Tovar je asi chybny, prvy drez nam prisiel kopmpletne rozbity, reklamacia bola uspesna.
    Druhy drez nam praskol na dvoch miestach pri zakladani. Neslo o zle zaobchazdanie, nebol prvy ktory sme zakladali a nebolo v nasom umysle si ho posodit

• Výhody žiadne , sú to podvodníci klamú a zavádzajú.
    • Nečestnosť a nespolahlivosť, ak nakúpite u tejto spoločnosti sú to vyhodené peniaze vrátenie tovaru alebo reklamáciu nemáte šanču dorieši't do úspešného konca. Kto chce nakúpit a byt spokojný nech kupi radšej inde.

Nič nekupovať, akonáhle zaplatite o peniaze prakticky prídete.

• Bol mi doručený tovar, ktorý som si neobjednala. Reklamácia bola vybavená v poriadku, pani, ktorá to vybavovala bola milá, aj keď objednaný tovar prišiel o deň neskôr, ako mi bolo potvrdené. Na druhý pokus mi bol doručený tovar znečistený olejom a čiastočne poškodený, avšak vzhľadom na to, že som ho už potrebovala k montáži, a poškodené časti nebudú na viditeľnom mieste, rozhodla som si ho ponechať. Napriek mojej sťažnosti mi nebolo ponúknuté náhradné riešenie, dostalo sa mi iba milého ospravedlnenia. Nepredpokladám, že v tomto obchode budem v budúcnosti nakupovať.

Chybovosť, tovar prišiel až na druhý pokus a znečistený, nebolo ponúknuté náhradné riešenie. Žiaľ, kvalitatívne neporovnateľné s mojou skúsenosťou so zahraničnými e-shopmi.