• neviem, kde sa stala chyba, no žiaľ, tovar ešte nemám doručený.

Reakcia obchodu Tulimi.sk

veľmi nás mrzí, že vaša objednávka nebola rýchlo vybavená. Ako vás už kolegyňa informovala, presúvame celý sklad a preto došlo k oneskoreniu odoslania balíčku. Aktuálne je vaša zásielka na ceste, čoskoro vás bude kontaktovať kurier.

tím Tulimi.sk

tovat mal byt na druhy den doručený a stale nic uz to je 8 dni, rano som volala, poobede sa pani ozve, ktora to ma na starosti a nič

• Na dodanie tovaru nestacia styri tyzdne, objednavka bola stornovana, za dva tyzdne mi neboli ochotny odpovedat na mail, na vratenie penazi este stale cakam (druhy tyzden).

Katastrofa, absolutne neodporucam tento obchod.

Reakcia obchodu Tulimi.sk

vaša nespokojnosť nás mrzí. 24.10. ste objednal súpravu, ktorá sa šije ručne a jej uvedená dodacia lehota bola 7 - 21 pracovných dní.
    31.10. ste stornoval objednávku ( po 5 pracovných dňoch). Chápeme, že žiadaný tovar chcete mať ihneď doma, ale nie je to veľkovýroba z Číny, kapacita dielne je obmedzená a preto je dodacia lehota dlhšia.

Účetné oddelenie sme urgovali so žiadosťou o kontrolu úhrady.

Tulimi.sk

jedna obrovská katastrofa nie je možné sa s nimi dohodnúť , tovar z dvoch mi stále nebo doručený ani po storne oboch objednávok mi nebolo vrátené platby.

Reakcia obchodu Tulimi.sk

veľmi nás mrzí, že s námi nie ste spokojná. Objednala ste si ručne šitý tovar, ktorý nebol skladom a stornovanie objednávky ste nám potvrdila pred 3 pracovnými dňami. Pretože pokyn k vráteniu platby bol zadaný okamžite, veríme, že vám bude čiastka pripísaná čo najskôr.

Ďakujeme za pochopenie.

tím Tulimi.sk

Ziadne tovar ešte nedorazil objednávku potvrdili potom napísali že neni skladom

Reakcia obchodu Tulimi.sk

mrzí nás, že nie ste spokojná, objednali ste tovar, ktorý nebol skladom. Po objednaniu zasielame vždy potvrdenie o prijatí objednávky, následne aj informácie o dostupnosti.

Veríme, že s tovarom budete spokojná,

• dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu Tulimi.sk

veľmi nás mrzí, že s nami nie ste spokojná. Ak byste objednala tovar, ktorý je skladom, odoslali by sme ho ihneď. Vámi objednaná zavinovačka je ale šitá na zákazku a uviedli sme u nej dostupnosť - 7 - 21 pracovných dní.

Táto lehota eště neubehla a my veríme, že balík čoskoro vyexpedujeme. Urgujeme výrobcu a prosíme vás o shovievavosť.

www.tulimi.sk

• Nekonečne Dlhá doba dodania, tovar vyplatený,hoci sľubujú rýchle dodanie .

Reakcia obchodu Tulimi.sk

skutočne nás veľmi mrzí vaša nespokojnosť. Tovar, ktorý je skladom odosielame ihneď.

V piatok 3.2. po 21:00 ste si u nás objednala 8 ks plienok - 1 ks bol skladom, zvyšné sa museli objednať u výrobcu. V pondelok 6.2. sme vás kontaktovali s informáciou o naskladnení do 7 pracovných dní, dnes vás bude kolegyňa kontaktovať telefonicky a ponúkne vám alternatívy. Ako kompenzáciu vám tiež pribalíme malý darček.

Tulimi.sk

Tovar som objednávala pred mesiacom a stále neprišiel .

Reakcia obchodu Tulimi.sk

veľmi sa ospravedlňujeme za meškanie. Žiaľ, objednala ste tovar, ktorý nebol skladom a vzhľadom k vianočným obmedzeniam prevádzky u dodavateľa, čakáme na naskladnenie.

Veríme, že k naskladneniu dôjde každým dňom, budeme vás informovať.

Dlhe cakanie na objednavku

Reakcia obchodu Tulimi.sk

skutočne nás veľmi mrzí, že na objednávku čakáte. Žiaľ, vámi vybraný tovar je šitý na zákazku. Opätovne sme urgovali dodanie a kolegyňa vás informuje o dodaniu.

Ďakujeme za pochopenie a želáme vám krásne dni.
    www.tulimi.sk

Tovar som poslala na výmenu cca pred mesiacom s tým, že to bude trvať cca 2 týždne. Dodnes mi nedorazil.

KS

Reakcia obchodu Tulimi.sk

veľmi nás mrzí nepríjemnosť s vašou objednávkou. Žiaľ výrobca dodal nesprávne označený tovar a aj keď sme ho ihneď poslali naspäť, vámi objednaná súpravička ešte nie je skladom.
    Výrobcu opätovne urgujeme a do vašej objednávky pribalíme ako kompenzáciu darček.

www.tulimi.sk

Tovar nie je na sklade, naco ponukaju, ked nevedia dorucit

Reakcia obchodu Tulimi.sk

veľmi nás mrzí, že na objednávku čakáte. Máme skladom viac ako 150 000 ks tovaru, ale vámi objednaný tovar bol uvedený s dostupnosťou až 14 pracovných dní. Na základe dohody vás budeme kontaktovať 26.10. ohladom naskladnenia.

www.tulimi.sk

• Dlhe dodanie, nie kazdy tovar je skladom resp. nasledne nie je ani doruceny...

Po komunikacii s eshopom ktora bola sice casta mi nebol dodany vsetok tovar... bola mi sice ponuknuta nahrada ale po cakani na objednany tovar kde ma ubezpecili ze bude dodany. Co ma najviac mrzelo bola poskriabana hrkalka...aj ked som o tom eshop neinformovala nakolko som nemala uz zaujem o komunikaciu. Mrzi ma ale z tejto stranky uz neobjednam. Dlha doba dodania, na tovar sa dlho caka a aj tak nebol nakoniec k dispozicii.

Reakcia obchodu Tulimi.sk

ďakujeme, že ste objednala v našom e-shope. Žiaľ, v priebehu čakania na naskladnenie tovaru, nás dodávateľ informoval o tom, že už nebude vyrábať tento retiazok na cumlík.

V prípade, že byste nám poslala fotku hrkálky, samozrejme bysme tovar vymenili na naše náklady.

Ďakujeme vám za pochopenie a želáme krásne dni.

18 dní som čakala na tovar

Reakcia obchodu Tulimi.sk

vaše hodnotenie nás veľmi mrzí. Ak byste si objednala tovar skladom, expedovali bysme ho do 24 hodín. Vzhľadom k tomu, že ste si objednala zavinovačku s dostupnosťou 14 - 21 pracovných dní, ktorá sa pre vás šila na zákazku, dodacia lehota bola dlhšia. Ako sme vás informovali, zásielku sme vám odoslali 16 deň od dodania.

Dúfame, že s našim tovarom budete spokojná a aj v budúcnosti sa pozriete na našu ponuku.

• Dobrý výber
    • Ale strašne dlhé čakanie na tovar

Reakcia obchodu Tulimi.sk

sme radi, že ste u nás nakúpila, ale sme aj trošku sklamaní - vybrala ste si povlečenie, ktorého dostupnosť bola 14 až 21 pracovných dní, lebo išlo o výrobu prímo pre vás. Niekoľkokrát sme vás kontaktovali a informovali vás o aktuálnej dostupnosti, s ktorou ste súhlasila a nakoniec sme vám tovar odoslali už 14 deň.

Veríme, že sa vám tovar páči a budete s nim spokojná.

www.tulimi.sk

• Veľmi vysoká cena dorucovacich služieb.
    • Veci sú naozaj veľmi pekné, avšak po opratí iba na 30 stupňoch zo všadial trčali nitky, a to hlavne pri tých krásnych volánových body, veľmi slabá kvalita...a za mňa sklamanie

Vysoká cena dorucovacich služieb, veĺmi pekné veci, avšak veľmi slabá kvalita.

Reakcia obchodu Tulimi.sk

vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí. Ponúkame dopravu od 3,99 € a často máme aj výhodné akcie na dopravu zadarmo alebo veľké zľavy. Doteraz sme nezaznamenali žiadné stiažnosti na ponúkané oblečenie. Budeme radi, ak budete oblečenie reklamovať.

Ďakujeme a želáme vám krásny deň.

www.tulimi.sk

• Pokiaľ obchod nemá tovar naskladnený nemá ho ponúkať

Reakcia obchodu Tulimi.sk

v našej ponuke je viac ako 150 000 ks tovaru skladom. Vami vybraná osuška bola uvedená na dodanie, zhruba do 21 pracovných dní. Táto lehota ešte neubehla a osuška je vám šitá na zákazku.
    Ponúkame aj iné osušky, ktoré sú skladom, ak byste mali záujem o inú.

www.tulimi.sk

• Hrkálka bola rozbalená a očko chobotnice poškriabané. Neviem, čo si mám o tom myslieť

Reakcia obchodu Tulimi.sk

vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí. Ponúkame originálny tovar, možno došlo ku poškrábaniu hrkálky pri preprave.. Poučíme sa z toho a budeme tovar baliť ešte dôkladnejšie. Samozrejme máte nárok na vrátenie tovaru, ktorý sa vám nepáči, peniaze vám budú rýchlo poslané späť.

www.tulimi.sk

Napísal som do poznámky nevkladat faktúru do balíka a bola tam plus doručiť na nejaký dátum po dohode a nič z toho sa neuskutočnilo

Reakcia obchodu Tulimi.sk

táto komplikácia nás veľmi mrzí. Žiaľ, technická chyba zpôsobila neaktívnosť poznámky. Zaistili sme nápravu a kolegyňa vám telefonicky ponúkla ospravedlnenie a kompenzáciu.

www.tulimi.sk

• Inak je box na hračky vizuálne pekný
    • Pri montáži boxu sme zistili chyby od výroby (nesedeli na jednom diely predvŕtané diery na skrutky)
    • Dodacia doba bola dlhá

Reakcia obchodu Tulimi.sk

veľmi nás mrzí vaša nespokojnosť. Keby ste nás o nedostatkoch informoval, zariadili bysme nápravu.

Ďakujeme za pochopenie.
    www.tulimi.sk

• Úplne iní tovar mi došiel aký som si objednala !!!!

Máte vo všetkom chaus objednala som si cestovnú postieľku a prišli mi posteľné obliečky do postieľky !!vôbec niesom spokojná !

Reakcia obchodu Tulimi.sk

chápeme, že ste nahnevaná, žiaľ, u Vašej objednávky došlo k ojedinelej systémovej chybe, vďaka čomu bola postielka ponúkaná za cenu obliečok - 14,99€.
    Na naše náklady sme zariadili svoz tovaru späť na náš sklad.