Neodporúčam

Prišlo mi niečo iné ako som objednal a pri reklamácii po pol hodinovom čakaní na linke mi mal operátor zavolať kde sa stala chyba čakám do teraz

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Ba obrázku je úplne niečo iné ako minprišlo

• Strašne ťažka komunikácia.. na mail skoro vôbec nereaguju
    • Tovar mi prišiel poškodený.
    • Reklamácia zatial len ústne dohodnutá.

Reklamovali 15% na vsetok tovar, pri objednaní tovaru nesiel zadat kod na zlavu. Nakoniec my povedali ze to nie je na vsetok tovar ale len na niektory. Takze ciste zavádzanie

• Časť z objednávky mi vôbec nebolo doručené

Objednal som si 5kg boilie + darcek plávajúca kukurica gumenna a Plávajúce Boilie Nikl Fluoro Pop Up 10mm 20gr Oranžová, zaplatil som vopred a v balíku mi prišlo len to boillie, darcek a popup neprišiel a peniaze mi neboli ani vrátené.

sakra

• Veľa tovaru priemerné ceny
    • O
    • Objednal som si tovar cca za 300€ a poslali mi iný tovar. Z obchodu mi telefonovali aby som tovar neprijal lebo ho poslali inému zákazníkovi.

• nevidím tovar až po rozbalení doma,obtiažna reklamácia

Dva krát mi bol stojan doručený značne poškodený preto som ho reklamoval.Tovar nezodpovedal zobrazeniu na internetovej stránke.
    Tovar stojan bol perfektne zabalený nemohol sa v žiadnom prípade poškodiť pri prevoze /dodávke/ musel byť zabalený už poškodený.
    Nedokonalá kontrola pri balení tovaru.

• Nič mi neprišlo

• Dlho trvá reklamácia...ani Vás nekontaktuju že im tovar dorazil...musíte im stále volať lebo na mail neodpovadaju...poniaze mi poslali po dvoch týždňoch aj to som im musel stále volať čo je s tým.

• Namiesto čierneho silonu čo maju napisane na stranke, prišiel hnedý. Na e-shope mali napisané že navijak má nahradnú cievku, a ked som im pisal prečo mi neprišla spolu s navijakmi, tak zmenili stav na e shope že žiadnu cievku neobsahuje.

Tovar mi bol doručený pomerne rýchlo a balenie bolo v poriadku, zabezpečené proti otrasom a nárazom, nemilé prekvapenie ma čakalo, keď som rozbalil druhý navijak, bolo hneď vidieť, že nieje v poriadku, na rozdiel od prvého, už samotné balenie nebolo kompletné, naznačovalo, že niekto s obsahom manipuloval, chýbala kartónová priehradka v balení druhého navijaku a samotný navijak bol zaseknutý, nedalo sa s ním vôbec otáčať, už som bol rozhodnutý, že budem tovar reklamovať, no všimol som si, že vodiaci krúžok cievky nie je na svojom mieste, po krátkom repase sa mi podarilo navijak sfunkčniť. Vychádza mi z toho, že s navijakom bolo manipulované a to moju dôveru dosť naštrbilo, nemám záruku, či nebolo zasahované do mechanizmu navijaka, alebo niečo vymenené. bolo to pre mňa veľké sklamanie a stratil som dôvera k Vašej predajni. Je mi to ľúto.

• zľava na uvítanie, za registráciu
    • objednala som si tovar, ktorý bol ale nefunkčný a za svoje peniaze som ho musela vrátiť späť.

Objednala som navijaky 1 + 1 ZDARMA, jeden fungoval dobre a druhý sa zasekával. Bola som nútená ich však vrátiť nakoľko ako darček na Vianoce by neuspeli. Som sklamaná a čakám na vrátenie peňazí.

• Bezdovodna dlha doba dodania, slaba komunikacia zo strany obchodu

• Dlhá dodacia doba.

Tovar, ktrý som objednával pred 10 dňami zatiaľ nedorazil. Na webe píšu, že položky skladom v e-shope expedujú 2-5 dní po objednaní, čo je dosť dlho. Horšie je, že to tiež nedodržali.

• Tovar mi bol doručený až na 9ty deň pritom mali všetko skladom,velké sklamanie..Iné E-shopy mi doručili tovar hned na další deň..Z čiech max o 2 dni a nie o 9 dní kde to žijeme pre boha. Keby mám nakupovať v Tropic Liberec znova asi si radšej objednám z iného obchodu.

• Tovar dorazil niekde inde, na inú adresu. Podla sledovania zásielky ho niekto iný aj prevzal.

Naštastie som zvolil platbu na dobierku

Objednavka dorazila v prijatelnom termine a v poriadku. Okrem inych veci obsahovala aj rybarsky prut Prut Mikado Lexus Tele Match 1-25gr 4,20m, s ochrannymi gumovymi kruzkami na konci kazdeho dielu. Po rozbaleni som si ale vsimol, ze na dvoch dieloch tieto gumene kruzky chybaju. Keby nebol tento detail, tak spokojnost. Ale bohuzial...