• Lacné nebezpečné osvetlenie bez certifikátu, Aliexpress za 2 eurá. Nikdy viac.

Dobry den pani Jana,
    model, ktory ste si objednala si objednalo uz mnozstvo zakaznikov, a taketo vyjadrenie k nam prislo iba od Vas. Mozeme Vas ubezpecit, ze tovar z aliexpressu urcite neobjednavame. Keby ste si objednali taky model za spominane 2 eura, urcite by ste videli rozdiel.
    Velmi nam zalezi na spokojnosti zakaznikov a Vas nazor nas mrzi. Urcite nas kontaktujte s detailami a verime, ze sa vsetko vysvetli a zmenite aj tu tento zly nazor.
    Tim TopLED.sk

• Tovar prisiel v poskodenom obale (chybalo zap.usko na kufriku.To musel vidiet predaj ca,tak isto chyba vymedzovacia trubka na aku v baterke

Obchod sa pohorsil.....

• namiesto solarnych retazi ste poslali obycajnu vianocnu retaz a musela som zaplatit 54 eur, cely obchod je podvod, uz to riesi pravnik

Dobry den pani Kasajova,
    objednala ste si 3ks solarnych vianocnych retazi, ktore sme Vam odoslali este v ten isty den ako ste si zadala objednavku. Okrem tejto "recenzie" a objednavky od Vas nemame ziaden kontakt.
    Urcite budete uspesnejsia v rieseni cohokolvek ked budete komunikovat, lebo samo sa nikdy nic nevyriesi a my Vam citat myslienky zial nevieme. Nech sa Vas pravnik najskor porozprava s Vami a poradi Vam ake mate prava a ako postupovat, urcite Vam to pomoze. Poradime Vam aj my: ak sa Vam nieco nezda, najjednoduchsie je zavolat alebo napisat s cim mate problem. Taktiez mate zakonne pravo neposkodeny tovar vratit aj v pripade nespokojnosti.
    Napriek Vasmu ociernovaniu nasho dlhorocneho a drvivou vacsinou zakazkov chvaleneho eshopu Vam prajeme vsetko dobre v zivote.
    TopLED.sk

Dodaný iný tovar, lacnejší za cenu objednaného.

• Richlost dodania tovaru nič ine.
    • Namiesto objednaneho vybraného tovaru mi poslali nezodpovedajuci smejd. Ani baterka ani akumlator a k tomu popis nič nesedelo. No hrôza ešte aj chuť má prešla na riešenie reklamácie.

Dobry den pan Ladislav,
    model, ktory ste si objednal, pouzivaju s absolutnou spokojnostou uz dlhsiu dobu aj armadne zlozky SR. Ak ste mal akykolvek problem s objednavkou, urcite ste nas mal kontaktovat. Lebo posobi trosku neseriozne az zvlastne, ze na zlu recenziu ste mal naladu, ale na napisanie emailu alebo na zavolanie k nam uz nie...
    Velmi nam zalezi na spokojnosti zakaznikov a toto nas teda mrzi. Urcite nas kontaktujte s detailami a verime, ze sa vsetko vysvetli a zmenite aj tu tento zly nazor.
    Tim TopLED.sk

• Rychle jednanie
    • Rychle dorucenie
    • Dobra cena
    • Tovar som si vybrala aj na zaklade telefonickeho hovoru, udaje neboli spravne
    • Led-ka je po velmi kratkom case od zasvietenia velmi horuca,musim kontrolovat, aby nebola blizko horlaveho materialu.
    • Nespravne info od predavajuceho.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za nákup a Vašu reakciu.

Pokiaľ ide o informácie k produktom, pristupujeme k našim zákazníkom vždy zodpovedne, čestne a pravdivo. Objednala ste si LED žiarovky z kategórie BASIC, a teda s plastovým telom. Na týchto GROW žiarovkách čipy nie sú nijak chránené sklom, či chladené hliníkom. Ich teplota je preto prirodzene vyššia, avšak nikde nie tak horúca, aby svietidlá poškodili či zapálili nejaký predmet! Sú dlhodobo testované v našom záhradnom centre a taktiež overené zákazníkmi, o čom hovoria aj naše recenzie. Vyššiu kvalitu osvetlenia rastlín poskytujú LED grow žiarovky s označením PROFI, ktoré disponujú hliníkovým telom a chladením čipov: http://www.topled.sk/index.php?route=product/product&path=61_160&product_id=504
    V prípade akýchkoľvek dotazov či Vašej nespokojnosti so zakúpeným produktom ste mali riešiť možné problémy predovšetkým s nami, nie s HEUREKOU.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetko dobré.

Tím TopLED.sk

• ...

...

• Slabiny su take ze neposlu k tomu co je napisane v popise

Dobry den,
    mrzi nas Vasa nespokojnost, ale dodali sme Vam presne tovar, ktory ste si objednal. V popise Vami objednaneho tovau nebolo uvedene nic viac. Zrejme ste mal zaujem o RGB set s prislusenstvom. V ponuke mame samotne pasiky ako aj sety pasik+riadiaca jednotka alebo kompletny set pasik+riadiaca jednotka+adapter na 12V. Ak potrebujete este nieco alebo nieco ine, napiste nam. Prajeme pozehnane Vianoce

Tovar, ktorý som si objednal som nedostal. Omylom poslali iný. Komunikácia s obchodom bola ale veľmi dobrá. Poslali späť na účet rozdiel v cene. Takéto chyby by sa ale stávať nemali.

Tovar som objednal 4.11.2016. Dnes je 28.11.2016 a tovar mi nebol doručený. Údajne pre problémy na colnici. Zatiaľ najdlhšia doba dodania pri kúpe cez internet. Hlavne, že ohodnotiť nákup mám už potýždni od objednania

Bol som nemilo prekvapený, keď baterka prišla v listovej obálke v bublinkovej folii. Bez príslušenstva bez krabičky bez batérie bez nabíjačky. Proste hola baterka. :-)

Reakcia obchodu Topled

Dobry den, mrzi nas Vasa nespokojnost. Baterka bola odoslana v bezpecnom baleni, aby sa dopravou nic neposkodilo. Kedze tento model dodavatel dodava bez specialneho balenia, tak nebol v krabicke.
    Ohladom obsahu balenia, tak Vam bola dorucena baterka, tak ako ste si ju objednavali. Tak ako je aj v popise uvedene, tento model neobsahuje baterie ci dodatocne prislusenstvo. Baterky s nabijatelnymi bateriami a nabijackou su oznacene ako SET a je to vzdy aj presne popisane. Momentalne su po vypredani (do naskladnenia) stiahnute z eshopu okrem setu Celovky.

• lacný nekvalitný tovar

vysoké ceny za nekvalitu

• nekvalitný tovar, 3 veci zo 4 sa do pár dní používania pokazili

• Neviem
    • Neviem

Bez problemov

• Kupila som vianocne osvetlenie len preto, ze v inom obchode som take nezohnala
    • Komunikacia

Do momentu potvrdenia objednavky bola komunikacia v poriadu, slubovali tovar dodat do vianoc,po urgencii kde je balik odpovedali - odoslany a komunikacia bola ukoncena.
    Neodporucam nakupovat v tomto obchode.
    Dovod - vianocne osvetlenie dodali po vianociach

Reakcia obchodu Topled

Pani Marta, pocas Vasej objednavky sme Vam napisali 4 spravy, pricom dve uz boli po odslani zásielky a nie na Vasu urgenciu. Tato Vasa informacia nie je pravdiva.
    Skontrolujte si prosim nase spravy. Dva dni pred odoslanim(vikend) sme Vam napisali spravu kedy to bude odoslane, v den odoslania sme Vam napisali spravu, ze to bolo odoslane a este aj den po odoslani sme Vam napisali spravu, ze to bolo v predosly den odoslane a poslali sme Vam tam aj cislo zásielky, pod ktorym si mozete sledovat zasielku - toto vsetko bolo z nasej iniciatívy a nie na zaklade Vasej urgencie ako klamne uvadzate. Komunikacia je nasou prioritou a na tom si zakladame, tak nas mrzi taketo Vase tvrdenie. Vasa nespokojnost ma byt smerovana na Slovensku postu a nie na nas. Zasielku sme Vam odoslali uz v nedelu 21.12 na poste v Auparku a to 1. triedou. Posta garantuje dodanie 1.triedou nasledujuci pracovny den, ale kedze to bolo podane v nedelu, tak Vam to malo byt dorucene najneskôr v utorok. Zial nemozeme za to, ze posta zlyhala a zasielka sa im stratila. Osobne sme reklamovali na poste stratu zásielok a teda ich nedorucenie v nasledujuci den avsak tento problem a teda dorucenie do Vianoc nam uz nevedeli zrealizovat. Urobili sme viac ako je standard.
    Poprosime Vas o opravu hodnotenia, lebo Vas hnev nema byt na nase sluzby, ale na Slovensku postu.

• nemajú na stránke tel.kontakt
    • dodacia doba podla obch.podmienok nedodržaná
    • neplátca DPH

Reakcia obchodu Topled

Telefónny kontakt je uvedený na stránke kontakty. Po objednaní tovaru je tel. kontakt uvedený aj v potvrdzovacom emaily! Pán chcel expresné doručenie pred Veľkou nocou a bol lakomý priplatiť si 6 e za UPS... údaj o tom že sme neplátci DPH je tiež uvedený v kontaktoch!

• moznost objednaj y domu
    • neviete presno co kupujete,nie je zname odkial{krajina povodu} pochadza tovar

pravdepod.by som neodporucal, neviete co presne kupujete na rozdiel od kamenneho obchodu

• nemusím nikam chodiť zbytočne
    • nepostrehol som žiadne

každý je zodpovedný sám za seba