• max.spokojnosť

Nákup prebehol rýchlo a došiel tovar v poriadku.

• Balík mi doniesol kuriér, no vrátila som ho spet nakoľko došiel celý dotrhany skratka balík bol úplne poškodený takže som ho vrátila spet.

Došlo mi úplne niečo iné ako som si objednala, bolo mi povedané keď som tam volala že mi pošlú objednávku ktorú som chcela ale dodnes neprišlo nic

• Rýchle dodanie a skvelá komunikacia
    • výrobky - spokojenost
    • obchod nereaguje -nekomunikuje

měla jsem dvě objednávky a je to už 14 dní co psali že je zásilka vybavená ale nic jsem do dnešního dne nedostala přitom jsem v obchodě měla dříve více objednávek a vše v pořádku přišlo je to zklamání

• Objednávka vytvorená pred 6 dňami v sobotu, dodnes ju nemám

Ja teda nemám čo hodnotiť ani čo chváliť. Objednávku som robila pred 6 dňami v sobotu, kedy som ju aj okamžite zaplatila, čiže v pondelok museli mať platbu na účte. V utorok mi pani povedala, že peniaze ešte nemá - čo dnes žiaľ nie je reálne a mail o vybavení objednávky mi prišiel vo štvrtok teda včera. Aj to si myslím, že len preto, že som pani bombardovala telefonicky, na Facebooku aj instagrame.
    Očakávala som nejaké sledovacie číslo zásielky alebo info o tom, kedy asi bude doručené. Počítam teda, že asi až v pondelok.

Rýchle vybavenie

• Super

• Vlasy jsou po něm úžasný.
    • Nemám

Som velmi spokojna z komunikaciu

• rychlost
    • 0

doporučuji

• Vše jsem obdržela v pořádku a rychle.

Rýchle doručenie a zatiaľ spokojnosť s výrobkom :)

• Zatiaľ všetky produkty ktoré som vyskúšala boli super a naozaj mi aj pomohli kozmetiku vo som používala predtým som odložila a používam kozmetiku len tejto znacky

Proteín sa rýchlo minie .....

• Z výrobkami som spokojná a zatiaľ mi prišli tak ako mali

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Dobré ceny

S obchodom trendystyl som celkom spokojná

Bleskové doručenie,spokojnosť.

• Rychle dodani