Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Dobrý den
    Když tady čtu, že byla někomu namontována 13pinová zásuvka k TZ a "ono to nefunguje" nedoporučil bych obchod.
    Pro vysvětlení: 13pinové zásuvky a zástrčky se používají již řadu let a to včetně Slovenska, Slovensko opravdu není výjimkou. Pokud je na vozidle 13pin a na vozíku či nosiči 7 pin existuje na to redukce a to samozřejmě i na opak.
    13pin se používá především u nosičů na kola na tažné zařízení.
    Bohudík, za neznalost zákazníka obchod nemůže.