-
Neodporúčam obchod, veľké sklamanie, objednala som si kávu vo väčšom množstve prišlo mi menej káv ba dokonca boli ostatné poškodené, otvorené a vysypané. Nikdy viacej
Neodporúčam obchod, veľké sklamanie, objednala som si kávu vo väčšom množstve prišlo mi menej káv ba dokonca boli ostatné poškodené, otvorené a vysypané. Nikdy viacej