Objednávali sme kávovar saeco lirika, ktorý sme poslali na reklamáciu, kávovar bol vrátený bez opravy,na uvedený tel.kontak sa nedá dovolat mail sa nedá odoslať. Nebolo priložené ani vyjadrenie k reklamacii

• Neexistujúci kontakt
    • Nemožnosť reklamácie

• Neda sa nacitat ich stránka

Objednala som zo stranky detsku vysielacku nanny cam Truelife, s vysielackou sme boli celkovo spokojny, az pokial sa nepokazila, na stranku sa nemozem nakontaktovat, a email mi nejde odoslat, pise ze ho nemozno najst :/

• Nekomunikuju

Cca pred rokom som zakúpila vysávač ETA, ktorý sa pokazil. Reklamácia prebehla v poriadku, dostala som úplne nový vysávač, ale znovu sa pokazil a marne sa snažím skontaktovať s obchodom. Na maily nereaguju a tel. Kontakt je nedostupný

Dobrý deň.
    Kontaktujte nás prosím na [email protected] a my vyriešime Vašu reklamáciu k Vašej spokojnosti.
    Ďakujeme
    TovarEU

Na mail neodpovedaju ani po 10 dnoch.
    Telefonne cislo uvedene na stranke je hluche.
    Informacie o dodacej dobe neposlali ani 7 dni po objednavke, ktoru som nasledne zrusil.

Dobrý deň.
    Emailom sme Vás informovali o storne objednávky, nakoľko v súčasnosti tovar nie je možné expedovať.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie.
    TovarEU

• nedostupnost pri komunikacii, uvadzany telefonny kontakt nefunguje

zakupila som od Vas objednavkou č. 3884 kavovar Delonghi, ktory sa mi po mesiaci pokazil.
    Poslite mi prosim kontakt na ktory sa viem realne aj dovolat a vyriesit situaciu. na maily neodpisujete. uz dva mesiace mi kavovar nefunguje. neviem sa dostat k fakture, ktoru ste mi neposlali ku kavovaru. neda sa stiahnut z vasej stranky, kedze niesom registrovana.

dakujem

Dobrý deň.
    Prosím kontaktujte nás emailom na [email protected]. Každá faktúra je pribalená spolu s tovarom v obálke s kuriérskym štítkom. V prípade, že ste ju omylom vyhodili, je potrebné doložiť nám kópiu dokladu o zaplatení. O dokumentoch potrebných k vyriešeniu reklamácie sme Vás informovali emailom.
    TovarEU

Tovar bol uvedeny skladom, pritom skladom vobec nebol, objednal som ho dva tyzdne pred Vianocami a zavolali mi, ze tovar uz expedovat nebudu, az v druhej polovici januara. Beriem to ako neserioznost zo stran firmy.

Dobrý deň.
    Doba dodania sa líšila pred sviatkami, nakoľko externá kuriérska spoločnosť vedela odoberať a expedovať len do 16.12.2019. Nakoľko my odoberáme tovar z externých skladov, odoberanie tovaru sa uskutočňuje len každú stredu. V čase vytvorenia objednávky bolo veľké množstvo objednávok a aj keď bol tovar v jednu chvíľu dostupný, rýchlo sa vypredal a jeho objednanie a expedovanie je možné len v dátume uvedenom telefonicky a emailom.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

• Kominikacia ohľadne stavu produktu nadštandardná
    • Dlška dodania je dlhá

Príliš dlhá doba dodania ale ajtak som spokojný lebo keď som tam volal ako aj kde sa tovar nachádza boli veľmi flexibilný a hneď som dostal všetky informácie

ďakujeme za Vašu dôveru.
    O termíne dodania tovaru je informovaný každý zákazník telefonicky aj emailom. Dlhšia doba doručenia je ovplyvnená skutočnosťou, že tovar odoberáme z externých skladov, ktoré majú tiež určité lehoty naskladnenia jednotlivých druhov tovaru.

TovarEU

Na obrázku aj všade v popise bolo že tovar obsahuje 2 zubne kefky sonicare Philips a dva nadstavce, namiesto toho mi prišla kefka a ustna sprcha. Kedze som cakal na tovar 2 tyzdne /kvoli usetrenym par €/ tak uz som si to nechal. Lebo do Vianoc uz nemam cas stihnut kupit nove a natahovat sa s vracanim tovaru. Uz nikdy si z tohto obchodu neobjednam.

Dobrý deň.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.
    Vami objednaný produkt obsahuje 1 kus kefky. V našom popise nebol uvedený vyšší počet kusov. V prípade, že zákazník objednáva na základe obrázkov z rôznych portálov alebo prehliadačov, je potrebné sa vždy informovať priamo u predajcu, čo balenie obsahuje.
    Po obdržaní tovaru ste nás kontaktovali, informovali sme Vás, že v prípade, že s produktom nie ste spokojný, môžete ho vrátiť a my Vám vrátime naspäť peniaze.

• Rýchle dodanie, tovar prišiel v poriadku, cena oveľa lacnejšia ako v iných obchodoch

TovarEU

S obchodom a s vybavením mojej objednávky som spokojná.

TovarEU

Sú ústretoví a ochotní a tovar dorucuju rýchlo som spokojná

Vsetko prebehlo ok

TovarEU

Dobré ceny, kvalitný tovar, dlhšia dodacia doba

ďakujeme za Vašu dôveru.

TovarEU

Tovar mi prišiel poškodený, ale zabalený v nepoškodenej krabici. To znamená, že ho musel už niekto dávať do krabice poškodený. Poškodenie je v takej miere, že nebolo možné si ho nevšimnúť. Reklamácia neuznaná, vzhľadom k tomu, že 24 hodín prešlo cez víkend, keď telefón nikto neberie.

Dobrý deň.
    Nakoľko tovar odoberáme z externého skladu a tovar nerozbaľujeme, nie je možné zistiť, že v škatuli, ktorá je v poriadku (bez poškodení), je tovar napr. rozbitý alebo poškodený. Z toho dôvodu máme uvedené na našej stránke v reklamačnom poriadku, že reklamáciu je potrebné nahlásiť do 24 hod. od prevzatia zásielky. Počas víkendu alebo každý pracovný deň po 16:00 je možné nahlásiť reklamáciu emailom. Neskoršie nahlásenie poškodeného tovaru nie je možné uznať ako reklamáciu. Všetky reklamácie nahlásené do 24 hod. nahlásené telefonicky alebo emailom riešime bezodkladne zaslaním nového kusu tovaru alebo vrátením peňazí na účet zákazníka.

• Obrovská spokojnosť s tovarom.Vrelo odporúčame.

TovarEU

• Boli sme spokojní s komunikáciou a rýchlym dodaním a dokonca s najlepšou cenou na celom trhu, pestúnka nám už skvelé pomáha

• Výhodné ceny.

Odporúčam.