Sklamanie, tovar na nete uvedený ako skladom, pričom skladom nebol, a nebol ani dodany

Dobrý deň.
    Tovar mi bol doručený s malým prekvapením, prepojovací kábel (hoc funkčný) nebol nový, ale používaný iným uživateľom.

Ivan Nemček
    SR

• Obchod špecializovaný na kamery a príslušenstvo TrueCam
    • Nemusím prehľadávať web, všetko v jednom
    • E-mailová komunikácia cez "tým podpory TrueCam".

Po objednaní tovaru 2.6.2017 a potvrdení objednávky mi do dvoch pracovných dní t.j. 5.6.2017 prišiel z obchodu prázdny e-mail. Po odoslaní otázky prečo? prázdny e-mail, prišla spätná odpoveď aj s linkom na tým a podporu TrueCam, kde si môžem pozrieť stav mojej požiadavky, po kliknutí na link, je požiadavka stále v prebiehajúcom spracovaní, a to už 11. deň po objednaní tovaru.

SPRÁVA Z TRUECAM
    "- Dobrý den,
    rádi bychom Vás informovali, že jsme právě přijali Váš dotaz. Náš tým se mu začne věnovat v co nejkratší možné době.

Aktuální stav vašeho dotazu najdete zde:

Děkujeme a přejeme pěkný den.

S pozdravem
    Tým Podpora TrueCam"

Tak takúto komunikáciu a podporu zo strany "týmu podpory TrueCam som si nepredstavoval, ešte že som si to dal "poslať na dobierku",a nezaplatil pri objednávke, ako by to asi dopadlo? aj keď po tejto dobe už nedúfam, že to príde. Nemám z toho dobrý pocit, som zvyknutý na iný prístup k zákazníkovi.
    Preto váham, či tento obchod niekomu odporúčať. Určite nie!!

Reakcia obchodu TrueCam.sk

hneď ďalší pracovný deň sme Vás o stave tovaru informovali. Pokiaľ Vám prišiel prázdny e-mail, jedná sa o chybu, ktorá môže byť aj na strane poskytovateľa Vašej e-mailovej schránky. Neprišla nám žiaľ ani žiadna reakcia od Vás na tento problém. Za nepríjemnosti, ktoré Vám čakaním na odpoveď vznikli, sa veľmi ospravedlňujeme.

• Zatiaľ nula bodov nebolo nič doručene a ani ma nikto nekontaktoval

Momentálne neodporúčam

Reakcia obchodu TrueCam.sk

zboží, které jste objednal není momentálně skladem. Kolegové Vás informovali e-mailem. Raději Vás budeme ještě telefonicky kontaktovat, aby jsme celou záležitost dořešili k Vaší spokojenosti :)
    Omlouváme se za problémy.