• Rychlost dodání
    • Dobrý sortiment
    • Špatný dopravce do Čr
    • Bohužel mi přišla už použitá a lehce odřená vodní dýmka
    • Nikdo nekomunikuje přes e-mail

Reakcia obchodu TouaregShisha.com

mrzí nás vaša negatívna skúsenosť. Vaše skúsenosti sme samozrejme preverovali, problém v komunikácii nastal preto, že ste kontaktovali predajňu, ktorá nie je kompetentná odpovedať na otázky týkajúce sa eshopu.
    Ak Vám prišla vodná fajka poškodená, máte samozrejme nárok na reklamáciu ktorou by sme problém vyriešili.
    Vodná fajka určite nebola použitá, použité vodné fajky predávame jedine cez Outlet, kde je zákazník dostatočne informovaný o jej stave. Vodná fajka ktorú ste si objednali bola iba vystavená na predajni.

• Otrasná komunikácia
    • Proti- zákaznícky pristup

• korunka, která dorazila byla na hraně prasknutá.

Obchod jako takový super, ale bylo by treba zapracovat na balení na korunky, papírový kelímek opravdu nestačí

Reakcia obchodu TouaregShisha.com

mrzí nás Vaša skúsenosť. Keďže korunky sú z keramiky, pri preprave môže dôjsť k poškodeniu. Tovar Vám samozrejme vyreklamujeme, pošlite nám prosím reklamáciu podľa formuláru na stránke.

• Dobrý výber
    • nereagujú na reklamáciu ani po 6 dňoch. Neprišla mi komplet objednávka, ktorú som si aj dopredu zaplatil.

Reakcia obchodu TouaregShisha.com

mrzí náš Vaša skúsenosť a reklamáciu samozrejme vybavíme.
    Bohužiaľ chyba v komunikácii nastala z dôvodu, že ste nás kontaktovali odpoveďou na automatický e-mail ohľadom stavu objednávky. V prípade akéhokoľvek problému nás prosím kontaktujte pomocou e-mailu/telefónu ktoré nájdete v sekcii kontakt.

• Rýchle dorucenie
    • Bol mi zaslany už odbaleny a evidentne použitý produkt