Predajňa neaktualizovala stavy zásob na sklade, tovar už nemali na sklade napriek tomu, že cez web ich mal na sklade.

• Napisali mi, ze sa stala chyba a tovar nemaju na sklade a ze peniaze mi poslu spat. Zatial nemam ani peniaze ani tovar, je to uz 5 dni.

• Haló, stále sa mi nedostavila moja obejdnávka…ako predstavoval som si inak jednochosť online stránky a pohodlsnosť pocesu doručenia ale som doposiaľ sklamaný
  • Nemali aktualizovaný eshop,výrobok som zaplatil a obchod mi objednavku zrušil z dôvodu že sa tovar medzitým predal na predajni…musel som cakat na vrátenie peňazí.

• Tovar bol doručený nekompletný, rozbalený bez pôvodného obalu, chýbal montážny návod

• Ponúkaný výrobok nebol

• Promptne vybavenie
    • Objednávka nebola kompletná

• Žiadna informácia o objednávke
    • Príliš dlhé dodanie

Tovar na objednávke nezodpovedal dorucenemu, resp. popis na stránke bol iný , ako bol doručený. O tom ma síce telefonicky pred odoslaním upozornili, ale keďže mi to súrilo a mal som to už zaplatené, neodstúpil som od zmluvy.

• doručený iný model tovaru ako objednaný

Mali poslať duše so zahnutým ventilom (lepšia dostupnosť pumpou), poslali s rovným.

Nakoľko na stránke bol uvedený posledný kus na sklade cyklopočítača Giant Ridecontrol Plus, tento produkt som si objednala. Keď ani po 3 dňoch (deklarované doručenie je 1-2 dni cez DPD) mi neprišiel kuriér, musela som kontaktovať obchod v akom stave je moja objednávka. Na to som sa dozvedela, že ma mal kontaktovať kolega (ktorý sa na to vykašľal), že majú chybu na stránke a ten posledný kus je nefunkčný po reklamácii. Podotýkam, že ešte stále ho majú vedený na stránke, že je k dispozícii, dokonca naň majú uvedenú 10%-nú zľavu! Takže pekne mi peniaze stiahli z účtu a na oslavy som išla s prázdnymi rukami...

• Tovar prisiel poskodeny

• Ruší objednávky

Ponúkaný tovar, bol nedostupny

Ako to uz byva, komunikacia a riesenie potrieb zakaznika sa zmrazi, ked nastane problem. Veci ako korcule sa teraz nedaju vyskusat, tak som objednal, ved je moznost tovar vratit. Kedze korcule boli velke, oslovil som obchod, nakolko to sami pozaduju pred odoslanim tovaru spat. Za 7 dni ziadna odpoved. Tak som necakal na reakciu, ktora by nikdy neprisla a korcule vratene spat v ramci 14 dni, opat zatial ziadna reakcia. Tak nemam ani tovar, ani svoje peniaze. No uvidime, ci mi ich vratia. Ak nie, tak to pojde na sud, preventivne som uz oslovil svojho advokata.

Zatial nemam spatnu vazbu. Nulova komunikacia. Proste klasika, problemy a vratenie nechce nikto riesit.

Reakcia obchodu topasport.eu

Vážený zákazník.
    Úprimne nás mrzí, že ste neboli spokojný. Na druhej strane nerozumieme Vašej prudkej reakcií.
    V obchodných podmienkach máme uvedené, že vrátenie tovaru stačí vopred LEN oznámiť mailom (a hlavne uviesť číslo účtu pre vrátenie peňazí) a následne tovar zaslať späť na našu adresu.
    To je všetko! Jednoduché...
    Tovar od Vás sme prijali 12.4.2021 a hneď v ten deň bol k objednávke aj vystavený dobropis.
    Peniaze sme Vám poslali hneď 13.4.2021 (potvrdenie posielame na mail).
    To znamená, že v čase keď ste písali Vašu recenziu Vám už peniaze boli poslané (možno ste ich už aj mali na účte)

Roky tvrdo pracujeme na dobrom mene našej "značky" a takéto recenzie našu snahu dokážu veľmi rýchlo zmariť. Preto pevne verím, že aj táto recenzia nebola snahou poškodiť dobré meno našej firmy.

s pozdravom
    tím topasport.eu

Rýchlosť spolahlivost

Reakcia obchodu topasport.eu

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za hodnotenie.
    Predpokladám, že ste chceli dať Odporúčam :-)
    keďže ste ako výhody zadali rýchlosť a spoľahlivosť a dali ste nám 100%
    (Napokon Vaša objednávka bola odoslaná v ten istý deň ako ste ju vytvorili a neskôr ste si u nás objednali ešte raz čo nás samozrejme veľmi teší.)
    Ďakujeme.