• Žiadne vyhody

Jediné čo bolo doručené bol dotazník spokojnosti od Heureky. Žiadne informácie ohľadom realizácie objednávky. Počkám ešte chvíľu a podám podnet na SOI.

Dobry den doteraz som balik nedostala.Dakujem a rada by som bola informovana.

• Termín dodania
    • Za 11 dní žiadne info kedy bude tovar doručený, pritom na stránke bol tovar skladom

• Tovar ktorý ponúkajú s označením "skladom" v skutočnosti nemajú u seba a ani ho nevedia dodať, ponúkli mi iný , drahší s tým že ho dodajú s doplatkom do konca týždňa. Zaplatil som 10.4. vopred za tovar ktorý mali dodať do konca týždňa, čo neurobili ! Napriek opakovaným urgenciám peniaze do 19.4. ani nevrátili.

Nedoporučujem platit tejto firme čokolvek vopred !

Dodacia lehota 1 až 4 dni u tovaru skladom,čakám už týždeň bez informácie kedy tovar dorazí, som sklamaný

• Nedostal som odpoveď na email . Neviem ako je tom moja objednávka. Asi ani nepríde.
    • Komunikácia 0 bodov.

Neodporúčam nákup

• V ponuke majú veci, ktoré nevedia dodať za 6 týždňov

Tovar objednaný, zaplatený online, bez upozornenia že nemajú na sklade som čakal 3 týždne, po telefóne mi prišli ili, že tovar už je na ceste ku nim, ďalšie dva týždne žiadna odpoveď, objednávka zrušená

• Je to bieda,keby som vedel s tochto obchodu si motocykel nekúpim.Vlani som potreboval náhradné dieli po mesiaci ich vyhovárania som to vzdal.Teraz mám ďalšiu objednávku uvidím či sa dočkám .

• Uvedený tovar som si neobjednal

Tovar som objednala 31.3.2024 dnes je 7.4.2024 a tovar nemám. Objednala som tovar v hodnote 500€ a nedostala som do dnešného dňa ani jeden informatívny email o stave objednávky. Ak by som z vlastnej iniciatívy nezavolala na infolinku ani neviem že na sklade mali chybný tovar a čakajú za novými. Mohli poslat mail že je predĺžená doba čakania aby som sa nebála či nejde o podvod keďže ani peniaze ani žiaden mail o stave objednávky. Telefón mi zrušili a dovolala som sa až na neviem ktorý pokus. Po telefonáte mi povedali že tovar bude doručený maximálne do piatku 14.4.2024. Nato že je doručenie do 1-4 dni a ja čakám týždeň a ešte týždeň budem nie som spokojná.

• Obrázek nekorektní

Ak objednáváte podla obrázku dostanete iba valec ostatně věci su iba fikcia. Podla názvu je to v poriadku

Ani mi neoznámil že môj tovar nemajú. Musel som volať a dotyčného na druhej strane linky som vôbec nerozumel.

Druhý krát som objednala, zasa minic neposlal

Reakcia obchodu Tocopotrebujes.sk

Na webovej stránke jasne máme uvedené dátum dodania. Tovar bude dodaný po uvedenom dátume.

Do dnešného dňa mi tovar nedorazil , neviem čo mám robiť žiadne informácie ohľadom doručenia.

Reakcia obchodu Tocopotrebujes.sk

Vašu objednávku dodáme do 22,3. Ospravedlňujeme sa za meškanie ale vypredali sme jeden artikel.

• Tovar došiel nekompletný a poškodený.
    • Slabá komunikácia.
    • Vyhnúť sa tejto stránke

Je to na h......!

Onedlho tomu budú 2 mesiace, tovar mi stále nedorazil. Aj som im tam písal a samozrejme, neodpísali. Žiaľ, musím dať takéto hodnotenie, inak sa nedá, hoci som predtým u nich kupoval aj niečo iné, vtedy to bolo ešte ok, teraz je to bieda...

Reakcia obchodu Tocopotrebujes.sk

Keď sme volali spolu,že meškáme s dodaním,tak ste súhlasili, a keď sme už nevedeli dodať,tak sme Vám vrátili platbu.

• Ruším objednávku číslo:1815144593 na adresu: Milan Dúžik
    Ratková
    ul:Školská 227
    Milan Dúžiki

Tovar bol pred doručením, rozbalený. Neoriginálna lepiaca páska. Po vybalení postrekovača a zložení nefungoval. Po otvorení spodnej časti postrekovača boli niektoré káble rozpojené. Až po ich zapojení som postrekovač spojazdnil. Predajca ak mal postrekovač rozbalený mohol ho aspoň odskúšať. Nechcem ani myslieť na to, že postrekovač bol predajcovi vrátený od iného kupujúceho práve preto, že nefungoval a predajca ho opäť predal, preto tá nová lepiaca páska na obale.

Reakcia obchodu Tocopotrebujes.sk

Postrekovače pred odoslaním prekontrolujeme, kvôli tomu prelepujeme s hnedou páskou. Hlavný kábel býva rozpojený, ktorý pri montáži treba spojiť. Predali sme Vám nový výrobok.

• Píšu že majú tovar skladom ale nemajú!!! Zavádzajú zákazníka!!!