• tovar prisiel roztrhnuty a vyliaty v boxe

Zlá komunikácia, Nedodaný všetok tovar, dodané ryby ktoré som si neojednal

Miesto niektorych rýb ako som si objednal mi boli doručene uplne ine sfarbenia rýb

• Rýchle vybavenie
    • Rybky nezodpovedali popisu

Už druhýkrát mi poslali nesprávnu rybu aj keď som im to písal do poznámky. Poslali mi long fin ancistrusa lda16 namiesto klasickej formy. Mali to byť ryby na množenie, takže ma to vôbec nepotešilo.

• nekomunikujú
    • nulová zálaznícka podpora

Zlá skúsenosť! Objednal som ryby a balík bol odoslaný na inú adresu pre nedôslednosť predajcu. Musel som ho naháňať aby tam tie ryby netrpeli ak by sa balík vrátil. Kontaktoval som 2x predajcu o refundáciu nie malého poštovného, ale bez odpovede. V tomto obchode viac nekúpim nič!

• Objednával som rastlinky do akvária no keď to prišlo na odberné miesto do Žiliny boli to zakrpatene potraty. Vôbec niesom spokojný

• Jediná výhoda obchodu je,mnoho krásnych druhov rybičiek aj krevetiek
    • Krevetky neocardina davidi-bloody mary som v termoboxe našiel iba jednu aj to mŕtvu
    • Gupky-koi showa boli tiež takmer polomŕtve ale cestu prežila iba jedna
    • Na spodku termoboxu bola vytečená voda (takmer ľadová)
    • Jeden so sáčkov,zrejme v čom boli krevetky bol pretrhnutý
    • Do dnešného dňa od doručenia objednávky sa mi obchod nijako nevyjadril čo je už vlastne cca 6 dní,takže považujem za nedodržanie ich časti zmluvy ktorú som potvrdil odoslaním objednávky
    • NEODPORÚČAM!

Vsetky ryby a slimaky boli dorucene MRTVE…

• Prasknutý sáčok a rybičky uplne ine ako boli v objednávke a hlavne mi prišla mŕtva rybička!

krevety black rose nie su black rose . su kadejake hnede modre len black rose nie.

Objednane mrenky boli cca 2-3cm velke. Platil som za XL velkost. Pancierniky tiez malinke. Rybky dosli v uplne ladovej vode. A to som si priplacal za dopravu pre zive zvierata 8.99Eur. Kurier ani nevedel ze ma zivy tovar,co nedavam za vinu preprevnej spolocnosti,ale odosielatelovi,ktory poslal spolocnostou tovar ako obycajny za polovicnu cenu. Mimochodom mrenky 2x vacsie predavaju v chovproduktoch za polovicnu cenu. NEODPORUCAM.

V balíku bol iba 1 ks výrobku, namiesto objednaných a zapletených 2 kusov!

• 5 dní som čakal ani by ani mu žiadne email sms volania nič absolútne nefér zrušiť to celé

• Rybky boli v zúboženom stave. Jedna zahynula za 24 hodín. Teraz ich kriesim. Nie je isté, či samičky sú tá varieta, čo som chcel. Samčeky v tejto zásielke sú totálne malé. Ale guramy sú v pohode.

Nie je to obchod pre tých, čo chcú kvalitu. Už predtým som reklamoval jednu varietu gupiek. Myslel som si, že ak im urobím ďalší obchod, tak dostanem kvalitné ryby. Nedostal som a ďalšiu reklamáciu už nechcem riešiť.

Neodporucam!!!!!! Objednal som si Pr. Red full albin 12ks ( mal som snimo dobte skusenosti z minulosti...) ryby prosli zabalene super ale to co bolo vo vbutri smradlava voda polomtyveryby, uplne smejdy krive male hrcate a zjavne chore v prvy den postupne zdochli 4 a potom postupne skapinali ostali tan 4... pisal som im reklamaciu este v ten den neodpovrdali tak som to dal pravnicke... neodporucam!!!!!!!!!!!!!!

• Rybičky ktoré prezentujú na obrazku nezodpovedajú realite

Objednala som gupky moscow blue, žiaľ som ostala sklamaná, nejednalo sa o čistú líniu, gupky majú na zadnej plutve aj oranžovú farbu, okrem toho jeden samček aj obhryzenú. Nevhodné do chovu, výhodné peniaze...

Tovar mi po 10 dňoch stále nebol doručený

• Vsšetky rybycky okrem pancierniciek mi odisli Mali krupicku stare rybky co som tam mal nastastie prezili pravdaze hned som nasadil lieky lebo podla vsetkeho by aj tie posli.Celkom 20 tetier.Akvaruium som mal zabehnute.
  • 12 dní po objednavke tovar ešte neprišiel

• Donáška domov
    • Choré rybičky

Ihneď po doručení mrenky začali kapať. Po týždni z 10 je ich už len 4.

Reakcia obchodu Toprybicky

Krásny deň Tibor
    Mrzí nás vaša negatívna skúsenosť, avšak voči označeniu našich rybičiek za choré sa musíme vyhradiť. Všetky naše druhy sú chované v našej chovni chovateľom, ktorý sa chovom rybičiek zaoberá viac ako 25 rokov.
    Vďaka tomu poznáme kvalitu a zdravotný stav našich rýb a zároveň NEVYKUPUJEME žiadne rybičky z transportu. Práve na zdraví a vitalite všetkých našich druhov si dávame obzvlášť záležať. Je to tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo sme s predajom akváriových rýb začali.
    Dôvodov úhynu rybičiek môže byť niekoľko, ako napríklad zlá aklimatizácia, zlá kombinácia druhov poprípade zlá kvalita vody.
    Chcem sa, teda spýtať na základe čoho usudzujete, že sa jedná o chorobu? Pri tých ďalších 40 kusov neoniek, ktoré od nás máte je všetko v poriadku alebo aj tam je problém?
    Každopádne ak ste mali pocit, že z našej strany došlo k nejakému pochybeniu stačilo napísať poprípade zatelefonovať a určite, by sme vašu stratu vykompenzovali či už doručením nových rybičiek poprípade vrátením peňazí.
    Je tiež pravdepodobné, že by sme spoločne prišli na skutočný dôvod úhynu rýb a do budúcna mu predišli.
    Tomáš z toprybicky.sk