• Rozhodla som sa nakúpiť, lebo že vraj Vaše taška sú kvalitné.
    • Tovar mi nebol doručený, nikto ma ani nekontaktoval. To je dosť zlé !

Neodporúčam.

• rychlost
    • chybajuca komunikacia zo strany obchodu po doruceni tovaru kvoli inemu tovaru

neodporucam, nakolko sme objednavali skolsku tasku a k nej mal byt peracnik toho isteho vzoru zdarma, nakolko sa osve nepredava, nam vsak ku farebnej dievcenskej taske prisiel cisto cierny peracnik, na nase otazky v emaile vobec nereagovali, tak sme zhanali zodpovedajuci peracnik po kamennych obchodoch, kde nam len potvrdili, ze peracnik sa samotny nepredava, iba s taskou :/
    este by som rada dodala, ze zasielka prisla v polootvorenej krabici, prelepena len tenkou lepiacou paskou, tak sme boli radi, ze tovar napriek tomu bol neposkodeny

• Neviem, prevážili negatíva.
    • Prišiel nám tovar v inom farebnom prevedení, aký sme objednali, a vôbec nás na to dopredu nikto neupozornil. Ešte aj v potvrdení objednávky, ktorý nám mailom prišiel bol uvedený pôvodne objednaný tovar a nie skutočne objednaný. Keby sme to vedeli dopredu, asi by sme cez net váš tovar neobjednávali, ale si ho radšej kúpili v obchode. Cenovo by nás to vyšlo rovnako, ak nie lacnejšie a mali by sme to, čo sme chceli. Chceli sme totiž tašku, torá bude ladiť s peračníkom, aj preto sme chceli využiť váš obchod. Žiaľ, poslali nám peračník inej farby ako taška a vôbec nás o tom dopredu neinformovali. Ešte i dnes som na to nahnevaná.

Určite vás nebudem odporúčať známym. Veľmi ma obchod nahneval, ale pre krátkosť času (teda blížiaci sa školský rok) sa nám to už nechcelo riešiť. Som veľmi sklamaná. Nakupovala som u vás prvý a poslednýkrát :-(

• rýchle, kvalitné

• siroka skala produktov, pekna webstranka a rozumna cena
    • Taska smrdela ako cinsky tovar na mileticke, hrozne

Kluden mozu nakupovat s tym vedomim, ze kvalita nemusi byt taka ako vidia na obrazku, smrad teda nevidno...chapem, ze to mozno musi byt, ale aj tak...

• Exluzívne rýchle dodanie tovaru, priam som ostala šokovaná.
    • Kupovala som školskú tašku myslela som si, že pri výrobe niekto skúšal vložiť do tašky učebníce. Formát by mohol byť o 3cm širší a zips o 2 cm dlhší aby sa knihy a zošity nemuseli pri vkladaní prehýbať.

Odporúčala by som nákup, tašky sú kvalitne vyrobené, ale lepšie je si tašku niekde pred odjednaním cez internet obzrieť.

Reakcia obchodu Topgal.sk

Dobrý deň, predávame ročne desaťtisíce školských a študentských tašiek a Vaša pripomienka o veľkosti je prvá napriek tomu ju starostilivo zhodnotíme pri návrhoch ďalších kolekcií. Je možné, že máte atypický resp. nejaký nový rozmer učebnice.
    Náš obchod ako 4 násobný eshop roka ponúka lehotu až 30 dní na vrátenie alebo výmenu školskej tašky, preto Vám ponúkame túto bezplatnú službu. V prípade záujmu nás kontaktujte na t.č. 058/7331 222.
    V poslednej vete uvádzate, že odporúčate nákup našej tašky preto nás mrzí a celkom nechápeme prečo ste v hodnotení neodporúčali nákup.
    Topgal TEAM

Tovar mi nebol doruceny nakolko mali iba dva kusy a neposkytli mi ziadnu nahradu.

• siroky vyber
    • nema

super

Reakcia obchodu Topgal.sk

Dobrý Deň, sme veľmi radi, že ste s obchodom spokojný na 100%, a práve preto nechápememe dôvod, prečo neodporúčate nákup u nás. Aj ako trojnásobný víťaz spotrebiteľskej ankety ShopRoku robíme občas chyby, a snažíme sa ich napraviť, preto by sme boli radi, keby ste nám napísali dôvod na [email protected], prečo neodporúčate obchod. Ďakujeme!

• rychlost ,kvalita tovaru
    • ak pošle distribucia obal poškodený kurier to prevezme, je na objednavateľovy či to prevezme alebo nie.Bolo na mne či tovarč prevezmem.Nechcel som dlhšie čakať.

Dajte si poriadny pozor na tovar. Ak je poškodeny, bez vahania ho vráť.

Reakcia obchodu Topgal.sk

Dobrý Deň, vaša negatívna skúsenosť nás veľmi mrzí. Žiaľ, z Vašej reakcie nebolo zrejmé, či sa jedná o poškodenie tovaru, alebo len obalu/kartónovej krabice. Uvadzate poškodený tovar, ale na druhej strane aj kvalitu tovaru, ako pozitívnu skúsenosť s našim e-shopom.

Objednaný tovar balíme do štandardných lepenkových krabíc, ktoré sa ojedinele môžu poškodiť pri nesprávnom zaobchádzaní/skladovaní počas prepravy kuriérskou spoločnosťou. Ak zákazník odmietne prevziať poškodený balík, resp. tovar z takého dôvodu, automaticky zasielame novú zásielku na vlastné náklady. Samozrejme celá reklamácia takého charakteru má rýchlejší priebeh, ak nás zákazník kontaktuje.

Recenzie našich zákazníkov sú anonymné, vašu objednávku nie sme schopní identifikovať, preto by sme vás chceli požiadať, aby ste nám napísali vzniknutý problém e-mailom na [email protected]. V prípade ak bol tovar poškodený počas prepravy, aj keď zavinením tretej strany, je v našom záujme túto nepríjemnú situáciu riešiť k vašej spokojnosti aj dodatočne.

• Recenzia bola vymazaná, pretože bola napísaná zástupcom konkurenčného obchodu.

• objednala som tovar a dodnes po desiatich dnoch ani tovar nemam ani jedinu odpoved od vas, hoci som pisala mail aj chatovala

prvy a posledny nakup zaroven u vas
    z mojej strany akurat strata drahocenneho casu

Reakcia obchodu Topgal.sk

Dobrý deň, vaša zlá skúsenosť nás veľmi mrzí, najmä preto, že je to jediná negatívna reakcia resp. skúsenosť s našim eshopom za posledné roky o čom svedčia aj reakcie ostatných zákazníkov. Vašu objednávku sme žiaľ nemohli vyexpedovať nakoľko sme v tomto prípade neustrážili posledný kus na sklade. Samozrejme sme sa Vás pokúsili opakovane telefonicky kontaktovať na čísle ktoré ste zadali na objednávke (aj dnes 25.8.) žiaľ neúspešne. Preto Vás chceme požiadať, aby ste nás kontaktovali na t.č. 058/7331222 alebo mailom na adrese [email protected] a budeme sa Vám snažiť nájst alternatívny výrobok alebo poskytnúť zľavu na iný produkt z našej ponuky o ktorý by ste mali záujem.
    S pozdravom TOPGAL team