• Neaktuálne fotky tovaru a neaktuálny popis tovaru. Nezodpovedajú skutočnosti. Na fotke je fialová podrážka a výrobca už dávnejšie tieto šľapky vyrába s tmavo hnedou podrážkou. Ešte aj v popise tovaru bolo uvedené, že majú fialovú podrážku a nie je to tak.

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Tu je možno tak trochu problém s tým, že výrobca lepí rôzne typy podošiev, podľa ich aktuálnej dostupnosti. Napríklad skladom máme aktuálne všetky len s fialovou farbou podošvy. Každopádne máte pravdu na to, že sa môžu podošvy líšiť sme v tomto prípade neupozorňovali.

Dlha cakacia doba na dorucenie od Vas doteraz papucky nemam

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, papučky ste od nás objednali 2. 11. 2023, 13:15:13, od nás k Vám odišli hneď 3. 11. 2023, 14:02. Škoda, že ste sa na nás neobrátili skôr s požiadavkou čo je s Vašou zásielkou a situáciu by sme operatívne riešili s dopravcom. Podľa trackingu zásielky, tá Vám bola doručená na výdajne miesto AlzaBoxu 6. 11. 2023 avšak aktuálne jej už uplynula úložná doba a zásielka bude presmerovaná naspäť k nám ako nevyzdvihnutá.

Topánky sú pekné, avšak na fotke a aj v popise, majú mať kvetinku, ktorá tam nieje. Keďže bol tovar priamo balený vo firme topanočky je zvláštne, že si nik nevšimol, že balí iný model.

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, mrzí nás, že ste nespokojná, model sme Vám zaslali správny, avšak väčšie čísla Protetika vyrába už bez prišitého kvietka o čom sme žiaľ v popise neinformovali, za čo sa Vám ospravedlňujeme.

velkost 41 je realne 39-40

Dobrý deň prajem,
    ďakujeme za recenziu, aj keď ju skôr považujeme ako recenziu produktu ako recenziu obchodu. Čo sa však týka Vami zakúpeného tovaru, naozaj sú šľapky o niečo menšie ako je to bežné pri iných výrobcoch, preto v tabuľke veľkostí uvádzame upozornenie citujem:
    "Dĺžky uvedené v tejto tabuľke uvádza VÝROBCA, no nemusia vždy korešpondovať so skutočnosťou. V prípade potreby, vám radi s výberom veľkosti pomôžeme."
    Ďakujeme za pochopenie.

Štiry krát som zadávala objednávku a zakaždým mi to bolo beviem prečo zrušené tak ma to prestalo bavit a nechala som to taj čiže ortopedické vložky pre vnuka nemám

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, Vaša negatívna recenzia nás mrzí. Zvolili ste si platbu kartou, avšak platba Vám neprebehla, preto Vám systém najprv poslal upozorňujúci email, že môžete platbu zopakovať alebo ju zmeniť na bankový prevod, čo ste nevyužili, preto bola objednávka automaticky systémom zrušená.

Objednala som sandálky pre syna do škôlky, ktoré síce prišli krásne zabalené aj s milou pozornosťou v podobe lízatka. No ani nie po 3 mesiacoch nosenia len vo vnútri ako prezuvky sa vypárala celá pracka, ktorá slúži ako zapínanie sandáliek. Samozrejme na vlastné náklady som musela sandálky vrátiť na reklamáciu. Medzičasom som samozrejme musela synovi kúpiť ďalšie, aby nechodil bosý. Po skoro mesiaci , keď už máme sandálky druhé nám poslali ,,uznanú” reklamáciu, kde bola pracka lajdácky prišitá späť.
    Uznanú reklamáciu a prístup si predstavujem inak. Na takúto značku a eShop som očakávala vyššiu úroveň. Som sklamaná.

Dobrý deň prajem,
    ďakujeme za recenziu, aj keď nie pozitívnu, avšak očakávanú, keďže ste sa nám takouto recenziou vopred vyhrážali. To, že sa na tovare prejavila závada je fakt a mrzí nás to. Vašu reklamáciu sme posunuli na posúdenie výrobcovi, ktorý má právo vadu odstrániť, čo aj urobil. V prípade, ak by sa vada odstrániť nedala, nasledoval by štandardný proces vrátenia peňazí. To ako sa výrobca rozhodne, či obuv opraví alebo dobropisuje my ovplyvniť nijak nevieme. Vo Vašom prípade odpáranú pracku prišili naspäť. Tvrdíte, že bola prišitá lajdácky avšak my sme danú reklamáciu od výrobcu prebrali a bola prišitá úplne štandardným spôsobom. Topánky na reklamáciu od Vás sme prijali 11.6.2021. Opravené topánky Vám boli odoslané 25.6.2021. Čo je 14 dní a nie takmer mesiac ako píšete.
    S pozdravom tím Topánočky.eu

• Skvele ceny
    • Velky vyber
    • Rychlost dodania
    • Tazka komunikacia pri reklamacii mailom

Reakcia obchodu Topánočky.eu

ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí, nás, že ste neboli spokojná s Vašou reklamáciou, nakoľko sme ju vyriešili za celkovo tri dni od jej zadania.
    Pekný deň
    Topánočky.eu

• zlé filtrovanie produktov
    • odpovede na e maily neuspokojivé
    • väčšina zobrazených produktov nedostupná
    • veľká strata času pri nákupnom procese
    • chýba presnejší opis produktov a zloženie materiálu topánok

Nákupný proces je veľmi nekomfortný. Systém filtrovania je zle urobený, pri ktorom stratíte hodiny času, chcela som filtrovať prezuvky od Raka pre deti a neumožnovalo mi vybrať značku a takisto predchádzajuce fitlre sa zrušili, ak som pridala nejaké iné filtre. Je to dosť náročné na čas nakupovať v tomto e shope aj pre VŠ vzdelaného človeka. Navyše, väčšina prezúvok je vypredaných, tak načo majú e shop, keď včase Corana sa dá nakupovať iba cez e shopy? Nakoniec som musela vybrať tie ,čo som nechcela, kedže som strávila už hodiny hľadaním a nemala čas ísť na iný e shop.
    Topánky na von na fotke neboli vidieť, že sú tam otvory z vrchu, inak by som ich nekupila, lebo v popise to nebolo.
    Na moju otázku ohľadne Materiálu modelu prezuvok Scholl som dostala takuto odpoved: "je syntetický, ktorý pozostáva zo špeciálnej kombinácie korku a gumy". AVšak, guma a korok sú prírodné materiály, tak potom neviem prečo takto zavádzajú? Odporúčam radšej tento e shop, ktorý patrí firme Rak, ktorý som našla až po neskôr. https://www.prezuvky.sk/

Reakcia obchodu Topánočky.eu

ďakujeme za Vašu recenziu. To, že ste neboli spokojná nás samozrejme mrzí. Tak ako sme Vám odpovedali vtedy, odpovedáme Vám aj teraz. Doteraz nám žiaden zákazník neadresoval pripomienku k spôsobu fungovania nášho filtrovania. Ak Vám nákup u nás nevyhovoval, na internete je množstvo e-shopov s podobnými produktami, takže to, že ste sa rozhodli nakúpiť u nás je koniec koncov Vašim rozhodnutím.

To, že je veľa tovaru vypredaného je z dôvodu, že pohyb materiálu je aktuálne enormný a nie je možné zabezpečiť, aby bolo všetkého v takom množstve ako je aktuálne dopyt (objednávky na väčšinu tovaru sa realizujú viac ako pol roka dopredu).

Ak ste neboli s modelom spokojná, môžete ho nepoužívaný a v pôvodnom obale do 14 dní vrátiť.

Čo sa týka odpovede na materiál šľapiek, tak ako citujete našu odpoveď, tak si za ňou stojíme, rovnako to uvádza výrobca.

Pekný deň
    Topánočky.eu

Nie som spokojná, lebo vnútro zdravotných šlapiek v jednom páry, bol každým ináč sfarbený a nebola to lacná obuv 59,00 € a tovar bol nekvalitný Bohužiaľ som to súrne potrebovala do práce, tak som to ani nereklamovala. Určite pre budúcnosť si dávajte pozor, čo posielate, aký nekvalitný tovar

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň prajem, ďakujeme za recenziu aj keď nie pozitívnu. Keď tovar nereklamujete (a ani o situácii neinformujete) nie je možné, aby sme situáciu nejak riešili, avšak na našu obranu, podobný problém sme už v minulosti riešili s výrobcom a mierne odlišný odtieň vnútornej stielky nie je podľa neho závadou.

Sandálky protetika, čo mi od eshopu prišli mi pripadajú ako vyradený kus..v korku na špičke dierka (kúsok vypadnuty) a je posunuté vnútro sandálok resp krivo vyrezané..proste niesu úplne rovnaké tak snáď vzhľadom na to že je to orto.tak to malému neublíži že je to posunuté ..tovar sme nevrátili len z jedného dôvodu a to ,že sme ich veľmi potrebovali do škôlky a obchody sú zatvorené kvôli lock downu, čiže na posielanie tovaru hore dole nebol čas.

Dobrý deň prajem,
    v prípade, že ste boli nespokojná s kvalitou výrobku, mohli ste nás aspoň kontaktovať, aby sme sa pokúsili nájsť nejaké riešenie. Sme predajcom, nie výrobcom obuvi. Za kvalitu výrobku zodpovedá jeho výrobca, my pri expedovaní tovar samozrejme kontrolujeme, avšak mohlo sa stať, že nám nejaký detail v kvalite ušiel. Vyradený kus ako píšete, by sme si nikdy nedovolili poslať zákazníkovi. Ak bol nejaký nedostatok v kvalite tovaru, je možné ho štandardne reklamovať, prípadne vrátiť. Skôr ako negatívna recenzia nás mrzí to, že ste nás mohli aspoň nekontaktovali, aby sme si situáciu nejak spoločne prešli, prípadne navrhli riešenie.

• Zrušili mi objednávku a tovar ukazoval, že je na sklade.
    • Ziadna

Neodporúčam, nespokojnosť nakoľko mi zrušili objednávku.

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, nie celkom dobre rozumieme Vášmu rozhorčeniu, nakoľko naozaj ako tvrdíte tovar sme mali skladom, objednávku Vám však zrušil systém automaticky, nakoľko ste za ňu nezaplatili. V emaily, ktorý ste obdržali boli pokyny ako postupovať ak máte o tovar naďalej záujem, že vám môžeme zmeniť platbu z platby kartou napríklad na bankový prevod. Pekný deň

• Veľmi dlhá čakacia doba na tovar. Tovar stále nedorazil (objednávala dom 17.4, dnes je 28.4 a ani na ceste ešte nie je). Komunikácia obchodu je tiež mizerná. 2x ten istý mail v priebehu týždňa a stále nič o doručení. Ak mi príde tovar, určite bude dobrý, no zatiaľ to neviem ohodnotiť, keďže dotazník prišel skór ako tovar......veď za ten čas dieťaťu aj nožička vyrastie

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu aj keď nie pozitívnu. Objednali ste si tovar, o ktorom sme Vás informovali, že je iba na objednávku, tzn. že dodacia doba je 7-10 pracovných dní. Dnes od Vašej objednávky ubehlo presne 7 pracovných dní. Dnes tovar odosielame na Vašu adresu, tzn. zajtra je u Vás, čo je presne 8. pracovný deň. O dobe dodania ste boli informovaná pri dostupnosti tovaru, v košíku a tiež emailom, čiže museli ste vedieť, že naň budete čakať dlhšie. Tovar, ktorý máme skladom expedujeme do 24 hodín, tovar, ktorý je na objednávku, musí najprv prísť k nám.

Nespravne informacie na web stranke ohladom produktov-prisla mi nespravna velkost topanok. Pocas telefonatu s pracovnickou obchodu mi bolo povedane, ze o chybe vedia, ale neopravili info na stranke a mam vyplnit formular, topanky zaslat spat a objednat si nove...

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň. Dakujeme za Vašu recenziu. Áno pri Vami objednanom tovare majú topánky inú vnútornú dĺžku ako je štandadná veľkosť. Je aj pravda, že o probléme vieme a preto v popise daného produktu uvádzame presnú veľkostnú tabuľku tohto produktu (bolo to zverejnené aj v čase Vašej objednávky) . Ak ste sa riadili všeobecnou tabuľkou a nie tabuľkou, ktorú uvádzame pri produkte, chyba s veľkosťou mohla nastať, avšak spravili sme všetko pre to, aby sa jej naši zákazníci nedopúšťali.

• 10dni a topánky nikde

Dobrý deň prajem,
    áno máte pravdu, tovar sa nám pre Vás nepodarilo do 10 dní zabezpečiť (pri Vami objednanom tovare sme uvádzali dobu dodania 7-10 pracovných dní), avšak hneď na 11. deň t.j. 6. septembra od nás konečne k Vám odišla zásielka. Zdržanie spôsobil náš dodávateľ, ktorý v predškolskom čase meškal s dodávkami tovaru za čo sa ospravedlňujeme, aj keď to priamo nevieme ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie.

Objednala som si prvy raz a posledny

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu. Tovar, ktorý ste si objednali ako aj uvádzame na stránke je k dispozícii len na sklade u nášho dodávateľa, čo predlžuje dobu dodania na 7-10 pracovných dní. O tejto skutočnosti sme Vás informovali jednak pri produkte (v detaile jeho dostupnosti), taktiež v košíku a do tretice pri potvrdení Vašej objednávky. Rýchlosť ako nám to zašle dodávateľ nevieme ovplyvniť. Od zadania Vašej objednávky prešlo do dnešného dňa 7 pracovných dní, čiže stále je to v rozmedzí dodacej doby, o ktorej ste boli informovaná. Ďakujeme za pochopenie.

Už druhý krát sa mi stalo, že pri platení objednávky sa mi tovar vymazal z košíka. Platba neprešla a objednávka sa zrušila. Žeby niekto kúpil presne tie isté topánky a bol to posledný kus? No neviem. Takže druhá objednávka a neúspešná.

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, mrzí nás daná situácia, ale je málo pravdepodobné to, žeby sa tovar vypredal a kvôli tomu nebolo schopné uskutočniť objednávku. Pokiaľ nefunguje správne platba platobnou kartou (väčšinou, kvôli prekročeniu na zaplatenie určeného časového limitu) a o tovar máte záujem, vieme už aj na takto "zrušenej" objednávke zmeniť spôsob platby. Ak by ste nám v budúcnosti ešte dali šancu, neváhajte nás v prípade akýchkoľvek komplikácií kontaktovať.

• Rychle dodanie tovaru
    • Nespravne dodane topanky. Obchod ponukol nasledne riesenie ale od vtedy vobec nekomunikuje.

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň, kolegyňa, ktorá mala na starosti túto záležitosť mala dovolenku a pri odchode na ňu zabudla pri návale práce na vzniknutú situáciu a nato, že zostala nedoriešená. Našu chybu si plne uvedomuje, ospravedlňujeme sa za ňu a budeme sa snažiť takýmto situáciám predchádzať.

uz presli 2 tyzdne a tovar nedorazil..

Reakcia obchodu Topánočky.eu

Dobrý deň prajem, Vašu objednávku evidujeme. Objednali ste si ale tovar, ktorý sme nemali skladom o čom ste boli informovaný hneď na viacerých miestach (v detaile produktu, v košíku a ešte aj pri potvrdzujúcom emaily). Ako uvádzame v takomto prípade je dodacia doba 7-10 pracovných dní. Rýchlosť dodania, keď sú položky dostupné len v externom sklade u výrobcu nevieme nijak ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie.