Objednávam 1×, zatiaľ nemám skúsenosť

Profesionalita, ustretovost, mily pristup

Som spokojná už som objednávala cez vás a vždy to bolo rýchlo dodané, veľmi pekne zabalené, výrobky dokonale vytvorené

• Expresné odoslanie
    • Komunikácia s e-shopom

Objednala som gravírované manžetové gombíky, boli do pár hodín od objednávky vygravírované a odoslané, na ďalší deň som ich mala doma. Krásne kvalitné, gravírovanie presne podľa požiadavky. Spokojnosť, odporúčam

Doručenie bolo rýchle,tovar prišiel,i keď zvláštne zabalený, bála som sa,že pri rozbaľovaní produkt roztrhnem,ale ináč fajn. Bolo by fajn, keby bol umožnený nejaký náhľad,že ako to bude finálne vyzerať.

• Rychlost dodania
    • Komunikacia

Velmi kladne hodnotim cas dodania, kedy to bolo naozaj ultra rychle :) tovar je krasny, presne podla obrazka, kvalitny
    Urcite odporucam :)

Super obchod rýchle doručenie môžem odporučiť

• Rýchlosť, kvalita, spokojnosť

Maximálna spokojnosť, veľmi pekný produkt aj gravirovane. Odporúčam

• O objednavke nemam ziadne informacie

Reakcia obchodu TOPŠPERK.SK

Zdravím p. Jursová, strieborný prsteň R3700C (56), ktorý je súčasťou Vašej objednávky je z kategórie: na sklade u výrobcu. Z tohto dôvodu je doba doručenia 26 - 27. 7 .2023. Je to presne podľa informácie, ktorá bola deklarovaná na našej stránke pri tomto produkte. Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť :)
    Prajem všetko dobré.

• Skvelá komunikácia
    • Gravírovanie presne podla predstáv

Odporúčam všetkými desiatimi. V obchode som zakúpila dva prívesky plus gravírovanie (text aj obrázok). Veľmi pekny výsledok a doručenie do troch dní. Skvelá a rýchla komunikácia.

• Rychle doručenie
  • Spokojnosť

• Rychle vybavenie objednavky
    • Kvalitny tovar

S nákupom som veľmi spokojná... objednala som si náušnice a sú veľmi krásne...som maximálne spokojná aj s rýchlym dodaním.

Rychle dodanie, gravirovanie krasne dakujem

• Rýchla komunikácia
    • Dobré ceny

• Skvelá spolupráca
    • ochotný predajca

Určite odporúčam. Nielen že mi bol odoslaný pekný náramok s pekným gravírovanim, aj pán, ktory mi pomáhal pri ďalšej objednávke (najprv som objednala zly rozmer naramka) bol milý a nápomocný. Z takéhoto prístupu by si mali zobrať príklad viacerí. Takže za mňa určite áno, aj nabudúce. Nevýhody žiadne. :))

• Výber šperkov
    • Profesionálny pristup