• Dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu Oficiálny e-shop Triola a.s.

je nám líto, že jste nebyla spokojena s délkou dodací lhůty. Zboží jsme na prodejnu odesílali z našeho skladu v ČR hned následující den od objednání. Bohužel nemůžeme ovlivnit délku dodací lhůty u přepravce, kterému to nyní trvalo opravdu o 2 dny déle než je standard.
    Omlouváme se za komplikace.

Vaše Triola

• Objednala som, po čase som sa bola spýtať v predajni, že čakajte na sms-ku, žiadna neprichádzala, zasa do predajne, a že tovar poslali naspäť. Zlá komunikácia.

Reakcia obchodu Oficiálny e-shop Triola a.s.

děkujeme za Vaši recenzi. Velmi se omlouváme za způsobené komplikace.
    Jako omluvu přijměte slevový kód, který Vám odesíláme na e-mail.

• výber rôznych veľkostí
    • jednznačne najdlhšia doba dodania
    • tovar dorazil v slabej krabici, ktorá bola rozrezaná a pokrčená, nedala sa použiť na vrátenie tovaru
    • tovar objednaný zo slov.stránky sa vracia do ČR, pošt.vyšlo na cca 10 eur...

Ďakujem za vrátenie peňazí.

Reakcia obchodu Oficiálny e-shop Triola a.s.

velmi nás mrzí, že jste nebyla s našimi službami spokojena.
    Dlouhá doba dodání je způsobená zvoleným způsobem placení a volbou dopravy, do které vstoupil i víkend.
    Vrácení zpět zdarma lze ze Slovenska pokud je zvolena doprava Zásilkovny. V balíčku je vratný lístek a poštovné zpět se neplatí, i když se posílá do skladu v ČR.

Vaše Triola

• tovar uvedený v e-shope už nie je na sklade

Tovar by mal prisť domov.Nemusím do obchodu.

Reakcia obchodu Oficiálny e-shop Triola a.s.

velmi nás mrzí, že jste s námi nespokojená. Bohužel celá objednávka nebyla skladem, snažili jsme se Vás 2x kontaktovat pomocí e-mailu, jestli si chcete vybrat něco jiného a nebo zboží poslat. Částečnou objednávku jsme Vám včera odeslali. V souvislosti s naší e-mailovou komunikací - prosím pokud chcete být kontaktovaná telefonicky je potřeba zadat souhlas (např. do poznámky k objednávce).

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a věříme, že Vám objednávka do konce týdne dorazí. Jako omluvu za toto zdržení přijměte, prosím, slevový kód, který naleznete ve svém e-mailu.

Vaše Triola

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Ani po 10 dnoch mi tovar nedorazil, v minulosti ke som nakupovala mi vobec neoznamili ze tovar uz je na prefajni. Predpokladám teraz rovnako, len odchadzam mimo ba

Reakcia obchodu Oficiálny e-shop Triola a.s.

děkujeme za Vaši recenzi.

Bohužel u Vás nemáme vyplněné telefonní číslo, aby Vám mohla přijít sms, že je zboží připraveno na prodejně. Zboží se již vrátilo jako nevyzvednuté zpátky k nám. Pošleme Vám ho s dopravou zdarma přímo k Vám domů. Prosím přijměte jako omluvu slevový kód na další nákup, který Vám posíláme v e-mailu.

• Nesedia velkosti

Uvadzana velkost spodneho pradla nesedi co ma sklamalo

Dobrý deň, pani Zuzana,

veľmi nás mrzí Vaša nespokojenosť s doručeným tovarom.
    Objednali ste si výrobok, ktorého nie sme výrobcom, čo patrne mohlo spôsobiť zámenu veľkostí.
    Doporučujeme sledovat veľkostné tabuľky uvedené pri každom produkte, veľkosti sa od výrobcov líšia.
    V prípade, že si nie ste istá veľkostou, veľmi radi Vám s meraním a doporučením správnej veľkosti poradíme v našej predajni.
    S prianím pekného dňa
    Vaša Triola

• Doba dodania 1 tyzden

děkujeme Vám za recenzi.

Omlouváme se, že jste musela na zboží čekat týden.
    V prvním týdnu v lednu proběhla ve skladu inventura, proto nemohly být zásilky expedovány.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Triola

• Tovar nebol dodaný v objednanej farbe

Reakcia obchodu Oficiálny e-shop Triola a.s.

omlouváme se Vám za vzniklou situaci.

Pokud si přejete zboží vyměnit za jinou barvu, tak podprsenku nám prosím pošlete zpět jako výměnu. Náklady na dopravu Vám uhradíme.

Jako omluvu od nás dostanete poukaz na další nákup. Bližší informace naleznete v e-mailu.

Děkujeme za pochopení

Vaše Triola

• Neinformuju zakaznikov o stave objednavok

děkujeme Vám za recenzi.

Objednávku jsme přijali v době, kdy byl přerušen provoz skladu z důvodu inventury. Informace o doručování zásilek mezi svátky bylo možné najít na našem e-shopu.

Děkujeme za pochopení