Na mail neodpovedaju ani po 10 dnoch.
    Telefonne cislo uvedene na stranke je hluche.
    Informacie o dodacej dobe neposlali ani 7 dni po objednavke, ktoru som nasledne zrusil.

Dobrý deň.
    Emailom sme Vás informovali o storne objednávky, nakoľko v súčasnosti tovar nie je možné expedovať.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.
    TovarEU

Tovar bol uvedeny skladom, pritom skladom vobec nebol, objednal som ho dva tyzdne pred Vianocami a zavolali mi, ze tovar uz expedovat nebudu, az v druhej polovici januara. Beriem to ako neserioznost zo stran firmy.

Dobrý deň.
    Doba dodania sa líšila pred sviatkami, nakoľko externá kuriérska spoločnosť vedela odoberať a expedovať len do 16.12.2019. Nakoľko my odoberáme tovar z externých skladov, odoberanie tovaru sa uskutočňuje len každú stredu. V čase vytvorenia objednávky bolo veľké množstvo objednávok a aj keď bol tovar v jednu chvíľu dostupný, rýchlo sa vypredal a jeho objednanie a expedovanie je možné len v dátume uvedenom telefonicky a emailom.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

Na obrázku aj všade v popise bolo že tovar obsahuje 2 zubne kefky sonicare Philips a dva nadstavce, namiesto toho mi prišla kefka a ustna sprcha. Kedze som cakal na tovar 2 tyzdne /kvoli usetrenym par €/ tak uz som si to nechal. Lebo do Vianoc uz nemam cas stihnut kupit nove a natahovat sa s vracanim tovaru. Uz nikdy si z tohto obchodu neobjednam.

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.
    Vami objednaný produkt obsahuje 1 kus kefky. V našom popise nebol uvedený vyšší počet kusov. V prípade, že zákazník objednáva na základe obrázkov z rôznych portálov alebo prehliadačov, je potrebné sa vždy informovať priamo u predajcu, čo balenie obsahuje.
    Po obdržaní tovaru ste nás kontaktovali, informovali sme Vás, že v prípade, že s produktom nie ste spokojný, môžete ho vrátiť a my Vám vrátime naspäť peniaze.

Tovar mi prišiel poškodený, ale zabalený v nepoškodenej krabici. To znamená, že ho musel už niekto dávať do krabice poškodený. Poškodenie je v takej miere, že nebolo možné si ho nevšimnúť. Reklamácia neuznaná, vzhľadom k tomu, že 24 hodín prešlo cez víkend, keď telefón nikto neberie.

Dobrý deň.
    Nakoľko tovar odoberáme z externého skladu a tovar nerozbaľujeme, nie je možné zistiť, že v škatuli, ktorá je v poriadku (bez poškodení), je tovar napr. rozbitý alebo poškodený. Z toho dôvodu máme uvedené na našej stránke v reklamačnom poriadku, že reklamáciu je potrebné nahlásiť do 24 hod. od prevzatia zásielky. Počas víkendu alebo každý pracovný deň po 16:00 je možné nahlásiť reklamáciu emailom. Neskoršie nahlásenie poškodeného tovaru nie je možné uznať ako reklamáciu. Všetky reklamácie nahlásené do 24 hod. nahlásené telefonicky alebo emailom riešime bezodkladne zaslaním nového kusu tovaru alebo vrátením peňazí na účet zákazníka.

Dlha doba doručenia aj napriek tomu že bol udany skorší dátum.

ďakujeme za Vašu dôveru.
    O termíne dodania tovaru je informovaný každý zákazník telefonicky aj emailom. Dlhšia doba doručenia je ovplyvnená skutočnosťou, že tovar odoberáme z externých skladov, ktoré majú tiež určité lehoty naskladnenia jednotlivých druhov tovaru.

• Pomalé jednanie

Dobrý deň.
    Objednávku ste vytvorili 13.7., tovar sme expedovali 23.7.2019. Počas tohto obdobia ste boli telefonicky aj emailom informovaná o termíne dodania do 26.7. Tento termín bol dodržaný. V prípade, že zákazník potrebuje s nami komunikovať, môže tak urobiť telefonicky alebo emailom.

• Veľmi dlhý čas expedície zásielky kurierovi - 10 dní , nemysliteľné

TovarEU

Čakal som rychlešie dodanie.

TovarEU

• Na obale nebolo porušenie. Tovar bol doručený až 9.deň objednávky!!! Cez telefón bol sľúbený 4.deň. Po zaplatení a prevzatí balíku mi kuriér nedovolil skontrolovať tovar!!!!
    • Tovar bol poškodený- na doske odškrabnutá farba a ďalej farba odutá

Výhoda- donáška až domov. Nevýhoda- treba zaplatiť "kočku v mechu". Hneď po prevzatí kuriér nedovolil balík otvoriť a skontrolovať bezchybnosť tovaru.

• na ttovar som cakal 2 tyzdne,aj ked na stranke uvadzaju rychle dodanie
    • pri zisteni ze mi tovar dojde ovela neskor ako som ocakaval som musel zmenit adresu dorucenia, lebo som nebol v termin dodania doma, co by ale nebolo az tak zle, keby "mamlasy" v eshope spravili tak ako som im nahlasil. Pani ktora ma "vybavovala" telefonicky povedala ze je vsetko vybavene a zmenene ako som si prial a na velke prekvapenie v den dorucenia mi vola kurier ze je pred domom a ze ma pre mna balik, aja som bol mimo mrtsa...Samozrejme teda aby som sa nejak k tovaru dostal ma to stalo dalsie financne naklady a kopec nervou.
    • z ciny by mi podobny tovar dosiel za rovnaky cas ale za podstatne menie naklady
    • navyse objednany tovar je viac menej funkcny iba z polovice
    • zabaleny tovar prisiel obaleny foliou medzi dvoma malymi odstrihnutymi kusmi kartonu (zrejme su pre nich krabice moc drahe ,tak jednu roztrihnu a pouziju na tri dalsie objednavky)

Obchod neodporucam, zla a neprofesionalna komunikacia a jednanie, prilis dlha dodavacia lehota, nekvalitne prepravne balenie.

Reakcia obchodu TovarEU

ospravedlňujeme sa za vzniknutú chybu pri doručovacej adrese.
    V prípade ak s tovarom nie ste spokojný je možnosť každého zákazníka odstúpenie od zmluvy od prevzatia do 14 dni, v zmysle našich VOP.
    Kvalitu nevieme ovplyvniť , nakoľko výrobky nevyrábame ani netestujeme . Preto ak nespĺňa parametre a požiadavky zákazníka je možné tovar vrátiť.
    V prípade balenia , tovar je priamo v krabici od výrobcu , kde je poistený kartónom zo strán. Tovar je doručovaný externou kuriérskou spoločnosťou , preto je tovar takto poistený v prípade balenia.

• dobra cena

Dlhe dodanie tovaru.Na stranke píšu 3-6 dni a ja som čakala 3 tyždne

Reakcia obchodu TovarEU

nikde na našej stránke nie je uvedený termín 3-6 dní , ale skladom u dodávateľa.
    O termíne sme Vás informovali , ospravedlňujeme sa za predĺženie doručovacej doby, avšak aj o tejto zmene sme Vás informovali.

• Nedoporucujen,klamari

Reakcia obchodu TovarEU

Vaša reakcia nás mrzí, zároveň nerozumieme tomu označeniu "klamári".

TovarEU

Pri objednávaní na stránke obchodu bolo uvedené dodanie do troch dní. Dodanie však trvalo osem dní. Čo si myslím nie je moc seriózne, lebo keď tovar nebol na sklade, mali by ste zákazníkovi dať šancu si tovar objednať niekde inde a nie zadržiavať objednávku u seba.

Reakcia obchodu TovarEU

v tomto prípade nedošlo z našej strany k žiadnemu zavádzaniu . Doba 3 dni je uvedená na portáli Heuréka - kde pri špecifikácií 3dni majú uvedené :
    Do 3 dní znamená, že obchod je schopný naskladniť tento tovar do 3 dní a odoslať zákazníkovi. Tovar odovzdávame externej kuriérskej spoločnosti , ktorá má tiež na doručovanie 2-3- pracovné dni .
    Priamo na našej stránke pri každom tovare je uvedené - SKLADOM U DODÁVATEĽA.
    Taktiež sme Vás telefonicky kontaktovali a bol vám odoslaný aj email , že tovar vieme doručovať od 6.3. čo sme aj dodržali , v tomto prípade je priamo na zákazníkovi , či s termínom súhlasí alebo chce objednávku stornovať.

TovarEU

Tovar prišiel za dvadsať dni,a inej farby.

Dobrý deň ,
    mrzí nás ,že nie ste spokojný avšak v prípade termínu sme si nevedomí 20 dňovej lehoty. Objednávku na dron v modro čiernom prevedení ste vytvorili 10.2.2019, - nakoľko to bola nedeľa Vaša objednávka bola spracovaná aj z našej strany 11.2.2019. V tento deň sme Vás informovali o termíne doručenia od 20.2.2019 Tieto termíny boli z našej strany dodržané - kde 20.2. bol tovar odovzdaný externej kuriérskej spoločnosti.
    V emaily sme vás informovali , že nakoľko je to externá doručovacia spoločnosť termín doručenia nevieme ovplyvniť - avšak štandardné doručenie by malo byť do 2 pracovných dní.
    V prípade akýchkoľvek komplikácií ste nás mali kontaktovať - kde ste nás mali kontaktovať aj pre nezhodnosť farby . Tovar je expedovaný zo skladov od dodávateľov - túto informáciu máme uvedenú aj pri každom produkte. Každú reklamáciu od našich zákazníkov však samozrejme ihneď riešime , no z vašej strany nebola podaná žiadna reklamácia.

TovarEU

• tovar skladom a nebol skladom

Najprv mi zavolali, že tovar im príde o týždeň, tak o ďalší, no nakoniec po dvoch týždňoch my zavolajú, že tovar im prišiel poškodený... Veľmi lacná výhovorka. Naťahovali veľmi neférovo.

Reakcia obchodu TovarEU

ospravedlňujeme sa , že sme nevedeli dokončiť objednávku ku Vašej spokojnosti. Tovary sú objednávané priamo od našich dodávateľov , od ktorých sme závislý. Taktiež aj nám boli podané informácie, že tovar z vašej objednávky nám bude dodaný.
    Určite nie je k našej spokojnosti , keď nevieme ukončiť objednávku v prospech zákazníka.
    Ospravedlňujeme sa
    TovarEU

- tovar napriek slubom o dodanie ešte nedorazil a od objednávky uplynuli takmer 2 týždne
    - nedostatočná komunikácia zo strany dodávateľa

Reakcia obchodu TovarEU

po preverení objednávky bola objednávka z Vašej strany stornovaná.- 31,1 sne Vás informovali o odovzdaní tovaru kuriérskej spoločnosti. V pondelok 4.2. bola formou emailu objednávka z Vašej strany stornovaná aj napriek tomu , že tovar už bol na doručovaní kuriérskou službou.
    V tomto prípade sme dodržali všetky dohody .
    Mrzí nás , že ste objednávku stornovali - avšak od potvrdenia po odovzdanie tovaru kuriérskej spoločnosti bola doba 7 pracovných dní.
    S pozdravom TovarEU

• 11. deň od objednávky ešte tovar nemám.

Ponúkate niečo, čo nemáte.

Reakcia obchodu TovarEU

Počas spracovania objednávky kontaktujeme zákazníkov telefonicky ohľadom jej doručovania. Ak sa dodacia doba zmení, každý zákazník je informovaný a zároveň upozornený na dlhšiu dodaciu dobu. O odovzdaní tovaru kuriérovi informujeme zákazníkov emailom, následne je možné sledovať svoju zásielku v spoločnosti Geis.
    TovarEU

• NESERIÓZNOSŤ, žiadna snaha o dodatočné vybavenie objednávky

Reakcia obchodu TovarEU

Vaša objednávka bola sledovaná, o dátume naskladnenia sme Vás informovali, následne ste objednávku stornovali (kúpa iného tovaru v inom obchode). Nevieme, čo myslíte dodatočným vybavením objednávky.
    TovarEU

• Najskôr posúvanie termínu dodania a nakoniec tovar nedodany

Termin doručenia bol posunutý na cca 2 týždne s tým že som bol telefonicky u bezpečný že sa tovar doručí. Keď malo prísť k dodaniu tak obchod objednávku zrušil.
    Obchod neodporúčam pretože z dôvodu predlžovanie termínu som.uz tovar nestihol nikde objednať a musel.kupit V bežnej predajni

Reakcia obchodu TovarEU

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie, nakoľko bolo zistené , že produkt ktorý ste si v našom obchode objednali bol zle evidovaný už u dodávateľa.
    Danú skutočnosť sme nevedeli ovplyvniť.

• Proklientsky orientovany
    • Dodali mi poškodený tovar

Prístup obchodu Ok, dodali mi ale mrazničku s viditeľným poškodením na povrchu ( priehlbiny o veľkosti 2 cm)

Reakcia obchodu TovarEU

poškodenie mohlo nastať aj počas transportu. Akékoľvek chyby a poškodenia je potrebné nahlásiť priamo pri preberaní tovaru alebo do 24 h, aby sme vzniknutú situáciu mohli riešiť.