• CENA

TovarEU

Pravdu povediac, keď som si tu čítal negatívne hodnotenia s týmto eshopom, tak som počítal s problémami, s nekomunikáciou, s extrémne dlhou dodacou lehotou, atď. Ale keďže bola cena veľmi výhodná, tak som to riskol, a bol som psychicky pripravený, že budú problémy. Ale bol som veľmi milo prekvapený. Jednak som im mailom napísal dotaz, obratom mi telefonovali a vysvetlili, a dodacia doba bola pre mňa viac než dobrá (keďže tovar mali na externom sklade, očakával som dobu hoci aj 2-3 týždne, ale prišlo mi to za týždeň)

TovarEU

• trochu dlhšia doba dodania

ďakujeme za Vašu dôveru.
    O termíne dodania tovaru je informovaný každý zákazník telefonicky aj emailom. Dlhšia doba doručenia je ovplyvnená skutočnosťou, že tovar odoberáme z externých skladov, ktoré majú tiež určité lehoty naskladnenia jednotlivých druhov tovaru.

TovarEU

Pri telefonickom vybavovaný ,príjemné vystupovanie, a ochota sa venovania k vašej objednávke.

• komunikácia
    • rýchlosť dodania tovaru

Skvelý obchod,odporúčam.

TovarEU

• rýchla komunikácia, informácie o stave objednávky
    • dlhšia doba dodania, ktorá sa hádam časom upraví

výhodou je rýchla komunikácia s obchodom, zodpovedanie otázok, informácie o stave objednávky

• Pomalé jednanie

Dobrý deň.
    Objednávku ste vytvorili 13.7., tovar sme expedovali 23.7.2019. Počas tohto obdobia ste boli telefonicky aj emailom informovaná o termíne dodania do 26.7. Tento termín bol dodržaný. V prípade, že zákazník potrebuje s nami komunikovať, môže tak urobiť telefonicky alebo emailom.

Super komunikacia!

• Veľmi dlhý čas expedície zásielky kurierovi - 10 dní , nemysliteľné

Nemam co vytknut

TovarEU

Celkovo super aj dodacia lehota v pohode spokojný

TovarEU

Čakal som rychlešie dodanie.

TovarEU

Super !!! Skvelá komunikácia , rýchle dodanie som maximálne spokojna teda tovar.eu môžem len odporúčať :)

TovarEU

• Na obale nebolo porušenie. Tovar bol doručený až 9.deň objednávky!!! Cez telefón bol sľúbený 4.deň. Po zaplatení a prevzatí balíku mi kuriér nedovolil skontrolovať tovar!!!!
    • Tovar bol poškodený- na doske odškrabnutá farba a ďalej farba odutá

Výhoda- donáška až domov. Nevýhoda- treba zaplatiť "kočku v mechu". Hneď po prevzatí kuriér nedovolil balík otvoriť a skontrolovať bezchybnosť tovaru.

• Neskutočná rýchlosť dodania. Tovar objednaný cca o 16:00 na druhý deň okolo obeda bol u mňa.

TovarEU

• tovar prišiel v poriadku
    • tovar mal manuál len v poľštine!!!

Reakcia obchodu TovarEU

ďakujeme za Vašu dôveru a pozitívne hodnotenie. V prípade nedodania návodu v slovenskom jazyku, bolo potrebné kontaktovať nás emailom alebo telefonicky a manuál (návod) v slovenskom jazyku by Vám bol dodaný.

TovarEU

• Výrazne lepšia cena ako pri konkurencii
    • Rýchla doba dodania

Síce to bola môj prvý nákup v tomto obchode ale som spokojný ako s cenou tak aj rýchlosťou dodania.

TovarEU

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie tovaru

Odporúčam

• na ttovar som cakal 2 tyzdne,aj ked na stranke uvadzaju rychle dodanie
    • pri zisteni ze mi tovar dojde ovela neskor ako som ocakaval som musel zmenit adresu dorucenia, lebo som nebol v termin dodania doma, co by ale nebolo az tak zle, keby "mamlasy" v eshope spravili tak ako som im nahlasil. Pani ktora ma "vybavovala" telefonicky povedala ze je vsetko vybavene a zmenene ako som si prial a na velke prekvapenie v den dorucenia mi vola kurier ze je pred domom a ze ma pre mna balik, aja som bol mimo mrtsa...Samozrejme teda aby som sa nejak k tovaru dostal ma to stalo dalsie financne naklady a kopec nervou.
    • z ciny by mi podobny tovar dosiel za rovnaky cas ale za podstatne menie naklady
    • navyse objednany tovar je viac menej funkcny iba z polovice
    • zabaleny tovar prisiel obaleny foliou medzi dvoma malymi odstrihnutymi kusmi kartonu (zrejme su pre nich krabice moc drahe ,tak jednu roztrihnu a pouziju na tri dalsie objednavky)

Obchod neodporucam, zla a neprofesionalna komunikacia a jednanie, prilis dlha dodavacia lehota, nekvalitne prepravne balenie.

Reakcia obchodu TovarEU

ospravedlňujeme sa za vzniknutú chybu pri doručovacej adrese.
    V prípade ak s tovarom nie ste spokojný je možnosť každého zákazníka odstúpenie od zmluvy od prevzatia do 14 dni, v zmysle našich VOP.
    Kvalitu nevieme ovplyvniť , nakoľko výrobky nevyrábame ani netestujeme . Preto ak nespĺňa parametre a požiadavky zákazníka je možné tovar vrátiť.
    V prípade balenia , tovar je priamo v krabici od výrobcu , kde je poistený kartónom zo strán. Tovar je doručovaný externou kuriérskou spoločnosťou , preto je tovar takto poistený v prípade balenia.

• dobra cena

Dlhe dodanie tovaru.Na stranke píšu 3-6 dni a ja som čakala 3 tyždne

Reakcia obchodu TovarEU

nikde na našej stránke nie je uvedený termín 3-6 dní , ale skladom u dodávateľa.
    O termíne sme Vás informovali , ospravedlňujeme sa za predĺženie doručovacej doby, avšak aj o tejto zmene sme Vás informovali.