• Rýchle doručenie, kvalitný tovar, ďakujem.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a nákup na Tonersyp.sk.

Veľmi si vážime dôveru a sme radi, že ste sa pri nákupe pások do tlačiarní Brother opäť obrátili práve na nás.
    Je skvelé, že využívate výhody zákazníckeho účtu a nakupujete tak za výhodnejšie ceny.

Zdeňka Vrbová
    www.tonersyp.sk

• Všetko super zatiaľ spokojnosť uvidíme ako dlho vydrží prášok zatiaľ nemám čo vytknúť len odporúčať,rýchle dodanie!

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za skvelú recenziu za Váš prvý nákup na eshope Tonersyp.cz.
    Sme radi, že ste si pre plnenie tonerov HP vybrali materiál práve od nás a veríme, že s ním budete spokojná tak ako s jeho rýchlym dodaním :-)
    Budeme tiež radi, keď sa nabudúce u nás v e-shope zaregistrujete. Stačí na to 1 klik a môžete ihneď využívať výhody účtu – napríklad nakupovať za výhodnejšie ceny.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Zdeňka Vrbová
    Tonersyp.sk

• veľmi rýchle dodanie, do 24 hod.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za recenziu a pochvalu. Rýchlosť doručenia je pre nás veľmi dôležitá a sme preto radi, že sme Vás rýchlym dodaním valca potešili.

Budeme radi, keď sa nabudúce u nás v e-shope zaregistrujete. Stačí na to 1 klik a môžete ihneď využívať výhody účtu – napríklad nakupovať za výhodnejšie ceny.

www.tonersyp.cz

• rýchle jednanie
    • kvalitne zabalený tovar
    • dobrá cena/výkon

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za hodnotenie za Váš prvý nákup na e-shope Tonersyp.sk. Teší nás, že sme Vás potešili rýchlosťou a ďakujeme, že tonery do svojej tlačiarne plníte práve s nami.

Keby ste potrebovali akúkoľvek technickú radu, určite navštívte našu poradňu na www.tonersyp.sk/poradna, alebo napíšte na [email protected]. Pokiaľ to bude v našich silách, radi pomôžeme.

• No

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za hodnotenie a nákup.

Radi Vás nabudúce opäť privítame v našom eshope a budeme radi, keď sa zaregistrujete a využijete napríklad výhodnejšie ceny pre registrovaných zákazníkov. Stačí na to iba 1 klik :).

• Super

Som spokojný. Odporúčam.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za recenziu a prvý nákup na Tonersyp.sk. Vaša spokojnosť nás veľmi potešila. Ďakujeme aj za vytvorenie zákazníckeho účtu, vďaka ktorému automaticky nakupujete za výhodnejšie ceny.

www.tonersyp.sk

• pri chybnej objednavke z mojej strany som bol telefonicky kontaktovany, ze v objednavke mam asi chybu (vacsie mnozstvo tovaru ako je nutne) a ci si je to spravne. Usetrili mi reklamaciu a stres:-). Skvely zaujem o zakaznika. Top sluzby.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za skvelé hodnotenie, sme radi, že sme Vám našimi službami urobili radosť :).

Sme radi, že tonery plníte práve s nami. Pokiaľ by ste potrebovali ďalšiu podporu, všetky návody potrebné na plnenie tonerov nájdete v našej poradni www.tonersyp.sk/poradna.
    Pri ďalšom nákupe sa nezabudnite u nás v e-shope tiež registrovať. Stačí k tomu 1 klik a môžete ihneď využívať výhody účtu - napríklad nakupovať za výhodnejšie ceny.

• Rýchle a kvalitné doručenia

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za skvelé hodnotenie, sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná.
    Ďakujeme aj za vytvorenie zákazníckeho účtu, vďaka ktorému automaticky nakupujete za výhodnejšie ceny :).

www.tonersyp.cz

• Rýchlosť dodania, veľmi kvalitné služby na zákaznickom servise

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za výborné hodnotenie. Teší nás, že ste sa pri nákupe tonera do tlačiarne obrátil práve na nás. Budeme radi, keď sa nabudúce u nás v e-shope zaregistrujete. Stačí k tomu 1 klik a môžete ihneď využívať výhody účtu – napríklad nakupovať za výhodnejšie ceny.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :).

www.tonersyp.sk

objednávala som prvý raz, ale som spokojná

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za objednávku pások do tlačiarne DYMO a skvelú recenziu. Sme radi, že sme pri prvom nákupe splnili Vaše očakávania a radi Vás obslúžime aj nabudúce :).

Rýchly, spoľahlivý, vrelo odporúčam

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za nákup a skvelé hodnotenie. Sme radi, že sme splnili Vaše očakávania :). Ďakujeme aj za vytvorenie zákazníckeho účtu, vďaka ktorému automaticky nakupujete za výhodnejšie ceny.

Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

www.tonersyp.sk

Ak hladame toner tak rovno na Tonersyp. Velky vyber, vsetko skladom (ozaj skladom, nie ako niektore e-shopy, ze nemaju nic a vsetko na sklade dodavatela), tym padom rychle dorucenie. Cena tiez vyborna.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Veľmi ďakujeme za hodnotenie, ktoré nás v Tonersyp-e veľmi potešilo :).

Sme radi, že tonery plníte práve s nami a že sme Vás potešili práve časom doručenia. Snažíme sa, aby objednávka produktov z nášho skladu bola u Vás maximálne do 24 hodín :).

Ak budete potrebovať akúkoľvek technickú radu, určite navštívte našu poradňu na www.tonersyp.sk/poradna, alebo napíšte na [email protected]. Pokiaľ to bude v našich silách, radi pomôžeme.

• Rýchla dodacia doba

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za skvelé hodnotenie :). Práve rýchlosť doručenia je jedno z našich priorít a tak sme veľmi radi, že sme Vás potešili.

Budeme radi, keď sa na nás nabudúce opäť obrátite.

• Velmi rychle dodanie
    • Zabalene super proti slnku

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za krásne hodnotenie, sme radi, že ste boli s rýchlosťou doručenia a zabalením spokojná.

Ďakujeme aj za registráciu v našom eshope, vďaka ktorej vždy nakupujete za výhodnejšie ceny.

Budeme radi, ak sa na nás pri ďalšom nákupe znova obrátite :).

• prehľadný eshop
    • široký výber
    • návody, manuály, FAQs
    • expresne rýchle dodanie

odporúčam, okrem vyššie uvedeného aj ochotná komunikácia pri riešení technického problému

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za milú recenziu a nákup v eshope Tonersyp.sk. Sme radi, že sme Vám mohli pomôcť a radi tak urobíme aj nabudúce.

Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu :).

bez problémov, odporúčam

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za výborné hodnotenie, sme radi, že sme splnili Vaše očakávania.

Ďakujeme aj za registráciu u nás v e-shope. Do účtu si teraz môžete jednoducho uložiť vaše tlačiarne a ak potom objednáte produkty cez tlačiareň uloženú vo Vašom účte, označíme ich Vašim vlastným pomenovaním tak, aby aj Vaši kolegovia hneď vedeli, kam čo patrí :).

• Dobre ceny kvalita
    • rychlost doručenia

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za hodnotenie a nákup. Sme radi, že ste si na plnenie tonerov vybrali materiál práve z e-shopu Tonersyp.sk.

Všetky návody potrebné na plnenie tonerov nájdete v našej poradni www.tonersyp.sk/poradňa. Pokiaľ by ste potrebovali ďalšiu podporu, sme tu pre Vás na [email protected].

www.tonersyp.sk

Príjemné jednanie veľká ochota vyhovieť zákazníkovi a rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za skvelú recenziu, veľmi nás potešila. Sme radi, že sme Vám mohli vyjsť v ústrety a pomôcť Vám s plnením tonerov do tlačiarne Xerox.

Ak by ste dodatočne potrebovali akúkoľvek technickú radu, určite navštívte našu poradňu na www.tonersyp.sk/poradna, alebo napíšte na [email protected]. Pokiaľ to bude v našich silách, radi pomôžeme.

• Sú rýchli

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za nákup náplní do tlačiarne Epson a skvelú recenziu. Sme radi, že sme Vás rýchlosťou doručenia potešili.

Budeme radi, keď sa pri ďalšom nákupe u nás v e-shope zaregistrujete. Stačí k tomu 1 klik a môžete ihneď využívať výhody účtu – napríklad nakupovať za výhodnejšie ceny.

Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.

www.tonersyp.sk

• mali tlacovu hlavu skladom
    • cena za komponent bola viac ako 2nasobna oproti hpobchod.sk

pomohla po viac ako 2 mesacnom cakani na komponent u oficialneho obchodnika (bohuzial vyhorela fabrika ktora ho vyrabala) - mali skladom, zapytali vela, ale dorucili

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za hodnotenie a nákup. Sme radi, že sme pre vás mohli tlačovú hlavu do vašej tlačiarne zaistiť. Je pravda, že ceny posledných kusov (aj tie veľkoobchodné pre nás) vystrelili nahor a boli oveľa vyššie, než je cena bežná. S obnovením dodávok od HP počas nasledujúcich 2 mesiacov by sa mali ceny opäť dostať do normálu.

Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu u nás v eshope.