TRmobile

Recenzie TRmobile

zlatka

Pridané: 20. februára 2018

• PODVODNICI !!!!!!!!

Od 18.10.2017 mi nedodali ani TELEFON a ani PENIAZE nie sú ochotný vrátiť !!!!!!!
vždy len samé blbé výhovorky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PODVODNICI !!!!!!

vermant

Pridané: 16. februára 2018

• Ak máte trpezlivosť a ste ochotní na telefón čakať viac ako mesiac tak odporúčam. Objednával som telefón v decembri, boli jednoznačne najlacnejšie. Od tej doby bol termín dofání niekoľkokrát posunutý a až minulý týždeň telefón došiel. Komunikácia bola rýchla ale viac menej bezúčelná. Telefón funguje dobre a som celkovo spokojný.

Nízke ceny, ale na úkor veľmi dlhého čakania

• Áno
  • Nie (3)

Martin

Pridané: 15. februára 2018

• nedodržanie obchodných podmienok
  • neustále výhovorky
  • nedodržanie slubov
  • absolútne nekorektné a amatérske jednanie
  • utekajte preč od tohto obchodu

Dňa 23.9.2017 som si u internetového predajcu TRMOBILE.CZ objednal mobilný telefón Samsung Galaxy A5 v sume 236,68€ . Po 14 dňoch čakania na vybavenie objednávky som kontaktoval predajcu, kde mi bolo následne oznámené že telefón ešte nebol doručený zo skladu, a že čakajú expedíciu budúci týždeň. Po ďalšom emaily mi bolo oznámené že daný model ešte žiaľ nedorazil, čo už však bolo v konflikte s uvedenou dostupnosťou na stránke TRMOBILE.CZ kde doručenie bolo očakávane v 1-2 týždňoch. Od tohto momentu mi predajca začal dávať sľuby ktoré nikdy nesplnil. Najskôr že model bude odoslaný v piatok 27.10 (mesiac po vytvorení objednávky) so sľubom že po dodaní mi príde email o odoslaní tovaru. Dňa 31.10 mi prišlo potvrdenie od predajcu o tom že zásielka bola objednaná, a že očakávané prijatie tovaru je 3-4 dni. Po 4 dňoch kedy mi telefón stále neprišiel, mi bolo oznámené že telefón je na colnici kde musí prejsť colnou prehliadkou. Tu už som stratil trpezlivosť a žiadal okamžité vrátenie peňazí. (6 týždňov po vytvorení objednávky) Na opakovanú výzvu o zaslanie čísla objednávky na overenie jej stavu mi nebolo vyhovené. Do dnešného dňa mi platba nebola doručená (15.2.2018) nakoľko predajca z jemu neznámych príčin nebol schopný platbu odoslať, nakoľko mu vždy bola vrátená späť na jeho účet z neznámych príčin. Nakoľko som už dávno stratil trpezlivosť, tento prípad smeruje na políciu SR + ČOI.

• Áno (4)

miki

Pridané: 15. februára 2018

• p.Ohanka+Chvosty sú veľké "slubotechny", ale "skutek utekl" !!!
  • výhovorky, klamstvá a samé lži...

Čakám vyše 5 mesiacov na mobil+vrátenie peňazí, ale páni Ohanka+Chvosty majú len samé výhovorky,lži,klamstvá a neviem čo všetko,len aby naťahovali čas,raz to je problém so SEPA platbami, raz nemajú potvrdenie,raz sú mimo kacelárie a opakujem neviem čo všetko ešte, proste k svojim peniazom+mobilu sa nedostanete, len naťahovanie času !!! Ľudia pozor na nich, je to len podvod,podvod a ešte raz podvod !!!

KeK

Pridané: 14. februára 2018

• neposlal tovar a ani nechce vrátiť peniaze.

Dodanie tovaru stále posúval pre údajnú zlú dostupnosť zbožia. Po zrušení objednávky nedodržal termín vrátenia peňazí. Po písomnom upozornení sa neustále vyhováral, že peniaze poslal a vrátili sa späť. Po dlhom čase poslal žiadosť o odoslanie peňazí, ktorá sa dá samozrejme zrušiť, čo aj zrejme urobil. Teraz to idem riešiť súdne. Uvidíme aké budú výsledky.

peter

• Mali najlepšiu cenu
  • Telefón došiel a funguje podľa očakávaní
  • Komunikácia bola v pohode
  • Nedodržanie dodacej lehoty ani mne sami nekontaktovali, že bude objednávka expedovaná neskôr

Telefón som objednával koncom novembra a na dodávku som čakal viac ako 2 mesiace. Bola mi ponúknutá zľava

• Áno (1)
  • Nie (2)

Rado

• Zo začiatku možno komunikácia
  • Úplne všetko
  • Lákajú na nízke ceny
  • Samé sľuby a klamstvá
  • Pán Ohanka sľúbi všetko, len aby sa dostal k vaším peniazom
  • Nechápem ako môžu takto fungovať, zákony v CZ sú zrejme ešte horšie a u nás

8.10. 2017 som si u nich objednal a zaplatil tri mobilné telefóny v celkovej hodnote 430 euro. Mali to byť darčeky na vianoce. Keď mi do mesiaca nič neprislo, tak som sa ozval, že ako je na tom moja objednávka. Prišla mi odpoveď, ze do vianoc to určite bude. Po vianociach mi bola sľúbená kompenzacia a daný sľub, že mobily prídu medzi sviatkami, potom zas, ze mobily prídu týždeň po sviatkoch. Takto to pokračovalo ešte asi mesiac, až som nakoniec stornoval objednávku. Ostal som bez mobilov a aj bez peňazí. Pán Ohanka by mal byť už davno v base, aby neokradol aj ďalších ľudí. Nenechajte sa zlákať nízkymi cenami.
Tento obchod určite neodporúčam!!!
Objednávka číslo 000697

Doplnenie:
12.2.2018, osem dní po storne objednávky mi poslali potvrdenie o platbe. Bolo to však len ďalšie klamstvo od pána Ohanku, ktorý pravdepodobne sfalšoval potvrdenie o SEPA platbe. Platba neprišla ani tri dni po dátume, ktorý bol na potvrdení. Pritom to posielal z Českej sporiteľne na účet do Slovenskej sporiteľne. Tieto platby, ako som zistil musia prísť do 24 hodin. Ohanka je zrejme notorický klamár a podvodník. Nehovoriac o tom, že po pridaní mojej recenzie ma bombardoval mailami, aby som recenziu upravil, a on mi hneď posle penieze a aj potvrdenie o platbe. Ja debil som mu uveril.

• Áno (4)

Rudolf

• všetko

Naťahovanie času
Neodporúčam nakupovať.
Mobil som nedostal.
Čakám ešte do pondelka na poštu, kedže som mal dostať stornované peniaze takýmto spôsobom. Ak neprídu/ prídu doplním recenziu.
Číslo objednávky: 000712
Suma 358,73 €.

Doplňujem, platba mi bola vrátená.

• Áno (1)

Lubomír

Pridané: 9. februára 2018

• tovar bol objednaný september 2017 a do dnešného dňa február 2018 tovar nebol dodaný,objednávka bola stornovaná v októbri 2017, predajca nie je schopný vrátiť peniaze žiadnou formou, naťahujem sa s ním už pár mesiacov a peniaze nechce vrátiť. Jednalo sa o mobilný telefón v sume 150 euro.

absolútne nedoporučujem za žiadnych okoľkoností spolupracovať s internetovým obchodom www.trmobile.cz !!!!!!!!!!!!!!!

• Áno (5)

Peto

Pridané: 4. februára 2018

• Ponúkajú nízke ceny
  • Tovar zodpovědná ponuke

Ponúkali najlepšiu cenu, preto som aj telefón v novembri objednával. Pôvodne sľúbená expedície v prvom týždni po vianociach, ale potom sa to ďalšie tri týždne naťahoval. Údajne kvôli oneskoreniu dodávok. Aby som zamedzil ďalšiemu naťahovanie a zdržanie poštou, dohovoril som sa s kamarátom, ktorý mi telefón u nich v prahe vyzdvihol. Minulý týždeň sa mi konečne dostal do ruky. Za tú cenu to bol luxusný nákup ale to je asi tak jediné plus

• Áno
  • Nie (5)