• Velky vyber, rychle dodanie

• cena , doručenie

• Rýchle dodanie kvalitný tovar

Dobrý den, Milka,

Eliška , Trenírkáreň.sk ❤️

• Obrovská ponuka spodného prádla a ďalšej bielizne
    • Tony zliav
    • Priateľská komunikácia
    • Ochota
    • Žiadna, ide o prvotriedny obchod

Najlepší obchod na spodnú bielizeň na trhu! Majú asi najväčšiu ponuku, akú som kedy v obchodoch na spodnú bielizeň videl a každú chvíľu ponúkajú megazľavy na svoj sortiment. Veľké plus je aj to, že ponúkajú aj možnosť reklamácie. Raz som musel vymeniť tovar kvôli veľkosti. Personál bol veľmi ochotný a priateľský, okamžite so mnou komunikovali a všetko sa v poriadku vyriešilo doručením správnej veľkosti. Kto ešte tento obchod neskúsil, rozhodne odporúčam, neoľutujete!:)

Dobrý den, Marek,

velice Vám děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu.

Jsme nadšeni, že můžeme číst tato milá slova.

Eliška , Trenírkáreň.sk ❤️

• Bol to môj druhý nákup v tomto internetovom obchode. Rovnako aj teraz som úplne spokojný. Rýchle dodanie tovaru, dobre zabalené a došlo mi to čo som si objednal. Určite odporúčam každému tu nakupovať.

Dobrý den, Robert,

• Veľká spokojnosť
    • Bleskove vybavane

Reakcia obchodu Trenírkáreň.sk

velmi Vám děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení našeho obchodu.

Z plusových bodů máme také velkou radost.

Pokud bychom mohli udělat něco pro Vaší 100% spokojenost, neváhejte nás kontaktovat.

Denisa, Trenírkáreň.sk ❤️

• Mala to byt 100%bavlna a dosliel mi iny strh a95%bavlna a 5%elastan,=cigansky obchod

Reakcia obchodu Trenírkáreň.sk

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu, díky které se můžeme nadále zlepšovat.

Pokoušeli jsme se s Vámi telefonicky spojit, ovšem neúspěšně a nemohli jsme si tak celou situaci vysvětlit.

Velmi nás mrzí, že Vámi objednané zboží nesplnilo Vaše očekávání a upřímně se omlouváme za jakoukoliv nepříjemnou zkušenost s naším obchodem.

Co se týče zakoupených boxerek, produkt je skutečně vyroben z 95% bavlny a 5% elastanu, což je také složení, které naleznete na našich stránkách u daného produktu. Elastan se při výrobě používá, aby byly boxerky pružné a dokázaly se perfektně přizpůsobit tělu.

Dle zaslané fotografie jsme Vaši objednávku zkontrolovali a zjistili jsme, že i střih boxerek odpovídal Vaší objednávce. Z naší strany Vám byl tedy doručen přesně takový produkt, jaký jste objednal.

Samozřejmě chápeme, že ne každému může zboží vždy vyhovovat a proto našim zákazníkům nabízíme možnost okamžitého a jednoduchého vrácení přes společnost Packeta. Pokud si tedy budete přát poslat zboží k vrácení či výměně na reklamačním formuláři, který jsme Vám poslali dohromady s objednávkou, naleznete přesný postup.

Ještě jednou se velmi omlouváme a v případě, že bychom Vám mohli být jakkoliv nápomocní, jsme Vám plně k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin na telefonním čísle +421 (0)911 060 067 nebo na emailové adrese [email protected].

S pozdravem a přáním pěkného dne,

Denisa, Trenírkáreň.sk ❤️

spokojnosť s tovarom a rýchle dodanie

děkujeme za udělení plného počtu hvězdiček a doporučení našeho obchodu.

Z pozitivního komentáře máme také velkou radost.

Denisa, Trenírkáreň.sk ❤️

• Tovar prisiel expresne rychlo . Kedze som objednavala tovar ktory poznam, nemala som ziadne priblemy.

• Veľkosť nezodpovedá

Po vybratí s balenia smrdia chémiou, nejde to odstrániť ani opranim,čínsky výrobca, po prvom oprati sú dva krát väčšie.
    Takže kvalita absolútne nulová radšej treba ponukať tovar od európskych výrobcov.
    Ale pri tomto konkrétnom výrobku nie je uvedené krajina pôvodu takže si nepomôže zákazník.
    Rýchlosť dodania a komunikácia ok.

Dobrý den, Milane,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a čas, který jste věnoval jejímu napsání.

Pokoušeli jsme se Vás telefonicky kontaktovat, abychom si celou situaci mohli vysvětlit a najít pro Vás nějaké vhodné řešení, ovšem neúspěšně.

Velmi nás mrzí, že kvalita produktu nesplnila Vaše očekávání a že jste s objednaným produktem podstoupil takto nepříjemnou zkušenost. Upřímně se Vám za celou situaci omlouváme. Jelikož se jedná o produkty, které nejsou naší značky, ale odebíráme je od našich dodavatelů, není v našich silách ovlivnit způsob a místo výroby.

Produkty, které obdržíme na našem skladě samozřejmě namátkově kontrolujeme, ovšem naneštěstí nemáme dostatečnou kapacitu, abychom každý kus kontrolovali jednotlivě, a tak se mohlo nedopatřením stát, že se k Vám dostal produkt, který nesplňoval potřebné parametry a nebyl při jeho výrobě dodržen šicí postup, díky čemuž došlo k rychlému vytahání produktu, což skutečně není naším standardem a ujišťujeme Vás, že obratem zahájíme řešení situace s naším dodavatelem.

Pokud byste si přál zboží vrátit či vyměnit, můžete nám jej zcela bez obav zaslat zpět na náš sklad, kde se postaráme o vyřízení Vašeho požadavku k maximální spokojenosti. Balík nám můžete zcela bezplatně zaslat přes jakékoliv výdejní místo Packety s fyzickou obsluhou, pomocí vratkového kódu, který je uveden na reklamačním formuláři.

V případě, že bychom Vám mohli být jakkoliv nápomocní, jsme Vám plně k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin na telefonním čísle +421 (0)911 060 067 nebo na emailové adrese [email protected].

S pozdravem a přáním pěkného dne,

Denisa, Trenírkáreň.sk ❤️

Objednal som si predĺžené boxerky a doručené mi boli krátke.

Dobrý den, Imro,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a čas, který jste věnoval jejímu napsání.

Velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem a upřímně se za ni omlouváme.

Jsem velice ráda, že jsme se spolu telefonicky spojili a mohli celou situaci společně probrat a najít co nejlépe možné řešení.

Boxerky, které jste si objednal, byly opravdu s delší nohavičkou, avšak rozumíme tomu, že ne každému můžou sedět tak, jak by si představoval, proto je samozřejmé, že můžete nevyhovující zboží zaslat zpět k nám, kde Vám velice rádi zboží vyměníme či vrátíme za něj peníze. Kompletní postup pro odeslání zboží naleznete na reklamačním formuláři, který jsme Vám zaslali společně s objednávkou.

Ještě jednou se za tuto situaci upřímně omlouváme a pokud byste měl jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu, kde Vám vše rádi vysvětlíme a pomůžeme s výběrem produktu. Jsme Vám k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin na telefonním čísle +421 (0)911 060 067 nebo na emailové adrese [email protected].

Tereza, Trenírkáreň.sk ❤️

• prehľadný výber
    • kvalitný sortiment
    • rýchle doručenie

Reakcia obchodu Trenírkáreň.sk

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení našeho obchodu.

Z plusových bodů máme také velkou radost.

S pozdravem a přáním hezkého dne

• - cena, kvalita
    • - komunikácia
    • - široká ponuka

Dobrý den, Stanislav,

děkujeme za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu.

Plusové body nás také velmi těší.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Eliška, Trenírkáreň.sk ❤️

Dostali sme tovar, ktorý je síce označený ako bavlna, ale na pohmat aj pohľad je to takmer isto polyester / výroba Turecko/. Spolu s týmto tovarom poslané trenky sú dobrej kvality, bavlnené. Tak isto v minulosti posielaný tovar bol vždy primeranej kvality.

Dobrý den, Juraj,

omlouváme se za jakoukoliv jinou zkušenost s naším eshopem, než 100% pozitivní.

Vážíme si Vaší zpětné vazby a času, který jste věnoval této recenzi.

Velmi nás mrzí, že zakoupené produkty nesplnily Vaše očekávání a moc se za nastalou situaci omlouváme.

Jsem moc ráda, že se nám podařilo telefonicky spojit a mohli jsme si společně celou situaci probrat.

Velmi nás mrzí, že Vámi zakoupené zboží nesplnilo Vaše očekávání. Vámi vybrané zboží obsahuje 100% bavlny, bavlna může mít několik druhů úprav a někdy se může stát, že tento druh úpravy Vám nemusí vyhovovat. V případě zájmu, Vám nevyhovující zboží velmi rádi vyměníme za zboží, které bude splňovat všechny Vaše preference a očekávání.

V každém případě jsme pro Vás k dispozici na naší zákaznické lince, kde Vám naši specialisti na spodní prádlo rádi pomůžou jak s výběrem správné velikosti tak i materiálu.

Moc Vám děkujeme za skvělou zpětnou vazbu a ještě jednou se moc omlouváme.

S pozdravem a přáním krásného dne,

• kvalitný tovar
    • dobré ceny

Reakcia obchodu Trenírkáreň.sk

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení našeho obchodu.

Z plusových bodů máme také velkou radost.

Pokud bychom mohli udělat něco pro Vaši 100% spokojenost, neváhejte se na nás obrátit.

• Super

Dobrý den, Lubo,

Tereza , Trenírkáreň.sk ❤️

• Rýchle dodanie tovaru, tiež dobre zabalené. Určite budem nakupovať znova.

Dobrý den, Robert,

velice Vám děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu.

Jsme nadšeni, že můžeme číst tato milá slova.

Výborný výber expresné doručenie

Dobrý den, Majo,

děkujeme za udělení plného počtu hvězdiček a doporučení našeho obchodu.

Váš pozitivní komentář nás také velmi potěšil.