• som sklamaná zo školskej tašky pre prvacku, pred dvoma som kúpila dcére tiez a bola som spokojná veľmi ale po dvoch rokov to vyzerá ze sa už šetrí materiálom aj na taškach, lebo ten istý typ ale taška je vidielne užšia a celkovo menšia, ale cena samozrejme rovnaka

Reakcia obchodu Topgal.sk

Dobrý deň Jarka, ďakujeme za Váš podnet.

Veľmi nás mrzí, že by ste nákup na našom e-shope neodporúčali, avšak predpokladáme že po bezproblémovom a včasnom dodaní ste hodnotili skôr produkt ako poskytnuté služby.

Podstatným rozdielom medzi taškou ENDY 21005, ktorú ste objednali teraz a taškou ELLY 18007 ktorú ste objednali pred dvomi rokmi je, že majú v podstate úplne iný strih. Model ELLY je objemnejší ako ENDY - ak by ste sa na nás pred nákupom obrátili, určite by sme Vám ponúkli iný, viac vyhovujúci strih pre vašu dcéru.

Na strihu ENDY naši dizajnéri tiež vykonali zmeny v strihu, výsledkom čoho je lepšie usporiadanie komôr, ale k zásadnej zmene veľkosti nedošlo. Optimalizácia strihu cenu produktov nijak zásadne neovplyvní. K zmene maloobchodných cien sme pristúpili z dôvodu zvýšenia cien výrobných a logistických nákladov.

Sme pripravení vyriešiť situáciu s nesprávnym výberom tašky k Vašej spokojnosti, prosím kontaktujte náš zákaznícky servis: https://www.topgal.sk/kontakty/

tím Topgal.sk

Obsah objednávky bol zaslaný nekompletný

Tovar po 3 mesiacoch nebol dodany,objednavku som zrusila,peniaze vratili,komunikacia z ich strany slaba.

Dobrý Deň,

Vaša skúsenosť nás mrzí, ale predpokladáme, že sa jedná o omyl, prípadne o objednávku v inom internetovom obchode. Predmetná objednávka školského setu bola vytvorená 10.8.2021 o 9:11 na dobierku a dodaná kuriérom 11.8.2021 o 11:25.

Na zákazníckom servise neevidujeme od založenia firmy žiadnu nerealizovanú objednávku, ktorá by spĺňala Vami popisovanú neuveriteľne nízku úroveň starostlivosti o zákazníka.

V prípade akýchkoľvek nejasností prosím kontaktujte náš zákaznícky servis. Sme Vám plne k dispozícii.

tím Topgal.sk

• prisiel iny vzor aktovky aky som objednala

Reakcia obchodu Topgal.sk

Dobrý Deň, Vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Chyba sa môže stať pri balení zásielky, tiež sme len ľudia. Takéto prípady riešime okamžitou a bezplatnou výmenou produktu. V zákazníckom servise sme nedohľadali požiadavku od Vás. Prosím kontaktuje náš zákaznícky servis ( https://www.topgal.sk/kontakty/ ), aby sme mohli tento problém vyriešiť k Vašej spokojnosti. Ďakujeme.

• drobny tovar zabaleny vo velkej krabici.
    • cena dopravy 50% z ceny tovaru, ak si dokupujete nejaku drobnost. Pritom stacilo to poslat lacnejsie ako listovu zasielku a nie ako balik.

Dobrý Deň,

Vaše sklamanie nás mrzí, ale na našej stránke a v nákupnom procese je jednoznačne uvedený poplatok za doručenie tovaru ešte pred ukončením objednávky, preto nepredpokladáme, že ste sa o podmienkach dozvedeli až po prijatí zásielky.

Priznávame, že cena za doručenie nemusí byť výhodná, ak si objednávate tovar s nízkou hodnotou. Drvivú väčšinu školských a študentských tašiek - ktoré sú naším hlavným sortimentom - doručujeme zadarmo.

Vaša objednávka bola doručená nasledujúci pracovný deň a keďže ste objednaný tovar v recenzii nespomenuli, predpokladáme, že ste s ním spokojný.

Ďakujeme za pochopenie, tím Topgal.sk

• nevidíš výrobok dostatočne, vrecká, ich funkčnosť. Myslím školský batoh.

• Produkty sú nafotené.

Slovný popis produktu nesedí so skutočnosťou. V popise bolo, že peračník má priesvitnú priehradku na rozvrh, na perá a ceruzky sú tam vraj gumičky na 18 kusov + 4 + 2 ďalšie gumičkové úchyty. Nič z tohto nie je pravda. Peračník obsahuje 9 úchytov na ceruzky/perá a 1 sieťku. Som sklamaná, objednala som to práve kvôli väčšej možnosti triedenia. Ale teraz to bude mať syn zložitejšie ☹️

Reakcia obchodu Topgal.sk

Dobrý Deň, vaša skúsenosť nás mrzí. Prosím ozvite sa nám na [email protected], preveríme produkt vo vašej objednávke, a navrhneme riešenie tohto problému. Ďakujeme.

• Doručili mi iný tovar. Práca navyše pri reklamácií, nešťastné dieťa, nespokojný rodič a to pri cene cca. 110 Eur. Takto nenazývam kvalitné služby

Reakcia obchodu Topgal.sk

Dobrý Deň, Vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Predpokladám, že problém bol vyriešený obratom po kontaktovaní zákazníckeho servisu na náklady obchodu. Snažíme poskytnúť maximálny servis zákazníkom, ale priznávame, že môže dôjsť k ľudskej chybe pri balení. Za nepríjemnosti spojené s chybným dodaním sa Vám ospravedlňujeme.

• tovar kvalitný
    • rýchle doručenie
    • veľkou nevýhodou je personál, ktorí v práci asi nerozmýšla....
    • objednám si darčekovú krabicu, áno pošlú, ale vianočný motív... nevedela som či sa mám smiať pri odovzdávaní darčeku, alebo sa tváriť, že už sú vianoce....
    • pri prvej objednávke mi pre istotu poslali namiesto vrecka na prezúvky, pláštenku na aktovku
    • do tretice tam už určite neobjednám

• Ak by sa tovaru nieco stalo lahsia komunikacia na opravu, nahradu alebo dokupenie.

Odporucam krasny a kvalitny material. Rychla komunikacia a dodanie tovaru.
    Dakujem

• tovar mal byť rýchlo doručený ale doteraz sa tak nestalo
    • spoluprácu s prepravnou spoločnosťou GLS SLovakia, prepravná spoločnosť GLS Slovakia je nespoľahlivá, urobí všetko preto aby Vám balík nedoručili!

neodporúčam tento obchod len preto, že spoločnosť GLS Slovakia nespolupracuje so zákazníkom a neakceptuje požiadavku na doručenie, pracovníčky v centrále vedome klamú a poskytujú zavádzajúce informácie

Tovar zobrazený (na fotke) na stránke nezodpovedá skutočnosti. Tovar je nafotený v jasných farbách a nám prišiel vyblednutý, nevýrazný.

• Doručenie tovaru a 24-hodinova lehota splatnosti a dorucenia tovaru.

SMSka mi prisla az po dodani tovaru prepravcom na moju adresu, kde sa uz nachadzal (pritom som uviedla v poznamke, ze nebudem doma - neakceptovane) a rychlo som musela riesit, ako mi to maju dorucit - t.z. upozornena som nebola (ak som aj bola upozornena o doruceni tovaru mailom, nie kazdy ma kazdodenny pristup do svojho mailboxu).

• Už druhý krát mi zabudli do balíka pribaliť jeden kus tovaru, ktorý som si objednala. Objednala som zakaždým 4 kusy a doručili mi len tri.Zlý servis, žiadna komunikácia s kupujúcim. Nedá sa dovolať a na maily neodpovedajú. Neodporúčam túto stránku - môžem len ďakovať bohu, že tovar prišiel nepoškodený, neviem ako kde a komu by som ho reklamovala.

• Zavádzanie zákazníka.
    • Na stránke bolo uvedené, ze ku každej objednávke nad určitú sumu je darček grátis.
    • Nakolko toto nebol moj prvý nakup, viem, ze darčekom sa rozumie maly upomienkovy predmet s logom spoločnosti ( kľúčenka, dosky na zošity atd.)
    • Po doručení tovaru som volala do spoločnosti topgal, kde mi bolo prisľúbené, ze mi dodatočne balíček s darčekom pošlú.
    • Do dnešného dňa sa tak nestalo.
    • Zdá sa mi to dost nekorektne, v budúcnosti som rozhodnutá, ze výrobky spoločnosti topgal kúpim v inej spoločnosti.

Neodporúčam- moje dieta ste sklamali, s tovarom som spokojná, s celkovým PR nie.

• hovno
    • fuj

• Očakávala som vyššiu kvalitu tašky za zvýšenú cenu, pretože už mám doma tri tašky od Topgalu z predchádzajúcich rokov a bola som s nimi veľmi spokojná. Táto taška mi pripadá ako imitácia Topgalu a nie ako pravá taška. A chrbtová časť je málo vystužená, kovová časť nestačí podľa mňa.

• ziadne
    • tovar strasne smrdi a ani za tyzden sa neda toho smradu cinskeho plastu zbavit

smradlavy tovar po cinskej gume

• ziadne
    • amatersky pristup

nekupovat v topgal

• Komunikácia neresguje na e-mailovú komunikaciu zi strany zákazníka.

Výrobky su pekné ale nedostatky tivar je nedostatočné kontrolovani, vytobne vady na výrobku.