• Aj napriek tomu že bol tovar nedostupný tak rýchlo doskladnili a poslali.
    • Olejčeky sú fakt kvalitné a voňajú nádherne aj cena dobrá
    • Ako som uviedol vyššie že tovar bol nedostupný snažil som sa komunikovať na kontaktný email ale nikto neodpisoval, chcel som sa len informovať ako dlho bude nedostupné aby mi ostatne kôli tomu nestáli aby prípadne jedno odstranili z objednávky ale medzí tým mi došiel aj email že už je na ceste, nieje to ani nejak hrozná nevýhoda ale komunikácia je základ aj keď z jednej strany som bol sám na vine že som si nevšimol že je tovar nedostupný.

Určite odporúčam, sám planujem dobuducna zas odtialto objednávať

• Veľmi milé bolo prekvapenie, že bol k objednávke pribalený darček. Úžasné!

rychle vybavenie, kvalitny tovar

• Rychle doručenie, skvele oleje

Super

• rýchlost
    • kvalita produktov

• Za mna super

• Kvalitné produkty slovenského pôvodu.

Veľmi skvelá komunikácia pri riešení nezrovnalostí, veľmi kvalitné výrboky, spoľahlivosť.

• Velmi promptny,mily,ochotny zakaznicky servis.Tovar vyborne zabaleny,produkt super.

Uvítala by som na stránke obchodu informáciu o predpokladanej dobe dodania resp. ak je tam uvedená, tak jej ľahšiu dohľadateľnosť.

• Spokojnost

• Výrobky, balenie, dodanie,... spokojnosť...
    • Tovar mi bol rýchlo dodaný a som veľmi spokojná s výrobkami.

Obchod tuliatuli by som veľmi rada odporučila svojim známym.

Bezproblémová komunikácia, dobrý výber tovaru, kvalitne zabalené produkty

• Rychle vybavenie objednávky

Objednany tovar bol doruceny v poriadku a rychlo.

super

• milujem Tuli a Tuli repelent
    • naozaj bleskove vybavenie objednavky

• Rýchle dodanie, balíček perfektne zabalený, vrelo doporučujem

Rýchle dodanie, perfektne zabalené, vrelo doporučujem. Kupujem od nich už dlhšie a s výrobkami som spokojná.

• Veľmi ústretová komunikácia aj pri reklamácii tovaru, žiadala som vymeniť odličovaciu emulziu, lebo jej konzistencia - vyzeralo to ako zrazené mlieko sa mi nepáčila.
    • som sklamaná z vône prírodného pleťového krému Neroli 50 ml, ktorý mi zapáchal, vôbec nevoňal po citrusoch, hoci olej Neroli by mal byť voňavý.

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

krém Neroli nemá za úlohu voňať citrusovo. Je to naozaj nevšedná vôňa, no za to má veľa priaznivých účinkov. Sú ľudia, ktorým táto aróma nesadne a preto chápeme Vaše prekvapenie.
    Čo sa týka odličovacej emulzie pri extrémnych teplotách, ktoré nás po minulé týždne sprevádzali je dobré zabezpečiť skladovacie miesto pod 22°C.
    Ďakujeme za Vašu odozvu a prajeme pekný deň.