Všetko ok

• Neviete si sledovať zásielku. Sledovacie číslo som si musela emailom vyžiadať, sami mi ho neposlali.
    • Veľmi dlhé dodanie, objednávala som 5.10 dnes je 12.10 a tovar stále nemám. Pri objednávaní bol skladom.

• Rýchle dodanie . Dobrá komunikácia.

• troska bol poskodeny ale na to som prisla ked som ho zlozila a akurat z prednej strany mrzi ma to je to trocha vidiet nieje to velke ale je to vidiet

Som veľmi spokojná, urobila som kiks a mala som platiť z účtu,volala som a moja objednávka mi bola doručená na dobierku.Pán s ktorým som volala bol veľmi ochotný a príjemný, hneď ma upozornil že si musím priplatiť.

Rýchle doručenie tovaru

SUPER

• výborná komunikácia.
    • rýchle dodanie.
    • skvelý výber
    • výborné ceny

Tento obchod odporúčam, všetko čo sľubuje, to aj splní, vrátane dátumu dodania a ceny (narozdiel od mnohých iných eshopov).

• Skriňa bola poškodená.

Spokojnosť. Tovar prišiel rýchlo a v poriadku

• Výhodný

• informovanost od objednavky az po dodanie domov
    • široky vyber tovaru za super ceny

• Operatïvnosť komunikácie, ústretový proklientský prístup pri zabezpečení dopravy nábytku

Mal som malú nezrovnalosť v mailovej správe o dodaní tovaru,no po komunikácii nastala okamžitá spätná väzba a všetko bolo v poriadku.Takže som spokojný s jednaním, aj s dodaním tovaru. Odporúčam nákup vo vašom obchode

Rýchle dodanie

• Nič mi neprišlo. Spätná odpoveď ozveme sa a nič.

Reakcia obchodu Tomano nábytok

Dobrý deň, ozvali sme sa vám hneď ako sme zistili čo bolo s tovarom bohužial jednalo sa o zrkadlo ktoré sa pri preprave rozbilo a také sme vám nemohli doručiť došlo k náprave a objednalo sa nové zrkadlo o ktoré ste už nemali záujem ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu .

Tomano Team

• prišiel mi jeden koberec namiesto dvoch cena zaplatena za dva koberce
    • na baliku 1-1 za jeden bolo 19e ja som zaplatil 38 za jeden zle vybavena objednavka už nič od nich nekupim pekny darček k vianocam

Reakcia obchodu Tomano nábytok

Dobrý deň, ano hneď ako sme zistili že vám nebol doručený druhý koberec sme vás kontaktovali a samozrejme zaslali druhý koberec na naše náklady. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu ale verím že koberce vám dobre služia :)

Tomano Team

• Rýchle dodanie krásny tovar