Objednal som si slnecne okuliare a prisiel mi pouzity tovar bez toho aby ma na to upozornili resp. dali zlavu. Neodporucam!

Reakcia obchodu ToToSport

Dobrý deň, v úvode by som rád vyjadril, že nás mrzí negatívna skúsenosť.

Použitý tovar NEPREDÁVAME.
    Prosím môžete nám napísať podľa čoho ste prišli k takémuto záveru? Zároveň by som chcel pripomenúť, že neevidujem z vašej strany reklamáciu na zakúpený tovar. Ak sa Vám tovar zdá, že nie je v 100% stave radi vám ho vymeníme, prosím kontaktujte náš zákaznícky servis a okuliare vymeníme ak sme niekde pochybili.
    Aj omyl a následná kritika pre nás znamená priestor na zlepšenie, ďakujeme.

Zatiaľ nemám čo hodnotiť keďže stále čakám..

• Zatial som bol z obchodom úplne spokojený.

Mrzí ma , že musím niečo takéto napísať, ale neni seriozne ponúkať tovar , ktorý nemáte a mimochodom ste ho medzitým zdražili.
    Je vlastne absurdné , že mi pošlete dotazník, aby som ohodnotil tovar , ktorý ste mi zatial neposlali, veľmi to prispieva k spokojenosti zákazníka

• Neberu telefon
    • 1 hodina obedna prestavka, kzoru nikde na webe nevidim
    • Poslali zly produkt

Reakcia obchodu ToToSport

Dobrý deň

Vaša negatívna reakcia nás mrzí, o to viac, že ste včera osobne navštívili našu kamennú predajňu, kde ste sa nám za túto reakciu ospravedlnili a objednali si inú variantu produktu.

Telefón Vám nebol zdvihnutý z dôvodu spomínanej obedňajšej prestávky, o ktorej je informácia na našej webstránke, sociálnych sieťach, google, tu na heureke a rovnako tak aj na dverách našej predajne.
    Následne sme Vám však telefonovali naspať no žiaľ, nedovolali sme sa.

Produkt, nebol zlý, ale mal nesprávny popis, za ktorý sa ospravedlňujeme, keďže nám bol v takomto nesprávnom tvare dodaný od dodávateľa, pracujeme na jeho oprave.

Ďakujeme však za Vašu návštevu a tešíme sa, že uspokojíme Vašu upravenú objednávku.
    Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup

Tím ToToSPORT :)