• rychle dodanie
    • komunikacia na urovni
    • spokojnost s celym obchodom

odporucam vsetkym

Ďakujeme za Vašu recenziu

• Výber

...

Ďakujeme za Vašu recenziu

• rychlost dodania, spolahlivost, ochota
    • nic

spokojnost s nakupom na 100%

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• rychlost dodania,urcite cena,kvalita.nakupoval som u nich prvy krat,ale uz mam cislo aj email odlozeny,do buducna-dakujem.
    • nemozem tu napisat nic,pretoze vsetko prebehlo k mojej spokojnosti.

urcite aj na buduce-dakujem.

• Seriózny prístup
    • Poradenstvo

Som veľmi milo prekvapená, že existujú takýto seriózny predajcovia. Určite sa na Vás stále obrátim ak budem niečo potrebovať na moje auto.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Prijemné a seriozne jednanie.Rýchle dodanie tovaru.Tovar bez chýb.Odporučam.

Veľmi som sa obaval ako mi bude doručeny tovar a či vôbec bude po pričitani si týchto recenzií,ale možem odporučiť.Som spokojný na 103% .Prijemne jednanie,seriznosť.poradenstvo a rychle dodanie tovaru.

• ochota, slušné jednání
    • žádné

Objednal jsem si plastový kryt kapoty na Renault Espace IV. Tento kryt v nabídce není, ale pro firmu Top-Car nebyl problém ho sehnat. Trvalo to trochu déle, ale ja byl vůbec rád že ho mám. U nás v ČR jsem ho nemohl nikde sehnat. Proto ještě jednou velké dík.

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• dakujem pekne za elektrony + pneumatiky
    • mala som ich doma uz komplet prezute oto menej roboty
    • dik.

• Veľký výber v e-shope
    • Objednal som si tovar a po 5 dnoch tovar nechodi. Volal som v stredu kde je tovar. Bolo mi povedane ze v piatok najneskor v pondelok ho mam. Ani v pondelok tovar neprisiel, tak znova volam kde je tovar a povedali mi ze nan cakaju dva az tri tyzdne.

NESPOLAHLIVY

• Pneumatiky mi zdarma obuli na disky tovar bol u mna do 2 dni.
    • Odporúčam

Lacno a hlavne rýchlo

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Môžem len odporučiť, v zásielke chýbala krytka na alu disk. Spoločnosť po telefonickom kontakte a zaslaní fotografie k akej objednávke a čo vlastne chýba reagovala veľmi pružne a chýbajúcu krytku obratom dodala.
    • Nič proti, akurát, že zásielka neprišla na prvý krát kompletná a musela sa reklamovať, čo bolo nakoniec úplne bezproblémové.

Určite odporúčam, cena, kvalita tovaru, vzhľad, dodanie možnosť reklamácie... samé plusy...

Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Výhodná cena, široký sortiment, ochotný personál, info o stave objednávky, a pre nás veľké prekvapenie a najväčšie plus, že gumy prišli obuté na diskoch a vyvážené. Velmi pekne ďakujem a všetkým odporúčam tohto predajcu. Zuzana, Michalovce

Maximálna spokojnosť, aj nabudúce

• Veľmi dobre Ceny
    • Veľký výber
    • Dodanie
    • Zaujimavé produkty

Som rád, že som sa rozhodol pre tento obchod. Veľmi ochotný personál mi poradil pri výbere správnych kolies pre moje auto.
    Kolesá prišli v poriadku a presne take ake sme chceli.
    Určite môžem len doporučiť tento obchod.

• Lacne
    • Rychle dodanie

Objednala som si puklice.Dodaly mi ich na viacerych miestach poskriabane a nalepky z logom pribalily 3 kusy k 4 pukliciam.obchod neodporucam.

Dobrý deň pani Jana,

Na našom internetovom obchode na pravej strane, ako aj na faktúre, máte telefónny kontakt aj email. Stačí sa s nami skontaktovať a nahlasiť reklamáciu. Puklice by sme Vám vymenili. A ak Vám niečo chýbalo v balíku tak tiež stačilo nás kontaktovať. Už sme to písali viac krát, že najprv treba riešiť problém s predavajúcim a ak Vám predavajúci nechce vyhovieť tak potom napísať záporný názor. Vy najprv napišete recenziu a potom zistíte, že sa to dalo riešiť aj inak.

s Pozdravom

Dúfam, že prídu

Dobrý deň

Vy ste si objednali produkt ktorý sme nemali hneď skladom, tak sme ho museli objednať a ako to u nás štandardne chodí, tak tovar máme od objednávky do 2 dní naskladnený. Lenže Váš produkt sa niekde cestou k nám stratil a nevedeli sme Vám povedať presne kedy bude. Na všetky emaily sme Vám odpovedali. A ešte k tomu sme Vám polovicu z ceny produktu, poslali späť, ako odškodnenie za dlhšiu čakaciu dobu. Take veci sa daju bežne vybaviť aj cez email. Nemusi sa to vybavovať tu.

s Pozdravom

Pán Ján,
    My produkty na našom internetovom obchode nechávame na stránke aj keď niesu skladom, preto aby zákaznici ktorý chcú istý typ produktu, alebo zháňaju produkt a nieje dostupný, aby si ho mohli rezervovať a počkať dovtedy, pokiaľ nebude naskladnený. Od teraz to budeme robiť tak, že produkty už nebude možné si rezervovať. Ak bude objednávka zadaná a produkt nebude skladom, automaticky bude objednávka zrušená.

Ďakujeme za recenziu. Pomôže nám to ďalej zlepšovať kvalitu naších služieb.

S Pozdravom
    TOP-CAR

• najprv pisali ze niesu disky na sklade a ze budu o mesiac,po mesiaci a tyzdni som pisal mail ze ci uz su odpisali ze nie,uz presli viac ako 2 mesiace a nikto sa neozval..

neodporucam tuto stranku..

MACOO - Všetky ceny na našom eshope sú s DPH a nikdy ani neboli zobrazované bez DPH !!!

Nika - Ak ste mali problém s diskami mohli ste nás kontaktovať a my by sme Vám ich vymenili za nové, alebo vrátili by sme Vám peniaze. Alebo ste u nás žiaden produkt nezakupili a píšete tu recenzie ktoré ani niesu pravdivé !

Môže sa stať, že objednaný produkt nieje v poriadku (nevšimneme si to pred odoslaním, poškodený pri preprave, zabudne sa niečo pribaliť), ale robíme všetko pre to, aby bol zákaznik spokojný !! To znamená ak je nejaký problém treba komunikovať a všetko sa da vyriešiť.

Firma: TOP-CAR

• Dobre spracovaná stránka
    • Pomerne lacné produkty
    • Ceny sú bez DPH!!!! Zistenie až pri potvrdeni zásielky.

Fajn obchod...

• prehľadná www stránka, dobrá cena
    • Objednané disky boli krivé - na pohľad boli v poriadku, ale v pneuservise mali problém ich vyvážiť, išlo tam veľmi veľa závažia. Majiteľ pneuservisu sa čudoval, odkiaľ som to kúpila, že tam išlo závažia ako na formulu po závode.

V obchode som kúpila preto, že sa dalo ľahko podľa typu auta nájsť vhodne disky, ktoré boli aj s logom a veľmi sa mi páčil dizajn. Ale obchod neodporučím pretože disky neboli kvalitné, boli veľmi krivé