, takze naozaj Vam ostavalo len naivne dufat.

• za 2 mesiace neboli schopní tovar doručiť, ani sa ozvať

Pan Ďurian pisal 19.6 email: Kolega vam pisal mail, mali sme posledne kusy, ktore boli rezervovane z inej objednavky - novy tovar cakame tento tyzden. Žiadny email pritom nikto nepísal!!

Dnes je 18.8 a tovar zatiaľ nedorazil, ani sa nikto neozval. Nie je niečo zle?

ešte, že existujú iné obchody, kde som tovar zakúpil.

nie odporúčam.

Reakcia obchodu TUNNEL

Dobry den pan Zigo. Vsetko suhlasi ako pisete. Odoslany mail, v ktorom Vam oznamujeme, ze Vam dame vediet akonahle tovar naskladnime, ak ho dodavatel este v ponuke bude mat, mame v odoslanej poste.
    Zial, doteraz ten nosic nas dodavatel nema.

• Slaba komunikácia o stave objednavky

Tovar bol podla údajov na stránke predajcu na sklade, po týždni mi na dopyt odpovedali, ze čakajú na dodávku tovaru z Čiech. Po viac nez dvoch týždňoch nemám ani správu o stave vybavenia.

• Tovar by mali skôr objednávať u dovateľa ,aby vždy mali nejaké množstvo na sklade!

Zatiaľ som objednáný tovar nedostal,lebo nemajú na sklade.Príslub je,že mi ho dodajú iheneď ako obdržia.Zatiaľ všetky otázky nehodnotím!

S pozdravom JB!

Reakcia obchodu TUNNEL

Dobrý deň pán Bogyó. Dovolím si trošku spochybniť Vašu recenziu. Mať všetok tovar vždy na sklade, iste uznáte, je nemožné, aj keď sa o to snažíme. Fakt je, že ste objednali tovar, ktorý je dlhšiu dobu nedostupný a naskladnenie je závislé na našom dodávateľovi, čo neoplyvníme.
    Avšak si dovolím podotknúť, že od okamihu vypredania tohto tovaru je na našom eshope ako aj vo vyhladavacoch poznamka, ze dany tovar nie je skladom, inymi slovami je treba nan pockat /ini predajcovia maju stale status, ze tovar je skladom/ - je na objednavku o com ste hned aj boli informovany mailom
    Teda ak nas neodporucate ako obchod aj napriek týmto faktom, rádi privítame riesenie, ako takejto situacii predist.
    Pekny den, Marek Durian