som veľmi spokojná ,rýchle dodanie ,možnosť vybrať veľkosť rastlín aj rybičiek, perfekte zabalené ,dobrá cena,isto sa do obchodu vrátim.

Super zabalené rybky,aby prežili cestu

• Rýchle vybavenie a doručenie

Tovar bol doručený rýchlo. Rastlinky aj krevetky v dobrej kondícií. Odporúčam.

• nekomunikujú
    • nulová zálaznícka podpora

Zlá skúsenosť! Objednal som ryby a balík bol odoslaný na inú adresu pre nedôslednosť predajcu. Musel som ho naháňať aby tam tie ryby netrpeli ak by sa balík vrátil. Kontaktoval som 2x predajcu o refundáciu nie malého poštovného, ale bez odpovede. V tomto obchode viac nekúpim nič!

• všetko prišlo v dobrej kvalite
  • Objednával som rastlinky do akvária no keď to prišlo na odberné miesto do Žiliny boli to zakrpatene potraty. Vôbec niesom spokojný

• Tovar prišiel načas, ako uvádzajú do druhého dňa od vyexpedovania.
    • Skvele a bezpečne balenie aj so zohrievajucim vreckom.
    • Komunikácia a informovanie o každom kroku objednávky.
    • Je to živý tovar, nemusí vždy prežiť, ale to je kolobeh.

Maximálna spokojnosť, aj keď som sa toho obávala, ale milo má prekvapili.

• Velmi kvalitne zabalene
    • Rybicky ,kazdy druh zvlast zabalny
    • Pekne rybicky, farba, kondicia....
    • Rychlost
    • Nema ziadnu nevyhodu

• Pekne dlhe odrezky, veľa rastliniek
    • Precízne zabalene až tak to nemuselo byť, nakoľko sa jedna o burinku a veľmi nenáročnú rastlinku
    • Skor výhoda je ze len tu sa dá zohnať ten najas

Najas rýchlo rastúca a množiaca rastlinka ako do spoločenského akvaria , tak isto do karantenny a tak isto vhodná do pôrodničky.

• Jediná výhoda obchodu je,mnoho krásnych druhov rybičiek aj krevetiek
    • Krevetky neocardina davidi-bloody mary som v termoboxe našiel iba jednu aj to mŕtvu
    • Gupky-koi showa boli tiež takmer polomŕtve ale cestu prežila iba jedna
    • Na spodku termoboxu bola vytečená voda (takmer ľadová)
    • Jeden so sáčkov,zrejme v čom boli krevetky bol pretrhnutý
    • Do dnešného dňa od doručenia objednávky sa mi obchod nijako nevyjadril čo je už vlastne cca 6 dní,takže považujem za nedodržanie ich časti zmluvy ktorú som potvrdil odoslaním objednávky
    • NEODPORÚČAM!

Vsetky ryby a slimaky boli dorucene MRTVE…

• Prasknutý sáčok a rybičky uplne ine ako boli v objednávke a hlavne mi prišla mŕtva rybička!

Perfektné zabalené s ohrievanim, úplne na jednotku, rybky šťastne odcestovali, všetky zdravé. Ochota pomôcť, poradiť

• dobry vyber
    • ceny
    • rychlost dodania

krevety black rose nie su black rose . su kadejake hnede modre len black rose nie.

• Rýchle dodanie.

• Skutočne špičkovo zabalená žabka, prišla úplne čulá a vo výbornom stave.

Objednane mrenky boli cca 2-3cm velke. Platil som za XL velkost. Pancierniky tiez malinke. Rybky dosli v uplne ladovej vode. A to som si priplacal za dopravu pre zive zvierata 8.99Eur. Kurier ani nevedel ze ma zivy tovar,co nedavam za vinu preprevnej spolocnosti,ale odosielatelovi,ktory poslal spolocnostou tovar ako obycajny za polovicnu cenu. Mimochodom mrenky 2x vacsie predavaju v chovproduktoch za polovicnu cenu. NEODPORUCAM.

V balíku bol iba 1 ks výrobku, namiesto objednaných a zapletených 2 kusov!