-
Dobrý den
Když tady čtu, že byla někomu namontována 13pinová zásuvka k TZ a "ono to nefunguje" nedoporučil bych obchod.
Pro vysvětlení: 13pinové zásuvky a zástrčky se používají již řadu let a to včetně Slovenska, Slovensko opravdu není výjimkou. Pokud je na vozidle 13pin a na vozíku či nosiči 7 pin existuje na to redukce a to samozřejmě i na opak.
13pin se používá především u nosičů na kola na tažné zařízení.
Bohudík, za neznalost zákazníka obchod nemůže.