Týden od objednávky a o zásilce nic nevím. Naštěstí jsem dala platbu dobírkou.

• Tovar nedorazil

Tovar po troch tyzdnoch stale nemsm

• Dodnes jsem objednávku nedostala

• Balík mi doniesol kuriér, no vrátila som ho spet nakoľko došiel celý dotrhany skratka balík bol úplne poškodený takže som ho vrátila spet.

Došlo mi úplne niečo iné ako som si objednala, bolo mi povedané keď som tam volala že mi pošlú objednávku ktorú som chcela ale dodnes neprišlo nic

• výrobky - spokojenost
    • obchod nereaguje -nekomunikuje

měla jsem dvě objednávky a je to už 14 dní co psali že je zásilka vybavená ale nic jsem do dnešního dne nedostala přitom jsem v obchodě měla dříve více objednávek a vše v pořádku přišlo je to zklamání

• Objednávka vytvorená pred 6 dňami v sobotu, dodnes ju nemám

Ja teda nemám čo hodnotiť ani čo chváliť. Objednávku som robila pred 6 dňami v sobotu, kedy som ju aj okamžite zaplatila, čiže v pondelok museli mať platbu na účte. V utorok mi pani povedala, že peniaze ešte nemá - čo dnes žiaľ nie je reálne a mail o vybavení objednávky mi prišiel vo štvrtok teda včera. Aj to si myslím, že len preto, že som pani bombardovala telefonicky, na Facebooku aj instagrame.
    Očakávala som nejaké sledovacie číslo zásielky alebo info o tom, kedy asi bude doručené. Počítam teda, že asi až v pondelok.

• Neodporúčam nakupovať s pladbou vopreď!!!Moja objednávka priška až na 3x po objednaní.chcela som to daru a čakala som mesiac.vraj nemajú moju objednávku aj keď mi prišlo,že je spracovaná
    • Celé zle

• Výber produktov
    • Slabá komunikácia
    • Dlhá doba dodania

Tovar objednany pred tyzdnom a stale nemam ziadne informacie o objednavke

Na objednávku čakám už 10 dni...

Po objednaní tovaru prišiel mail s potvrdením objednávky a odvtedy nič. Žiadna reakcia obchodu, že koľko bude trvať dodanie (hoci to majú označené ako skladom).

Tovar mi prišiel poškodený a chýbal tovar ktory mal byt ako darček ku každej objednávke.

- stále čakám na tovar
    - žiadne info o stave objednávky

• Na tovar čakám už 2 týždeň a stále nič neprišlo , myslím si , že toto rýchle dodanie rozhodne nieje .

Tovar mi nebol doručený, nulová komunikácia s obchodom.

• Prišlo mi iné číslo botasiek

Po tyzdni, mi tovar nedorazil, ani prijatie platby. Nasledne, ked som sa ozvala v akom stave je objednavka, napisali mi, ze tovar nemaju a vratia mi peniaze. Ale keby som sa ja neozvala , tak sa nedockam asi ani tych penazi.

• Chyba kontakt telefonicky a na email neodpisuju
  • Pred dvoma týždňami som si objednala kotnikove čižmičky, stále mi nedošli, vôbec neviem v akom štádiu je moja objednávka, nik sa neozval, nie som vôbec spokojná.