• Veľký výber prírodných esenciálnych olejov.
    • žiadna komunikácia obchodu v prípade nesprávne vystavenej objednávky.

Obchod má zaujímavé produkty v relatívne prijateľných cenách. Po mojom avizovaní nesprávne vystavenej faktúry a chýbajuceho tovaru ,sa mi obchod ani neunúval poslať nejaké vyrozumenie, prečo chýba jedna položka a prípadne akým spôsobom mi bude vrátený preplatok. Dokonca na zásielke neuviedli ani adresu príjemcu, takže balík putoval po kuriéroch až ho nakoniec otvorili a zistili podla DL kto je príjemca.

• Veľmi ústretová komunikácia aj pri reklamácii tovaru, žiadala som vymeniť odličovaciu emulziu, lebo jej konzistencia - vyzeralo to ako zrazené mlieko sa mi nepáčila.
    • som sklamaná z vône prírodného pleťového krému Neroli 50 ml, ktorý mi zapáchal, vôbec nevoňal po citrusoch, hoci olej Neroli by mal byť voňavý.

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

krém Neroli nemá za úlohu voňať citrusovo. Je to naozaj nevšedná vôňa, no za to má veľa priaznivých účinkov. Sú ľudia, ktorým táto aróma nesadne a preto chápeme Vaše prekvapenie.
    Čo sa týka odličovacej emulzie pri extrémnych teplotách, ktoré nás po minulé týždne sprevádzali je dobré zabezpečiť skladovacie miesto pod 22°C.
    Ďakujeme za Vašu odozvu a prajeme pekný deň.

Tovar vôbec neprišiel

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

Dobrý deň, podľa našej databázy bol balíček prebratý. Radi by sme Vám pomohli balíček dohľadať, ak by sme o tom mali informácie skôr.
    S pozdravom, tím Ťuli A Ťuli.

• obchod nekomunikuje, tovar doručený nebol, z objednávky chýba jedna položka, čakám dva týždne na termín, prípadne či mi zašlú len časť objednávky, pravdepodobne budem musieť objednávku zrušiť

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

naši kolegovia sa snažia kontaktovať o nedostupnosti tovaru každého zákazníka telefonicky, alebo emailom. Telefonicky sme sa Vás snažili kontaktovať niekoľko krát, ale neúspešne. Tovar bol odoslaný hneď ako bol skladom. Sme tu pre našich zákazníkov a komunikujeme s každým jedným v čo najkratšom čase.
    Radi by sme vyhoveli každému zákazníkovi čo najlepšie, ale niekedy to s rôznych dôvodov nie je možné.
    Ďakujeme, že nám umožňujete sa zlepšovať.
    S pozdravom,
    tím Ťuli A Ťuli.

Dostala som požiadavku ohodnotiť obchod s tovarom, ktorý dodnes neprišiel. Je 22.11.2021 a tovar bol objednaný 15.11.2021. Mal prísť za 1-2 dni. Takú som dostala informáciu. Takže .............nič.

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

Dobrý deň, podľa databázy bol balík odoslaný ešte v ten deň. Bol aj prevzatý kuriérskou službou, Je však pravda, že už iné informácie sme o balíku nevedeli získať. Radi Vám pomôžeme balík dohľadať. Vždy sme k dispozícií dotazom od našich zákazníkov. O ďalšom postupe Vás budeme osobne kontaktovať.
    Ďakujeme, že nám pomáhate sa zlepšovať.

• Rychlost dodania
    • Objednala som 3ks samostatne balenych voskovanych obruskov a prišli mi balené v jednom balení a úplne iný vzor ako som objednavala

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

na základe Vašeho vyjadrenia a po preverení sme zistili, že k produktu bola pridaná staršia vizualizácia. Vážime si Vašu recenziu a ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

Obal jedného z krémov mi prišiel poškodený, navyše bola odtrhnúť časť, kde sa píše o spotrebe.

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

sme si istý, že k tejto situácií prišlo nedopatrením. Veľmi nás mrzí, že sa k Vám dostali produkty v stave, ktorý ste opísali - nebol to náš zámer. Skutočnosť, že sa krémy poškodili by sme vedeli riešiť reklamáciou, pred otvorením produktu.
    Ďakujeme za zdieľanie Vašich skúseností, pomáhate nám sa zlepšovať.

• som sklamaná z kvality výrobkov.

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

každý typ pokožky je iný a potrebuje zložky, ktoré vedia vplývať na pokožku priaznivo. Nie každý z našich produktov bude vyhovovať všetkým, preto sme vyvinuli na našej stránke poradcu s výberom kozmetiky. Naši zamestnanci často komunikujú aj prostredníctvom telefónu, emailu alebo cez správy na facebooku. Každopádne nás mrzí, že ste sa stretli s takouto skúsenosťou.
    Ďakujeme za Vašu recenziu a prajeme všetko dobré.

• Prehľadnosť
    • Úžasné popisky na produktoch zatiaľ sa v praxi neukázali
    • Produkty síce boli chránené proti rozbitiu, ale väčšie balenie krému sa pretočilo a pri otvorení vytiekla časť krému a doteraz je krém vo vrchnáku ešte.

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

nie každý z našich produktov vyhovuje všetkým typom pleti, preto sa na našej stránke nachádza poradca s výberom kozmetiky. Naši zamestnanci často komunikujú so zákazníkmi ohľadom poradenstva aj prostredníctvom správ alebo hovoru. Tiež je dobré nechať trošku času na prejav účinkov. Mrzí nás, že ste sa stretli s takouto skúsenosťou. Čo sa týka manipulácie zo zásielkou počas prepravy (týka sa vytečeného krému do vrchnáka) to žiaľ predajca už nemôže ovplyvniť.
    Ďakujeme za Vašu recenziu.

Objednavka bola zrusena po tyzdni bez udania dovodu. Peniaze boli vratene v poriadku.

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

mrzí nás, že ste mali takúto skúsenosť. Z technických príčin muselo prísť k omylu, pri ktorom sa Vaša objednávka zrušila. Vážime si Vašu recenziu a ďakujeme, že nám pomáhate sa zlepšovať.

zial telove mlieko harmancekove nemalo dobru vonu... celkovo obchod je super ale tento produkt nie

Dobry den,

Dakujeme za Vasu recenziu a mrzi nas, ze vam konkretne toto telove mlieko nevonia. Nase telove mlieko harmancek obsahuje esencialny olej z harmanceku modreho, ktory ma vynikajuce liecebne schopnosti na pokozku. Moze sa stat, ze vona harmanceka nesadne kazdemu :(
    V ponuke mame telove mlieko medovka, ktore ma nadhernu sviezu vonu, levandulu, co je overena klasika a pomarancovy kvet neroli, ktory ma prenikavu kvetinovu vonu. Verim, ze si z nasej ponuky vyberiete a budete nas podporovat aj v buducnosti.
    Prajeme pekny den.

Po 10 dnoch mi to stále neprišlo

Reakcia obchodu www.tuliatuli.sk

pri objednávke ste si zvolili spôsob platby online platobnou kartou. Platba za objednávku ale neprebehla úspešne. Snažili sme sa Vás aj telefonicky neúspešne kontaktovať ohľadne zmeny spôsobu platby na dobierku alebo prevodom.
    Po zaplatení objednávky tovar expedujeme väčšinou v ten istý alebo nasledujúci pracovný deň.