Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Neodporúčam obchod, veľké sklamanie, objednala som si kávu vo väčšom množstve prišlo mi menej káv ba dokonca boli ostatné poškodené, otvorené a vysypané. Nikdy viacej