• málo náplne.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. Je nám ľúto, že ste boli sklamaní z kapacity tonerového prášku do tlačiarne Lexmark MC3224. Vo Vašej tlačiarni Lexmark MC3224 je možné však na doplnenie tonera použiť iba malé množstvo tonerového prášku. Po vytlačení odhadom 500 strán bude nutné toner vymeniť za nový. Práve preto dodávame tonerový prášok do tejto tlačiarne v cenovo dostupnom balení, ktoré vystačí na vytlačenie spomínaných 500 strán (s malou rezervou navyše).
    Zároveň chápeme, že táto tlačiareň je v tomto špecifická a preto na postup plnenia a množstvo vytlačených strán upozorňujeme dopredu v podrobnom návode.

Ak nie ste s tonerovým práškom spokojní, radi Vám ho vymeníme za iný produkt, alebo vrátime peniaze. Pokúšali sme sa Vás niekoľkokrát telefonicky kontaktovať, ale nepodarilo sa nám to. Prosím, kontaktujte nás na [email protected] a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Ďakujem za spoluprácu.

www.tonersyp.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

Mala som objednane 2 ks toneru zaplatene a prisiel mi len 1 ks.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ospravedlňujeme sa za chybu, skutočne sme v pôvodnej zásielke omylom zaslali iba 1 kus toneru namiesto dvoch. Po Vašom upozornení sme obratom poslali zaplatený druhý kus.

Prijmite prosím ako ospravedlnenie zľavu na ďalší nákup. Zľavový kód Vám pošleme emailom.

www.tonersyp.sk

na odberom mieste ieje,pretoze mi pani povedala ze oni uz niesu odberne miesto................. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? a mne dat vediet?

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

mrzí ma, že napriek odoslaniu zásielky prvý pracovný deň od prijatia sa z dôvodu zrušeného odberného miesta k Vám zásielka nedostala.
    Tomuto problému bohužiaľ nie je možné úplne predísť. Obvykle nastane v prípade, kedy odberné miesto v momente objednávky ešte funguje, ale dôjde k jeho uzavretiu v priebehu prepravy.

Vzhľadom k tomu, že ide často o malé obchody, dochádza k tomu v poslednej dobe pomerne často a to bez upozornenia smerom k nám alebo k zákazníkom.

Ihneď ako sme tento problém zistili, sme Vám na naše náklady poslali druhú zásielku, tentokrát iným prepravcom. Podľa našich informácií táto v poriadku dorazila.

www.tonersyp.sk

• obchod so sídlom v Čechách = veeeľmi dlhé doručenie.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

ďakujeme za cennú spätnú väzbu, vaša zásielka sa skutočne na ceste cez Uloženku zdržala o 2 dni viac ako je obvyklé.

Aby sme aj Vašu zásielku nabudúce doručili čo najrýchlejšie napriek tomu, že sídlime v Českej republike, pripravujeme nové možnosti prepravy na Slovensko vrátane nových odberných miest.

Ako ospravedlnenie za zdržanie prijmite, prosím, poukaz na dopravu zdarma, ktorý sme Vám zaslali na email.

www.tonersyp.sk

• Tak toto by ste si mali nechať na neskôr to vaše hodnotenie zbytočne vám vznikajú negatívne komentare ako môžem niečo hodnotiť keď tovar ešte ani len nedorazil...trebalo by si to odsledovať...keď tovar dorazí až potom vám viem povedať či spokojná budem

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

v tomto prípade ide o nedorozumenie. Tovar sme zatiaľ nemohli odoslať z toho dôvodu, že ste si zvolila platbu cez platobnú bránu, ale objednávka zatiaľ nebola uhradená.

Po objednávke sme sa Vás pokúšali opakovane kontaktovať, aby sme problém s platbou vyriešili, ale nedarí sa nám s Vami spojiť. Email sa nám vrátil ako nedoručený z dôvodu neexistujúcej mailovej adresy, opakované telefonáty nikto nedvíha.

Prosíme kontaktujte nás na adrese [email protected], aby sme mohli problém spoločne vyriešiť.

Ďakujem

www.tonersyp.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

Objednal som ešte pred týždňom 2ks tonery,a ešte som to nedostal!:-(((

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

veľmi nás mrzí, že ste na zásielku museli čakať dlhšie ako je obvyklé. Vašu objednávku sme prijali vo štvrtok 21.3 a ten istý deň sme ju odoslali. Bohužiaľ však došlo k zdržaniu na strane dopravcu. Po tom ako ste nás 28.3 kontaktovali, sme dopravcu okamžite kontaktovali a zaistili, aby zásielka bola čo najrýchlejšie doručená.

Aj keď nemôžeme ovplyvniť zdržanie na strane dopravcu, nechceme aby naši zákazníci museli na zásielky dlho čakať. Ako ospravedlnenie prijmite prosím poukaz na dopravu zdarma na ďalšiu objednávku, ktorý Vám zašleme emailom.

Za internetový obchod www.tonersyp.sk
    Radoslav Kulla

• Memory chip was not functional, could not use it