• Ja neviem o ničom pozitívnom.
    • Nekonečné naťahovanie času.

Päť mesiacov som mal u nich odložené peniaze. Myslel som si, že ich už nikdy neuvidím.
    Ani tri mesiace po vytvorení a zaplatení objednávky neboli schopní tovar dodať. Následne som stratil trpezlivosť a objednávku som zrušil. Dva mesiace po storne objednávky mi boli peniaze vrátené.
    Objednávka číslo: 000697

• Pán Ohanka je veľký klamár. Nekupujte v tomto obchode nič. Peniaze od decembra vôbec neprišli,len samé klamstvá. Pošle len oznámenie o platbe ktorú potom zruší. Samé výhovorky že mu platba odišla a pritom prevod peňazí je 24 hodín. Už to riešim cez trestné oznámenie a ČOI objednávka 000673

Túto firmu na internete ignorujte , len Vás oberú o peniaze

• Po mesiaci od stornovania objednávky mi konečne prišla späť platba
    • Sľúbili poslať telefón na dobierku so zľavou
    • Nesplnili ani jeden termín, stále odďaľovanie

Reagujem na svoju minulú recenziu. Platba dnes konečne došla a sľúbili mi telefón poslať na dobierku. keď telefón dôjde hodnotenie doplním.

• Ponúkané ceny
    • Telefón mi konečne takmer po desiatich týždňoch došiel
    • Naťahovanie termínov

Bol by som spokojnejší, keby neklamali a nenaťahovali termíny. Na telefón som čakal viac ako dva mesiace a sľúbená kompenzácia mi ešte neprišla

• Jediná výhoda bola ponúkaná nízka cena. Aj tak počas čakania telefon zlacnili aj u konkurencie. Snažili sa so mnou komunikovať po mailu ale to bolo skôr otravné ako užitočné
    • Tovar som objednával v decembri, na môj dotaz k dostupnosti ešte hovorili, že vzhľadom k sviatkom mám počítať s expedíciou do 30 dní. Vo finále som čakal na objednávku dvojnásobne tak dlho a to som rád, že som sa dočkal.

Odporúčam ako máte takú trpezlivosť, že môžete dva mesiace čakať na zaplatenú objednávku. Nabudúce si radšej štyridsať euro priplatím a nakúpim na u nás slovenské. Telefón funguje zatiaľ dobre, len dúfam, že ho v budúcnosti nebudem musieť reklamovať.

• NIČ
    • Pozor ľudia veľký podvod!!!
    • Kladné recenzie si píšu sami, hneď po negatívnom hodnotení pribudne od nich kladné.

Tovar nedodaný ani po troch mesiacoch od zaplatenia objednávky. Po storne objednávky peniaze nevrátia, len nekonečné sľuby a výhovorky na všetko možné aj nemožné, ja čakám už dva mesiace. Momentálne to riešim cez Európske spotrebiteľské centrum, tak uvidím či mi pomôžu.

Tento podvod je realizovaný 26 ročným ,,podnikateľom´´ menom Bc. Marek Ohanka..
    Jeho telefónne číslo (+420) 777 613 948 - samozrejme dvíhať vám nebude.
    Jeho adresa:
    Háj ve Slezsku - Jilešovice, Kozmická 12, PSČ 747 92
    IČO : 01402846

• Ponúkané ceny
    • dodacie lehoty
    • po stornovania čakanie na vrátenie peňazí

.Peniaze mi v piatok boli konečne vrátené. Ponúkali mi telefón na dobierku, ale už som samozrejme nakúpil inde.
    Škoda, že všetko trvalo večnosť.
    Požiadal som Heureku o odstránení svojho predchádzajúceho hodnotenia

• Objednával som u nich pretože boli najlacnejšie
    • Ponúknutá kompenzácia za meškanie
    • Telefón mal prísť už v januári. Niekoľkokrát bol sľúbený termín a nebol potom dodržaný.

Ok

• Telefón dorazil a ponúkli mi kompenzáciu za nedodržanie podmienok
    • Ponúkali telefón za najnižšiu cenu
    • Komunikovali so mnou rýchlo
    • Telefón dorazil a ponúkli mi kompenzáciu za nedodržanie podmienok

Objednával som u nich telefón Xiaomi Redmi Note 4. Telefón dorazil po veľa sľuboch minulý týde. Sľúbená kompenzácie došla dnes, takže hodnotím pozitívne. Odporúčam len či máte trpezlivosť čakať na dodanie, pretože termíny sú pre nich veľký problém. Chcel som objednávať ešte jeden telefón dcére. Tak uvidím, či nakúpim u nich.

• Kupoval som u nich, lebo mali najlepšiu cenu.
    • Zo začiatku komunikovali, postupne prestali.
    • Nedodržanie dodacích podmienok.
    • Na reklamáciu sice reagujú, ale odpovede su klamstvá.

Telefón som objednal 25.10. 2017. Pred Vianocami sa ozvali, že ho nie sú schopní doručiť a ponúkli mi iný model. Odvtedy len samé sľuby. Dvakrát mi dokonca odpísali že telefón poslali. Prosím všetkých, ktorí majú podobnú skúsenosť, nech ma kontaktujú na [email protected]. Podáme trestné oznámenie.
    Neodporúčam je to podvod !!!!!

• Kupoval som u nich, lebo mali najlepšiu cenu (model samsung s6)
    • Komunikovali so mnou pravidelne a celkom rýchlo
    • Telefón po viac ako dvoch mesiacoch došiel

Keby som na telefón nečakal viac ako dvaja mesiaci tak nemám čo vytknúť. Škoda, pretože s cenami, ktoré ponúka by nemali konkurenciu

• Nic
    • Nekonečné sľuby
    • Samé klamstvá
    • Veľký pozor na nich je to podvod!!!

Neverte ničomu čo vám Ohanka napíše alebo pošle.
    Mali by sme všetci poškodení zákazníci podať hradnú žalobu. Môj mail [email protected].

• len samé bludy a výhovorky,lži a klamstvá
    • za 6 mesiacov ani mobil ani peniaze nemám
    • jednoducho podvodníci+hajzli prvého stupňa
    • ojebávači ,ojebávači a ešte raz ojebávači /prepáčte za výraz,ale je to tak !!! /

Za mreže s nimi, podvodníci,,,,,

• PODVODNICI !!!!!!!!

Od 18.10.2017 mi nedodali ani TELEFON a ani PENIAZE nie sú ochotný vrátiť !!!!!!!
    vždy len samé blbé výhovorky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PODVODNICI !!!!!!

• Ak máte trpezlivosť a ste ochotní na telefón čakať viac ako mesiac tak odporúčam. Objednával som telefón v decembri, boli jednoznačne najlacnejšie. Od tej doby bol termín dofání niekoľkokrát posunutý a až minulý týždeň telefón došiel. Komunikácia bola rýchla ale viac menej bezúčelná. Telefón funguje dobre a som celkovo spokojný.

Nízke ceny, ale na úkor veľmi dlhého čakania

• -nič
    • -nedodržanie obchodných podmienok
    • -neustále výhovorky
    • -nedodržanie slubov
    • -absolútne nekorektné a amatérske jednanie
    • -utekajte preč od tohto obchodu

Dňa 23.9.2017 som si u internetového predajcu TRMOBILE.CZ objednal mobilný telefón Samsung Galaxy A5 v sume 236,68€ . Po 14 dňoch čakania na vybavenie objednávky som kontaktoval predajcu, kde mi bolo následne oznámené že telefón ešte nebol doručený zo skladu, a že čakajú expedíciu budúci týždeň. Po ďalšom emaily mi bolo oznámené že daný model ešte žiaľ nedorazil, čo už však bolo v konflikte s uvedenou dostupnosťou na stránke TRMOBILE.CZ kde doručenie bolo očakávane v 1-2 týždňoch. Od tohto momentu mi predajca začal dávať sľuby ktoré nikdy nesplnil. Najskôr že model bude odoslaný v piatok 27.10 (mesiac po vytvorení objednávky) so sľubom že po dodaní mi príde email o odoslaní tovaru. Dňa 31.10 mi prišlo potvrdenie od predajcu o tom že zásielka bola objednaná, a že očakávané prijatie tovaru je 3-4 dni. Po 4 dňoch kedy mi telefón stále neprišiel, mi bolo oznámené že telefón je na colnici kde musí prejsť colnou prehliadkou. Tu už som stratil trpezlivosť a žiadal okamžité vrátenie peňazí. (6 týždňov po vytvorení objednávky) Na opakovanú výzvu o zaslanie čísla objednávky na overenie jej stavu mi nebolo vyhovené. Do dnešného dňa mi platba nebola doručená (15.2.2018) nakoľko predajca z jemu neznámych príčin nebol schopný platbu odoslať, nakoľko mu vždy bola vrátená späť na jeho účet z neznámych príčin. Nakoľko som už dávno stratil trpezlivosť, tento prípad smeruje na políciu SR + ČOI.

• p.Ohanka+Chvosty sú veľké "slubotechny", ale "skutek utekl" !!!
    • výhovorky, klamstvá a samé lži...

Čakám vyše 5 mesiacov na mobil+vrátenie peňazí, ale páni Ohanka+Chvosty majú len samé výhovorky,lži,klamstvá a neviem čo všetko,len aby naťahovali čas,raz to je problém so SEPA platbami, raz nemajú potvrdenie,raz sú mimo kacelárie a opakujem neviem čo všetko ešte, proste k svojim peniazom+mobilu sa nedostanete, len naťahovanie času !!! Ľudia pozor na nich, je to len podvod,podvod a ešte raz podvod !!!

• neposlal tovar a ani nechce vrátiť peniaze.

Dodanie tovaru stále posúval pre údajnú zlú dostupnosť zbožia. Po zrušení objednávky nedodržal termín vrátenia peňazí. Po písomnom upozornení sa neustále vyhováral, že peniaze poslal a vrátili sa späť. Po dlhom čase poslal žiadosť o odoslanie peňazí, ktorá sa dá samozrejme zrušiť, čo aj zrejme urobil. Teraz to idem riešiť súdne. Uvidíme aké budú výsledky.

• Mali najlepšiu cenu
    • Telefón došiel a funguje podľa očakávaní
    • Komunikácia bola v pohode
    • Nedodržanie dodacej lehoty ani mne sami nekontaktovali, že bude objednávka expedovaná neskôr

Telefón som objednával koncom novembra a na dodávku som čakal viac ako 2 mesiace. Bola mi ponúknutá zľava