Všetko ok

• V ich e-shope som našiel to, čo som potreboval.
    • Tovar mali a stále majú ako dostupný. Aj keď nie okamžite. Keďže hodnota objednávky bola menšia ako požadujú ako minimálnu hodnotu objednávky, doobjednal som si brúsne kotúče, ktoré sú dostupné na každom rohu. Veď ich miniem. Druhý deň mi volali, že tento objednaný remeň nemajú, ale mohli by mi poslať iný, drahší. Predpokladal som, že mi ho hneď aj pošlú. Žiaľ tovar mi prišiel po 10 dňoch. To som si to mohol objednať aj u miestneho obchodníka a za cenu bez dopravy. Ani tie brúsne kotúče by som si nebol kupoval.
    • Ponúkajú tovar, ktorý nemajú skladom a preposielajú ho od ich dodávateľov.
    • Počas desať dní od objednania do dodania ma kontaktovali len raz. Musel som sa sám informovať.

AK už nebude iná možnosť, možno ich služby využiť.

Reakcia obchodu TPG.SK

tovar, ktorý nemáme skladom indikujeme orientačnú dobu dodania na 5-10 pracovných dní. Pokiaľ je problém zo strany výrobcu ako vo Vašom prípade snažíme sa nájsť riešenie a dodať alternatívu po dohode, aby zákazník bol spokojný. Je nám ľúto ak ste mali zlú skúsenosť pre nedorozumenie, ale veríme že s tovarom ste napriek tomu spokojný.

Ďakujem.

• predajna priamo v BA , dobry pristup a parkovanie . pomerne velky sortiment na predajni , vedia aj poradit , rychlost vybavenia obejdnavky

Som spokojný so svojou objednávkou.Predajca telefonom osobne upresnil spôsob a cenu dodania.Odporúčam tento obchod každému.

Rýchlosť a ochota.

Super

všetko ok

• Meškanie tovaru

• Dlhá dodacia doba

• Veľkoobchod, ceny, rýchlosť vybavenia, kvalita, +menší present dostanete:)