• Výborná komunikácia s obchodom
    • Najlepšie akčné ceny / zľavy
    • Široký značkový sortiment

Reakcia obchodu Trenujeme

Ďakujeme za nákup v našom cyklo a outdoor e-shope s predajňou Trenujeme Bratislava.

• solidne jednanie

Reakcia obchodu Trenujeme

Super, ďakujeme za nákup v našej cyklo outdoor predajni s e-shopom Trenujeme.

• Veľmi rýchle doručenie. Veľkosť sedí podľa tabuliek. Tovar je kvalitný.

Reakcia obchodu Trenujeme

Super, ďakujeme za nákup v našej cyklo outdoor predajni s e-shopom Trenujeme.

• Dobre ceny
    • Super komunikacia
    • Rychla doprava
    • Nic

Reakcia obchodu Trenujeme

Ďakujeme za nákup v našom cyklo a outdoor obchode. Veríme, že u nás ešte nakúpite.

• Pani s ktorou som telefonovala ohľadom veľkosti a produktu bola veľmi milá a ústretová ,
    • Cyklo nohavice na stehnách v ukončení široké odstávalo mi to a vlnkovalo sa to buď vhodné na vysokú postavu,alebo silnejšie stehná , v páse nedržali bruško šmýkali sa vrátila som

Ďakujeme za nákup. :)

Expresné doručenie, široká ponuka tovaru, perfektná komunikácia a akciové ceny produktov. Je to profi eshop. Odporúčam kúpu v tomto obchode.

Reakcia obchodu Trenujeme

Ďakujeme za nákup a veríme, že v našej cyklo a outdoor predajni s e-shopom nakúpite opäť a budete spokojný s našimi službami. :)

Som veľmi spokojný.

Reakcia obchodu Trenujeme

Ďakujeme ti za nákup v našej cyklo a outdoor predajni Trenujeme Bratislava.

Jedine čo by som vytkol, že obchod neponúka možnosť doručenia prostredníctvom packety, zásielkovne atď., tak aby som nebol nútený čakať na kuriéra.
    Inak spokojnosť.

Reakcia obchodu Trenujeme

Dobrý deň, doručenie cez Packetu ponúkame. Ďakujeme za nákup a verím, že vyskúšate nakúpiť aj s dopravou cez Packetu a budete s nákupom v našej cyklo a outdoor predajni s e-shopom spokojný. :)

• Široký výber
    • Tovar za dobré ceny
    • Množstvo akcií a zliav
    • Rýchle soručenie
    • Dobrá informovanosť o priebehu objednávky

V obchode som nakupovala prvýkrát a som s ním veľmi spokojná. Určite sa tam ešte vrátim. Tovar, ktorý mi doručili rýchlo je kvalitný a zodpovedá obrázkom. Vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu Trenujeme

Ďakujeme za nákup a hodnotenie v našom cyklo a outdoor e-shope a predajni Trenujeme.sk Bratislava. Budeme sa tešiť ak nakúpite opäť. :)

• priekupnici,nemaju tovar

Reakcia obchodu Trenujeme

Mrzí nás to, ale ak je tovar na objednávku alebo preverenie tak áno berieme to zo skladu dodávateľa.

• Milí personál, výmena bezproblémov.

Reakcia obchodu Trenujeme

Ďakujeme za milú recenziu, veríme že nás ešte navštívite na našej cyklo a outdoor predajňa Račianska 31 v Bratislave.

Veľmi ústretový personál

Ďakujeme.

Ochota, bez problémov zmena osobného odberu na kuriéra.

• Výborná komunikácia
    • Rýchlosť dodania
    • Kvalitné produkty

Seriózny obchod, tovar bol dodaný veľmi rýchlo, komunikácia výborná, určite odporúčam.

Ďakujem a veríme, že ešte u nás nakúpite. :)

• Veľký nedostatok je v tom že ak chcete vrátiť tovar z nejakého dôvodu musíte to poslať späť kuriérom alebo poštou za čo sa platí, bežne e-shopy majú v takom prípade ID kod tovaru ktorý sa vráti bez poplatku a netreba vypisovať nič nakoľko všetko je v tom ID kode uvedené.Kedže som to bral na dobierku a nesedela mi veľkosť tak som to vrátil a objednal som si menšie číslo takže druhýkrát som zaplatil za tovar a peniaze z vráteného tovaru som stále nedostal pretože to posielajú vraj do 14 dní. Ak by som čakal 14 dní za vrátením platby a potom to znovu objednával môže sa stať že uvedený tovar už nebude skladom alebo že nebude požadovaná veľkosť takže si nepomôžem. Rozumel by som tomu ak by som ten tovar vrátil úplne a nič už neobjednával, ale ked si ho chcem iba vymeniť za inú veľkosť a objednať ten istý druh nerozumiem prečo tú platbu nemôžu vrátiť hned pretože pri dobierke som ho už zaplatil druhýkrát.Reklama beží, tovar sa ponúka, len to nefunguje. Asi tak

Reakcia obchodu Trenujeme

Dobrý deň, peniaze posielame pri vrátení tovaru bez udania dôvodu po obdržaní tovar, skontrolovaní či prišiel v 100 % stave. Skôr to nevieme z objektívnych príčin spraviť. Službu vrátenia zadarmo vzhľadom na poskytovanú dopravu zadarmo nemáme, teda áno je to na zákazníkovi ako nám to pošle. Veríme, že raz budeme vedieť poskytnúť aj túto službu, ale momentálne to nevieme.

Výborná komunikácia. Rýchle dodanie tovaru

Ďakujem a veríme, že ešte u nás nakúpite. :)

vobec ziadna komunikacia,ani po telefone ani mailom...

Reakcia obchodu Trenujeme

Vašu objednávku sme vybavili a tovar z externého skladu doručili. Mrzí nás, ak vám naše automatizované e-maily padli do spamu. Veríme, že ešte opäť nakúpite. Pekný deň.

• Výber tovaru

Reakcia obchodu Trenujeme

Ďakujeme za recenziu a veríme, že ešte u nás nakúpite. :)

• Dalo sa aj na dobierku po kurierovi platit. Rychle dodanie, vsetko ok.